Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Frýdek-Místek sk 2:0 (kon.) | ETO Györ – MFK Zvolen sk 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Željezničar Sarajevo sk 3:2 (kon.) | Soligorsk – Teplice 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – BW Linz 0:0 (kon.) | Gabala – Bohemians 1:3 (kon.) | Guangzhou FC – Slavia 1:5 (kon.)
Sparta Praha – Aalborg 2:1 (kon.) | Pohronie – Horná Nitra 5:0 (kon.)
FC Šachťor Soligorsk
2:1 (1:1)
FK Teplice
cz Streda 31.01.2018, 14:00Prípravný zápas

76
    Sledujeme přípravné utkání, přesto už rozhodčí vytahuje šestou žlutou kartu. Potrestaným v tuto chvíli fotbalista Šachťoru.

71
    Hodně se přiostřilo, za předchozí zákrok přišla žlutá karta. Navíc rozhodčí vytahuje další dvě žluté napomínání, potrestáni jsou hráči na obou stranách.

62
    Šachťor Soligorsk právě vstřelil branku!
    Třetí tým běloruské soutěže otáčí vývoj tohoto utkání a dostává se do vedení, celou akci, ze které skóroval CHRISTOPHER JACKSON, odstartoval nepovedený výkop Grigara!

47
    Hlavní sudí vytahuje hned ve druhé minutě druhé půle žlutou kartou, opět ji vidí fotbalista týmu FC Šachťor Soligorsk.

45
    Bělorusové v poslední minutě první půle srovnávají vývoj tohoto utkání! JEVGENIJ KOZLOV dokázal propálit Grigara!

22
    Útočné snažení teplických fotbalistů zastavil praporek čárového rozhodčího. Následně přišel tvrdý zárkok ze strany Soligorsku, hlavní sudí vytahuje žlutou kartu!

14
    Teplice právě vstřelily branku!
    Přímý kop je zužitkován, český celek se dostává po necelých čtrnácti minutách hry do vedení, míč si vzal na starost TOMÁŠ KUČERA, který se trefil přímo do šibenice!