Mechelen – Brugge 0:3 (kon.)
YR KV Mechelen
0:3 (0:2)
Club Bruggy KV
cz Streda 20.12.2017, 20:30 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická Jupiler Pro League • 20. kolo

Zápas dvacátého kola Jupiter League končí ve velkých emocích, když rozhodčí musel sáhnout pro druhou červenou kartu v zápase pro domácí. Hosté z Brugg se ujali poměrně rychle vedení, když v prvním poločase vstřelil branku Vormer a posléze Wesley. Když ještě dostal červenou kartu De Witte bylo jasné, že druhý poločas obrat nejspíše nepřinese. V šedesáté druhé minutě ještě hostující vedení navýšil Diaby a bylo vše rozhodnuté. Já bych se chtěl rozloučit a budu se na Vás těšit při některým z dalších utkání belgické ligy. (22:27:14)

Po konci zápasu je na hřišti plno emocí, které musí rozhodčí ještě před odchodem do kabin vyřešit.

90+3

90+2
    Domácí Bandé konec zápasu nezvládl a dostává druhou žlutou a následně červenou kartu po totožném faulu, který předvedl v prvním poločase jeho spoluhráč De Witte.

90+1
    Zápas se dohraje uprostřed pole, ikdyž se to domácím tribunám vůbec nelíbí a na hráče v černomodrém pískají.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Drobná šarvátka znamená žluté karty pro domácího Bandého a hostujícíhi Limbombeho.

89
    Na konci zápasu domácí nedokáží udržet nervy na uzdě a pošťuchují se s e svými protihráči.

87
    El Messaudi si v krátkém rozmezí říkal o druhou žlutou kartu poté co se pustil do střetu s hostujícím Diabym, ale rozhodčí Laforge nakonec vše řeší domluvou.

86
    Žlutou kartu dostává Ahmed El Messaoudi (YR KV Mechelen).

86
    Diaby se odhodlal ke střele z hranice vápna, když chtěl vyslat technickou střelu, která byla tečovaná na rohový kop.

85
    Jistý zákrok předvedl Coosemans, když skryl do náruče míč z přímého kopu Vormera.

84
    Pokus o rychlou akci kdy Cools vracel z první před branku končí sraženým míčem na rohový kop.

83
    Hosté se snaží utkání dohrát s míčem na kopačkách a kombinují mezi svými obránci.

82
    Tečovaná střele z kopaček Diabyho branku netrefuje.

80
    Deset minut do konce. Vše prozatím hovoří o vítězství hostí. Výsledek i statistiky, které jsou ze strany hostí velice přesvědčivé.

79
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Ivan Tomečak, přichází Laurens Paulussen.

78
    Domácí se málem dočkali snížení. Rychlou akci předvádí Rits a Bandé ovšem nejlepší střelec domácích svou šanci zakončoval v ofsajdu.