Muži - Štafeta (4x7,5km) | Švédsko (kon.) |
Muži - 1000 m | Vítěz: K. Nuis (NED) (kon.) |
Ženy - voľné jazdy | Vítěz: A. Zagitovová (RUS) (kon.) |
Muži - zápas o bronz (SUI – CAN) | 7:5 (kon.) | | | Ženy - semifinále (KOR – JPN) | 8:7 (kon.) |
Ženy - 2. semifinále (SWE – GBR) | 10:5 (kon.) |
Ženy - Skikros (finále) | Vítěz: K. Serwaová (CAN) (kon.) |
Prehľad Pchjongčchang 2018 - 16.deň | (kon.) |
Žrebovanie osemfinále Európskej ligy | (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - Skikros (finále)
Vítěz: K. Serwaová (CAN)
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Brittany Phelanová (CAN)
3. Fanny Smithová (SUI)
4. Sandra Näslundová (SWE)
5. Alizee Baronová (FRA)
6. Lisa Anderssonová (SWE)
7. Sanna Lüdiová (SUI)
8. Sami Kennedyová-Simová (AUS
9. Katrin Ofnerová (AUT)
10. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
11. Debora Pixnerová (ITA)
12. Talina Gantbeinová (SUI)
13. Andrea Limbacherová (AUT)
14. Nikol Kučerová (CZE)
15. Anastasia Čircovová (OAR)
16. Emily Sarsfieldová (GBR)
17. Marielle Thompsonová (CAN)
18. India Sherretová (CAN)
19. Stephanie Joffroyová (CHI)
20. Victoria Zavadovská (OAR)
21. Julia Eichingerová (GER)
22. Reina Umeharaová (JPN)
23. Priscillia Annenová (SUI)
24. Lucrezia Fantelliová (ITA) DNS
Startovní listina
1. osmifinále
1. Marielle Thompsonová (CAN)
2. Talina Gantbeinová (SUI)
3. Lisa Anderssonová (SWE)
2. osmifinále
1. Andrea Limbacherová (AUT)
2. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
3. Lucrezia Fantelliová (ITA)
3. osmifinále
1. Fanny Smithová (SUI)
2. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
3. Reina Umeharaová (JPN)
4. osmifinále
1. Sandra Näslundová (SWE)
2. Nikol Kučerová (CZE)
3. Julia Eichingerová (GER)
5. osmifinále
1. Brittany Phelanová (CAN)
2. Debora Pixnerová (ITA)
3. Victoria Zavadovská (OAR)
6. osmifinále
1. Alizee Baronová (FRA)
2. India Sherretová (CAN)
3. Emily Sarsfieldová (GBR)
7. osmifinále
1. Katrin Ofnerová (AUT)
2. Sanna Lüdiová (SUI)
3. Priscillia Annenová (SUI)
8. osmifinále
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Anastasia Čircovová (OAR)
3. Stephanie Joffroyová (CHI)
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Brittany Phelanová (CAN)
3. Fanny Smithová (SUI)
4. Sandra Näslundová (SWE)
5. Alizee Baronová (FRA)
6. Lisa Anderssonová (SWE)
7. Sanna Lüdiová (SUI)
8. Sami Kennedyová-Simová (AUS
9. Katrin Ofnerová (AUT)
10. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
11. Debora Pixnerová (ITA)
12. Talina Gantbeinová (SUI)
13. Andrea Limbacherová (AUT)
14. Nikol Kučerová (CZE)
15. Anastasia Čircovová (OAR)
16. Emily Sarsfieldová (GBR)
17. Marielle Thompsonová (CAN)
18. India Sherretová (CAN)
19. Stephanie Joffroyová (CHI)
20. Victoria Zavadovská (OAR)
21. Julia Eichingerová (GER)
22. Reina Umeharaová (JPN)
23. Priscillia Annenová (SUI)
24. Lucrezia Fantelliová (ITA) DNS
Startovní listina
1. osmifinále
1. Marielle Thompsonová (CAN)
2. Talina Gantbeinová (SUI)
3. Lisa Anderssonová (SWE)
2. osmifinále
1. Andrea Limbacherová (AUT)
2. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
3. Lucrezia Fantelliová (ITA)
3. osmifinále
1. Fanny Smithová (SUI)
2. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
3. Reina Umeharaová (JPN)
4. osmifinále
1. Sandra Näslundová (SWE)
2. Nikol Kučerová (CZE)
3. Julia Eichingerová (GER)
5. osmifinále
1. Brittany Phelanová (CAN)
2. Debora Pixnerová (ITA)
3. Victoria Zavadovská (OAR)
6. osmifinále
1. Alizee Baronová (FRA)
2. India Sherretová (CAN)
3. Emily Sarsfieldová (GBR)
7. osmifinále
1. Katrin Ofnerová (AUT)
2. Sanna Lüdiová (SUI)
3. Priscillia Annenová (SUI)
8. osmifinále
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Anastasia Čircovová (OAR)
3. Stephanie Joffroyová (CHI)
Své zastoupení bude mít ve finále také Česká republika. Nikol Kučerová byla v kvalifikaci na 13. místě a bude chtít postoupit minimálně do čtvrtfinále.
1. Sandra Näslundová (SWE) 935 bodů
2. Heidi Zacherová (GER) 653
3. Fanny Smithová (SUI) 565
4. Georgia Simmerlingová (CAN) 471
5. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA) 470
...
20. Nikol Kučerová (CZE) 131
36. Andrea Zemanová (CZE) 36
1. Marielle Thompsonová (CAN) 1:13.11
2. Kelsey Serwaová (CAN) +0.22
3. Brittany Phelanová (CAN) +0.45
4. Sandra Näslundová (SWE) +0.47
5. Fanny Smithová (SUI) +0.79
6. Alizee Baronová (FRA) +1.00
7. Katrin Ofnerová (AUT) +1.19
8. Andrea Limbacherová (AUT) +1.60
9. Sami Kennedyová-Simová (AUS) +1.86
10. Sanna Lüdiová (SUI) +2.02
11. India Sherretová (CAN) +2.37
12. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA) +2.49
13. Nikol Kučerová (CZE) +2.50
14. Debora Pixnerová (ITA) +2.61
15. Anastasia Čircovová (OAR) +2.72
16. Talina Gantbeinová (SUI) +2.86
17. Lisa Anderssonová (SWE) +3.04
18. Stephanie Joffroyová (CHI) +3.59
19. Victoria Zavadovská (OAR) +3.69
20. Julia Eichingerová (GER) +4.45
21. Reina Umeharaová (JPN) +4.70
22. Emily Sarsfieldová (GBR) +5.14
23. Priscillia Annenová (SUI) +1:16.92
24. Lucrezia Fantelliová (ITA) DNS
1. osmifinále
1. Marielle Thompsonová (CAN)
2. Talina Gantbeinová (SUI)
3. Lisa Anderssonová (SWE)
2. osmifinále
1. Andrea Limbacherová (AUT)
2. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
3. Lucrezia Fantelliová (ITA)
3. osmifinále
1. Fanny Smithová (SUI)
2. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
3. Reina Umeharaová (JPN)
4. osmifinále
1. Sandra Näslundová (SWE)
2. Nikol Kučerová (CZE)
3. Julia Eichingerová (GER)
5. osmifinále
1. Brittany Phelanová (CAN)
2. Debora Pixnerová (ITA)
3. Victoria Zavadovská (OAR)
6. osmifinále
1. Alizee Baronová (FRA)
2. India Sherretová (CAN)
3. Emily Sarsfieldová (GBR)
7. osmifinále
1. Katrin Ofnerová (AUT)
2. Sanna Lüdiová (SUI)
3. Priscillia Annenová (SUI)
8. osmifinále
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Anastasia Čircovová (OAR)
3. Stephanie Joffroyová (CHI)
1. Lisa Anderssonová (SWE) Q
2. Talina Gantbeinová (SUI) Q
3. Marielle Thompsonová (CAN)
1. Andrea Limbacherová (AUT) Q
2. Sami Kennedyová-Simová (AUS) Q
3. Lucrezia Fantelliová (ITA) DNS
1. Fanny Smithová (SUI) Q
2. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA) Q
3. Reina Umeharaová (JPN)
1. Sandra Näslundová (SWE) Q
2. Nikol Kučerová (CZE) Q
3. Julia Eichingerová (GER)
1. Brittany Phelanová (CAN) Q
2. Debora Pixnerová (ITA) Q
3. Victoria Zavadovská (OAR)
1. Alizee Baronová (FRA) Q
2. Emily Sarsfieldová (GBR) Q
3. India Sherretová (CAN) DNF
1. Katrin Ofnerová (AUT) Q
2. Sanna Lüdiová (SUI) Q
3. Priscillia Annenová (SUI)
1. Kelsey Serwaová (CAN) Q
2. Anastasia Čircovová (OAR) Q
3. Stephanie Joffroyová (CHI)
1. čtvrtfinále
1. Andrea Limbacherová (AUT)
2. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
3. Talina Gantbeinová (SUI)
4. Lisa Anderssonová (SWE)
2. čtvrtfinále
1. Sandra Näslundová (SWE)
2. Fanny Smithová (SUI)
3. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
4. Nikol Kučerová (CZE)
3. čtvrtfinále
1. Brittany Phelanová (CAN)
2. Alizee Baronová (FRA)
3. Debora Pixnerová (ITA)
4. Emily Sarsfieldová (GBR)
4. čtvrtfinále
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Katrin Ofnerová (AUT)
3. Sanna Lüdiová (SUI)
4. Anastasia Čircovová (OAR)
1. Sami Kennedyová-Simová (AUS) Q
2. Lisa Anderssonová (SWE) Q
3. Talina Gantbeinová (SUI)
4. Andrea Limbacherová (AUT) DNF
1. Fanny Smithová (SUI) Q
2. Sandra Näslundová (SWE) Q
3. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
4. Nikol Kučerová (CZE)
1. Brittany Phelanová (CAN) Q
2. Alizee Baronová (FRA) Q
3. Debora Pixnerová (ITA)
4. Emily Sarsfieldová (GBR)
1. Kelsey Serwaová (CAN) Q
2. Sanna Lüdiová (SUI) Q
3. Katrin Ofnerová (AUT)
4. Anastasia Čircovová (OAR) DNF
1. semifinále
1. Sandra Näslundová (SWE)
2. Fanny Smithová (SUI)
3. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
4. Lisa Anderssonová (SWE)
2. semifinále
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Brittany Phelanová (CAN)
3. Alizee Baronová (FRA)
4. Sanna Lüdiová (SUI)
1. Sandra Näslundová (SWE) VF
2. Fanny Smithová (SUI) VF
3. Sami Kennedyová-Simová (AUS) MF
4. Lisa Anderssonová (SWE) MF
1. Brittany Phelanová (CAN) VF
2. Kelsey Serwaová (CAN) VF
3. Sanna Lüdiová (SUI) MF
4. Alizee Baronová (FRA) MF
Velké finále
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Brittany Phelanová (CAN)
3. Sandra Näslundová (SWE)
4. Fanny Smithová (SUI)
Malé finále
1. Alizee Baronová (FRA)
2. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
3. Sanna Lüdiová (SUI)
4. Lisa Anderssonová (SWE)
1. Alizee Baronová (FRA)
2. Lisa Anderssonová (SWE)
3. Sanna Lüdiová (SUI)
4. Sami Kennedyová-Simová (AUS)
Svou zástupkyni měla ve finálovém programu skikrosu také Česká republika, kterou reprezentovala Nikol Kučerová. V kvalifikaci skončila na 13. místě a ze druhého místa v osmifinále dokázala postoupit do čtvrtfinále. V něm jednu chvíli sahala po druhém postupovém místě, ale nakonec projela cílem až jako čtvrtá a nepostoupila do semifinále. V konečném pořadí patří Kučerové čtrnácté místo.
1. Kelsey Serwaová (CAN)
2. Brittany Phelanová (CAN)
3. Fanny Smithová (SUI)
4. Sandra Näslundová (SWE)
5. Alizee Baronová (FRA)
6. Lisa Anderssonová (SWE)
7. Sanna Lüdiová (SUI)
8. Sami Kennedyová-Simová (AUS
9. Katrin Ofnerová (AUT)
10. Marielle Bergerová-Sabbatelová (FRA)
11. Debora Pixnerová (ITA)
12. Talina Gantbeinová (SUI)
13. Andrea Limbacherová (AUT)
14. Nikol Kučerová (CZE)
15. Anastasia Čircovová (OAR)
16. Emily Sarsfieldová (GBR)
17. Marielle Thompsonová (CAN)
18. India Sherretová (CAN)
19. Stephanie Joffroyová (CHI)
20. Victoria Zavadovská (OAR)
21. Julia Eichingerová (GER)
22. Reina Umeharaová (JPN)
23. Priscillia Annenová (SUI)
24. Lucrezia Fantelliová (ITA) DNS