Exhibícia | (kon.) |
Ženy - finále (KOR – SWE) | 3:8 (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 18.deň | (kon.) | | | Záverečný ceremoniál | (kon.) |
Muži - Štvorbody (3. a 4. jazdy) | Vítěz: Německo (kon.) |
NHL - Posledný prestupový deň | (kon.) |
Ženy - 30 km | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 30 km
Vítěz: M. Bjørgenová (NOR)
Petr Sumbal
Startovní listina
1. Heidi Wengová (NOR)
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Teresa Stadloberová (AUT)
5. Charlotte Kallaová (SWE)
6. Ragnhild Hagaová (NOR)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Marit Bjørgenová (NOR)
9. Kerttu Niskanenová (FIN)
10. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
11. Sadie Bjornsenová (USA)
12. Anastasia Sedovová (OAR)
13. Natalja Něprjajevová (OAR)
14. Anna Haagová (SWE)
15. Stefanie Böhlerová (GER)
16. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
17. Ebba Anderssonová (SWE)
18. Katharina Hennigová (GER)
19. Stina Nilssonová (SWE)
20. Justyna Kowalczyková (POL)
21. Elisa Brocardová (ITA)
22. Johanna Matintalová (FIN)
23. Caitlin Pattersonová (USA)
24. Masako Išidaová (JPN)
25. Kateřina Beroušková (CZE)
26. Anna Comarellaová (ITA)
27. Alisa Žambalovová (OAR)
28. Victoria Carlová (GER)
29. Anna Ševčenková (KAZ)
30. Sara Pellegriniová (ITA)
31. Valerija Tjulenevová (KAZ)
32. Rosie Frankowská (USA)
33. Polina Seronosovová (BLR)
34. Petra Hynčicová (CZE)
35. Teťana Antypenková (UKR)
36. Jelena Kolominová (KAZ)
37. Emily Nishikawová (CAN)
38. Alena Procházková (SVK)
39. Tatjana Mannimová (EST)
40. Sin Li (CHN)
41. Cendrine Browneová (CAN)
42. Čchun-süe Čch' (CHN)
43. Lucia Scardoniová (ITA)
44. Julija Tichonovová (BLR)
45. Jessica Yeatonová (AUS)
46. Valjancina Kaminská (BLR)
47. Anne-Marie Comeauová (CAN)
1. Heidi Wengová (NOR)
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
3. Jessica Digginsová (USA)
4. Teresa Stadloberová (AUT)
5. Charlotte Kallaová (SWE)
6. Ragnhild Hagaová (NOR)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Marit Bjørgenová (NOR)
9. Kerttu Niskanenová (FIN)
10. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
11. Sadie Bjornsenová (USA)
12. Anastasia Sedovová (OAR)
13. Natalja Něprjajevová (OAR)
14. Anna Haagová (SWE)
15. Stefanie Böhlerová (GER)
16. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
17. Ebba Anderssonová (SWE)
18. Katharina Hennigová (GER)
19. Stina Nilssonová (SWE)
20. Justyna Kowalczyková (POL)
21. Elisa Brocardová (ITA)
22. Johanna Matintalová (FIN)
23. Caitlin Pattersonová (USA)
24. Masako Išidaová (JPN)
25. Kateřina Beroušková (CZE)
26. Anna Comarellaová (ITA)
27. Alisa Žambalovová (OAR)
28. Victoria Carlová (GER)
29. Anna Ševčenková (KAZ)
30. Sara Pellegriniová (ITA)
31. Valerija Tjulenevová (KAZ)
32. Rosie Frankowská (USA)
33. Polina Seronosovová (BLR)
34. Petra Hynčicová (CZE)
35. Teťana Antypenková (UKR)
36. Jelena Kolominová (KAZ)
37. Emily Nishikawová (CAN)
38. Alena Procházková (SVK)
39. Tatjana Mannimová (EST)
40. Sin Li (CHN)
41. Cendrine Browneová (CAN)
42. Čchun-süe Čch' (CHN)
43. Lucia Scardoniová (ITA)
44. Julija Tichonovová (BLR)
45. Jessica Yeatonová (AUS)
46. Valjancina Kaminská (BLR)
47. Anne-Marie Comeauová (CAN)
Nejlepší Češkou byla Kateřina Beroušková, která skončila na 23. místě. Petra Hynčicová doběhla na 38. pozici.
1. Marit Bjørgenová (NOR) 1:22:17.6
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1:49.5
3. Stina Nilssonová (SWE) +1:58.9
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +2:00.4
5. Charlotte Kallaová (SWE) +2:57.2
6. Kerttu Niskanenová (FIN) +3:01.6
7. Jessica Digginsová (USA) +3:37.2
8. Heidi Wengová (NOR) +4:07.9
9. Teresa Stadloberová (AUT) +4:14.1
10. Masako Išidaová (JPN) +4:20.8
11. Anastasia Sedovová (OAR) +4:29.2
12. Ragnhild Hagaová (NOR) +4:53.9
13. Ebba Anderssonová (SWE) +4:57.2
14. Justyna Kowalczyková (POL) +5:04.2
15. Alisa Žambalovová (OAR) +5:09.6
16. Stefanie Böhlerová (GER) +6:24.6
17. Sadie Bjornsenová (USA) +6:32.6
18. Johanna Matintalová (FIN) +6:40.6
19. Katharina Hennigová (GER) +7:31.3
20. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +8:14.6
21. Rosie Frankowská (USA) +8:53.8
22. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +9:10.3
23. Kateřina Beroušková (CZE) +9:23.8
24. Natalja Něprjajevová (OAR) +9:52.8
25. Victoria Carlová (GER) +10:24.8
26. Caitlin Pattersonová (USA) +10:26.0
27. Elisa Brocardová (ITA) +11:15.9
28. Tatjana Mannimová (EST) +12:10.1
29. Anna Haagová (SWE) +12:13.4
30. Emily Nishikawová (CAN) +12:14.1
31. Anna Ševčenková (KAZ) +13:18.5
32. Valerija Tjulenevová (KAZ) +13:20.4
33. Jelena Kolominová (KAZ) +13:20.8
34. Anna Comarellaová (ITA) +13:31.1
35. Sara Pellegriniová (ITA) +13:49.7
36. Alena Procházková (SVK) +14:32.4
37. Sin Li (CHN) +15:47.3
38. Teťana Antypenková (UKR) +15:59.7
39. Petra Hynčicová (CZE) +16:57.1
40. Polina Seronosovová (BLR) +17:18.4
41. Lucia Scardoniová (ITA) +18:08.7
42. Jessica Yeatonová (AUS) +18:37.2
43. Cendrine Browneová (CAN) +19:06.3
44. Čchun-süe Čch' (CHN) +19:45.6
45. Valjancina Kaminská (BLR) +20:10.0
46. Anne-Marie Comeauová (CAN) DNF
47. Julija Tichonovová (BLR) DNF