Ženy - Slalom (1. kolo) | 1. Wendy Holdenerová (Švajčiarsko) (kon.) | | | Muži - Super-G | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Ženy - Slalom (2. kolo) | Víťazka: Frida Hansdotterová (SWE) (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Ženy - 5000 m | Vítěz: E. Visserová (NED) (kon.) |
Muži - krátky program | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: H. Huskovová (BLR) (kon.) |
Ženy - Snowboardcross (kvalifikácia) | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Ženy - Snowboardcross (finále) | Vítěz: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
Prehľad udalostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 9.deň | (kon.) |
Muži - 3. a 4. jazdy | Vítěz: J. Sungbin (KOR) (kon.) | | | Ženy - 1. a 2. jazdy | Vítěz: J. Loellingová (GER) (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) |
Muži - 15 km voľnou technikou | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Muži - Veľký mostík (kvalifikácia) | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 1. a 2. jazdy
Vítěz: J. Loellingová (GER)
(2. J. Flocková (AUT), 3. L. Yarnoldová (GBR))
Ondřej Jícha
Průběžné pořadí po 2 jízdách
1. Jacqueline Loellingová (GER) 1:43.86
2. Janine Flocková (AUT) +0.02
3. Lizzy Yarnoldová (GBR) +0.1
4. Laura Deasová (GBR) +0.17
5. Anna Ferstädtová (GER) +0.3
6. Tina Hermannová (GER) +0.43
7. Lelde Priedulenová (LAT) +0.45
8. Elisabeth vathjeová (CAN) +0.6
9. Kimberley Bosová (NED) +0.73
10. Marina Gilardoniová (SUI) +0.83
11. Jane Channellová (CAN) +0.84
12. Katie Uhlaenderová (USA) +0.87
13. Mirela Rahnevová (CAN) +0.95
14 .Kim Meylemansová (BEL) +1.24
15. Sophia Jung (KOR) +1.28
16. Jackie Narracottová (AUS) +1.43
17. Kendall Wesenbergová (USA) +1.87
18. Maria Marinela Maziluová (ROU) +2.92
19. Takako Ogučiová (JPN) +3.37
20. Simdele Adeagbová (NGR) +4.91
Startovní listina
1. Maria Marinela Maziluová (ROU)
2. Sophia Jung (KOR)
3. Takako Ogučiová (JPN) )
4. Elisabeth Vathjeová (CAN
5. Jane Channellová (CAN)
6. Tina Hermannová (GER)
7. Jacqueline Loellingová (GER)
8. Anna Ferbstädtová (GER)
9. Janine Flocková (AUT)
10. Laura Deasová (GBR)
11. Mirela Rahnevová (CAN)
12. Katie Uhlaenderová (USA)
13. Lelde Priedulenová (LAT)
14. Lizzy Yarnoldová (GBR)
15. Kim Meylemansová (BEL)
16. Marina Gilardoniová (SUI)
17. Kimberley Bosová (NED)
18. Kendall Wesenbergová (USA)
19. Jackie Narracottová (AUS)
20. Simdele Adeagbová (NGR)
1. Jacqueline Loellingová (GER) 1:43.86
2. Janine Flocková (AUT) +0.02
3. Lizzy Yarnoldová (GBR) +0.1
4. Laura Deasová (GBR) +0.17
5. Anna Ferstädtová (GER) +0.3
6. Tina Hermannová (GER) +0.43
7. Lelde Priedulenová (LAT) +0.45
8. Elisabeth vathjeová (CAN) +0.6
9. Kimberley Bosová (NED) +0.73
10. Marina Gilardoniová (SUI) +0.83
11. Jane Channellová (CAN) +0.84
12. Katie Uhlaenderová (USA) +0.87
13. Mirela Rahnevová (CAN) +0.95
14 .Kim Meylemansová (BEL) +1.24
15. Sophia Jung (KOR) +1.28
16. Jackie Narracottová (AUS) +1.43
17. Kendall Wesenbergová (USA) +1.87
18. Maria Marinela Maziluová (ROU) +2.92
19. Takako Ogučiová (JPN) +3.37
20. Simdele Adeagbová (NGR) +4.91
Startovní listina
1. Maria Marinela Maziluová (ROU)
2. Sophia Jung (KOR)
3. Takako Ogučiová (JPN) )
4. Elisabeth Vathjeová (CAN
5. Jane Channellová (CAN)
6. Tina Hermannová (GER)
7. Jacqueline Loellingová (GER)
8. Anna Ferbstädtová (GER)
9. Janine Flocková (AUT)
10. Laura Deasová (GBR)
11. Mirela Rahnevová (CAN)
12. Katie Uhlaenderová (USA)
13. Lelde Priedulenová (LAT)
14. Lizzy Yarnoldová (GBR)
15. Kim Meylemansová (BEL)
16. Marina Gilardoniová (SUI)
17. Kimberley Bosová (NED)
18. Kendall Wesenbergová (USA)
19. Jackie Narracottová (AUS)
20. Simdele Adeagbová (NGR)
1. Jacqueline Loellingová (GER) 1:43.86
2. Janine Flocková (AUT) +0.02
3. Lizzy Yarnoldová (GBR) +0.1
4. Laura Deasová (GBR) +0.17
5. Anna Fernstädtová (GER) +0.3
6. Tina Hermannová (GER) +0.43
7. Lelde Priedulenová (LAT) +0.45
8. Elisabeth Vathjeová (CAN) +0.6
9. Kimberley Bosová (NED) +0.73
10. Marina Gilardoniová (SUI) +0.83
11. Jane Channellová (CAN) +0.84
12. Katie Uhlaenderová (USA) +0.87
13. Mirela Rahnevová (CAN) +0.95
14 .Kim Meylemansová (BEL) +1.24
15. Sophia Jung (KOR) +1.28
16. Jackie Narracottová (AUS) +1.43
17. Kendall Wesenbergová (USA) +1.87
18. Maria Marinela Maziluová (ROU) +2.92
19. Takako Ogučiová (JPN) +3.37
20. Simdele Adeagbová (NGR) +4.91 (14:25:15)