Ženy - Štafeta (4x6km) | Víťaz: Bielorusko (kon.) |
Muži - Slalom (1. kolo) | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Ženy - Superkombinácia (zjazd) | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
Muži - Slalom (2. kolo) | Vítěz: A. Myhrer (SWE) (kon.) | | | Ženy - Superkombinácia (slalom) | Vítěz: M. Gisinová (SUI) (kon.) |
Muži - 500 m (finále) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) | | | Ženy - 1000 m (finále) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) |
Muži - štafeta 5000 m (finále) | Vítěz: Maďarsko (kon.) |
Muži - tie-break (SUI – GBR) | 9:5 (kon.) | | | Muži - 1. semifinále (SWE – SUI) | 9:3 (kon.) |
Muži - 2. semifinále (CAN – USA) | 3:5 (kon.) |
Ženy - Skikros (kvalifikácia) | Vítěz: M. Thompsonová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (finále) | Vítěz: D. Wise (USA) (kon.) |
Ženy - Big Air (finále) | Vítěz: A. Gasserová (AUT) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 15. deň | (kon.) |
Michael Smith - Simon Whitlock | 7:3 (kon.) | | | Gerwyn Price - Mensur Suljovic | 3:7 (kon.) |
Michael van Gerwen - Daryl Gurney | 7:2 (kon.) | | | Rob Cross - Raymond van Barneveld | 7:3 (kon.) |
Peter Wright - Gary Anderson | 6:6 (kon.) |
Tímový preteky - skoky (veľký mostík) | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Tímové preteky - beh na lyžiach (4x5 km) | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - Big Air (finále)
Vítěz: A. Gasserová (AUT)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Konečné pořadí
1. Anna Gasserová (AUT) 185.00
2. Jamie Andersonová (USA) 177.25
3. Zoi Sadowská Synnottová (NZL) 157.50
4. Reira Iwabučiová (JPN) 147.50
5. Sina Candrianová (SUI) 140.25
6. Silje Norendalová (NOR) 131.50
7. Juka Fudžimoriová (JPN) 122.75
8. Mijabi Onicuková (JPN) 119.00
9. Spencer O'Brienová (CAN) 113.25
10. Julia Marinová (USA) 93.25
11. Jessika Jensonová (USA) 40.50
12. Laurie Blouinová (CAN) 39.25
Startovní listina
1. Jessika Jensonová (USA)
2. Spencer O'Brienová (CAN)
3. Silje Norendalová (NOR)
4. Julia Marinová (USA)
5. Sina Candrianová (SUI)
6. Mijabi Onicuková (JPN)
7. Jamie Andersonová (USA)
8. Zoi Sadowská Synnottová (NZL)
9. Laurie Blouinová (CAN)
10. Reira Iwabučiová (JPN)
11. Juka Fudžimoriová (JPN)
12. Anna Gasserová (AUT)
1. Anna Gasserová (AUT) 185.00
2. Jamie Andersonová (USA) 177.25
3. Zoi Sadowská Synnottová (NZL) 157.50
4. Reira Iwabučiová (JPN) 147.50
5. Sina Candrianová (SUI) 140.25
6. Silje Norendalová (NOR) 131.50
7. Juka Fudžimoriová (JPN) 122.75
8. Mijabi Onicuková (JPN) 119.00
9. Spencer O'Brienová (CAN) 113.25
10. Julia Marinová (USA) 93.25
11. Jessika Jensonová (USA) 40.50
12. Laurie Blouinová (CAN) 39.25
Startovní listina
1. Jessika Jensonová (USA)
2. Spencer O'Brienová (CAN)
3. Silje Norendalová (NOR)
4. Julia Marinová (USA)
5. Sina Candrianová (SUI)
6. Mijabi Onicuková (JPN)
7. Jamie Andersonová (USA)
8. Zoi Sadowská Synnottová (NZL)
9. Laurie Blouinová (CAN)
10. Reira Iwabučiová (JPN)
11. Juka Fudžimoriová (JPN)
12. Anna Gasserová (AUT)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka