Bohemians – Sparta 5:4 (po pr.)
FbŠ Bohemians
5:4 (1:2, 1:0, 2:2 - 1:0)
ACEMA Sparta Praha
cz Pondelok 18.12.2017, 20:10 • Aréna Sparta • Livesport Superliga (CZ) • 18. kolo

Poslední zápas v roce 2017 v rámci Tipsport Superligy končí. Ve vypjatém, ale pohledném souboji vítězí nakonec Bohemians, kteří sice v základní hrací době ztratili dvoubrankové vedení v závěru, ale nakonec si bonusový bod připsali v prodloužení posouvají se na šesté místo. (22:16:44)

62:02 Matyáš KREBNER - 5:4

62:02
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Udeřilo tak na druhé straně. Höffer z vrchu formace poslal míček na mantinel MATYÁŠI KREBNEROVI, který z prvni po zemi získává bonusový bod pro Bohemians. Asistence: Aleš Höffer.

61:36
    Sparťané teď nadvakrát nedokázali překonat obranu Bohemians a trefit prázdnou branku.

61:20
    Šárka dlouho operoval na brankoviti. Po boji se ale Beneš dostal k míčku.

61:16
    Situace se nyní mění ve prospěch Bohemians.

61:00
    První střela přišla až nyní a skončila zablokvaná na zadním mantinelu.

60:05
    Sparta vyhrála buly a hned jde do hry bez brankáře.

60:01

Také se tak děje, jde se do pětiminutového prodloužení, ve kterém se bude hrát ve třech na obou stranách.

60:00

59:30
    Nutno podotknout, že remíza by tomuto zápasu slušela nejvíce.
    59:06 Robert KOŠIR - 4:4

59:06
    Sparta právě vstřelila branku!
    I podruhé Spartě vyšel risk hrát bez brankáře, po několika odrazech a nepřesnostech okolo velkého brankoviště se nakonec dostal míček k ROBERTOVI KOŠIROVI, který nakonec vyrovnává a posílá zápas s největší pravděpodobností do prodloužení. Asistence: Jan Marvánek.

59:01
    V době, kdy běží poslední minuta, hraje Sparta opět v šesti.
    58:30 Krbec měl na holi rozhodnutí.

58:30
    Krbec měl na holi rozhodnutí, sice si výborně položil Beneše, ale při zakončení v pádu zamířil vysoko nad a trefil tyčku.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 3. Šimek (Čihák), 34. Šimek (Zezulka), 41. Šebek (Dobisík), 47. Šimek (Krebner), 63. Krebner (Höffer) – 4. Garčar (Svatoš), 4. Kareš (Ujhelyi), 57. Košir (Krejča), 60. Košir (Marvánek)

FbŠ Bohemians: Kratěk (Paleček) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Forman, Čihák, Krbec, Šefčík – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Mandík – Höffer, Kindl (C), Palatínus – Růžek, Šárka.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Marvánek, Koščo, Kalaš, Garčar (C), Zeman – Zouzal, Ujhelyi, Košir – Jaroš, Svatoš, Krejča – Kareš, Špalek, Časar – Kozdera.

Rozhodca: Petr Černý, Jiří Janoušek