Amiens – Nantes 0:1 (kon.) | Angers – Dijon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Montpellier 0:2 (kon.)
Guingamp – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Lille – Nice 1:1 (kon.) | Marseille – Troyes 3:1 (kon.)
Metz – Štrasburg 3:0 (kon.) | Monaco – Rennes 2:1 (kon.) | Paríž – Caen 3:1 (kon.)
Toulouse – Lyon 1:2 (kon.)
EA Guingamp
2:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Streda 20.12.2017, 20:50 • Stade de Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

90+5
    Žlutou kartu dostává Jimmy Briand (EA Guingamp).

88
    Žlutou kartu dostává Nicolas Benezet (EA Guingamp), jenž nastavil soupeři ukázkovou stoličku. Hostující hráč se prolétl vzduchem a nepěkně dopadl na trávník z vysoké výšky.

45
    Žlutou kartu dostává Lucas Deaux (EA Guingamp), který si ve vzdušném souboji pomohl loktem. Tím totiž trefil jednoho ze soupeřů přímo do obličeje, to je další zasloužené potrestání.

30
    Žlutou kartu dostává Cheikh M'Bengue (AS Saint-Étienne), jenž u postranní čáry zatáhl za záchranou brzdu, když stáhl soupeře k zemi.
    25. Červená karta

25
    Červenou kartu dostává Alexander Söderlund (AS Saint-Étienne), tak žlutá karta se proměnila okamžitě za červenou. Hostující útočník předvedl opravdu zákeřný faul, jednalo se spíše o flustraci. Söderlund skluzem zezadu trefil stojnou nohu Lucase Deauxe.

17
    Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (AS Saint-Étienne), jemuž utekl soupeř, a tak ho zezadu podrazil. Hlavní sudí s potrestáním hráče neváhal ani chvilku.

Michal Luxa

Góly: 70. Benezet, 90+4. Briand (Salibur) – 67. Hernani (Cabella)

Karty:   45. Deaux (GUG), 88. Benezet (GUG), 90+5. Briand (GUG) – 17. Dabo (SET), 30. M'Bengue (SET)   25. Söderlund (SET)

Držení míče: 80 % : 20 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 17:0. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13.
    EA Guingamp: Johnsson – Martins Pereira (36. Ikoko), Kerbrat, Sorbon, Tabanou – Deaux (46. Benezet), Diallo – Salibur, Blas, Regis Coco (80. Thuram) – Briand.
    Náhradníci: Caillard – Ikoko, Benezet, Eboa Eboa, Phiri, Thuram, Giresse.

AS Saint-Étienne: Moulin – Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue – Dabo, Dioussé (55. Hernani), Pajot (90+1. Maiga), Gabriel Silva – Diony (46. Janko), Cabella, Söderlund.
    Náhradníci: Maisonnial – Vagner, Maiga, Bamba, Janko, Hernani, Pierre-Gabriel.

Rozhodca: Hamel – Danizan, Boutry.