Florbal Ústí – Vítkovice 4:5 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:11 (kon.) | Ostrava – Bulldogs 5:4 (po pr.)
Liberec – Česká Lípa 5:6 (kon.) | Střešovice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Otrokovice – Znojmo 5:8 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:8 (2:2, 0:3, 3:4)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
cz Nedeľa 17.12.2017, 18:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga (CZ) • 18. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:57:01)

Sledovali jsme parádní florbal mezi Otrokovicemi a Znojmem, které končí překvapivou výhrou hostů 5:8. Tato výhry je ovšem naprosto zasloužená, domácí propadli hlavně v druhé třetině, kterou prohráli 0:3. Nejlepším hráčem tohoto utkání volím hostujícího Jiřího Salavu, který nastřádal branku a pět asistencí!

59:11
    Střela Tomáše Kuchariče míjí bránu Jaromíra Maliny, který to měl dnes velice těžké. Co střela to branka.

58:46
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

58:01
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JIŘÍ SALAVA.Ten potvrzuje svoji one man show a s jedním gólem a pěti asistencemi je nejlepším hráčem dnečního utkání!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.Domácí v šesti lidech.

57:12
    Timeout pro Pantery z Otrokovic.

57:10
    Domácí drží Znojmo pod zámkem. K zakončení se dostal Lukáš Pešat, jenže ten míjí prázdnou bránu.

56:10
    Jakub Martínek spěchal do rychlého brejku, jenže poté nepřesně přihrál na kapitána Pavla Paláta.

56:07
    Domácí v plném počtu. Znojmo je po tomto oslabení blízko tříbodovému výjezdu.

55:47
    Útočným faulem se provinil Lukáš Petřík. Znojmo poté zkušeně šetří vteřinky.

54:29
    Znojmo dokázalo vyhodit a jejich čtyřčlenná obrana může jít střídat.

54:07
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Jakub Martinek – 2 minuty, Hrubost).

53:09
    Domácí Panteři nemůžou najít skulinku v obraně Znojma, které se soustředí pouze na obrannou činnost.

52:43
    Panteři se ještě nevzdávají snahy s výsledkem něco udělat, což je sympatické.

51:57
    Domácí tlačí svého soupeře, který stále spoléhá na své smrtelné brejky.

51:19
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PETR KITTEL.Otrokovice ještě bojují, jenže stav 5:8 je hodně velký, ale ve florbale se může stát všechno. Asistence: Pavel Jurčík.

50:56
    Autorem branky je MARTIN ŠINDELÁŘ, který si také připisuje hattrick, Salava píše již pátou asistenci. Asistence: Jiří Salava.

49:52
    Kdo by to po vítězném utkání Otrokovic proti Mladé Boleslavi, kdy vyhráli 6:2, řekl, že o týden později prohrají s nováčkem ze Znojma.

49:16
    Autorem branky je MARTIN ŠINDELÁŘ. Salava si připisuje již čtvrtou dnešní asistenci a žene hostující tým za šokujícím vítězstvím. Asistence: Jiří Salava.

48:57
    A další tutovka pro domácí mančaft! K zakončení se dostal Petr Kittel, nicméně Hándl drží akcie Znojma hodně vysoko.

48:49
    Do obrovské šance se dostal Lukáš Pešat, jenže ten trestuhodně minul bránu Hándla.

48:05
    Tomáš Kucharič hledal svého parťáka Jiřího Salavu, jenže tu vystihl Marek Švajný, který uklidňuje domácí hráče i fanoušky.

47:00
    Martin Pánek ohrozil bránu Jaromíra Maliny, jenže ten si tuto bleskovou ránu pohlídal.

46:37
    Timeout pro Znojmo.

46:37
    Autorem branky je KAREL ŤOPEK, který dostal krásnou přihrávku od Petříka a příklepem propálil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Lukáš Petřík.

46:11
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Filip Horák – 2 minuty, hra rukou).

46:01
    Kapitán jihomoravanů Palát pěknou střelou přestřelil.

45:57
    Útočným faulem se provinil Filip Daberger kolem poloviny hřiště.

45:07
    Znojmo se ubránilo a dobrým napadáním donutilo domácí, aby se vrátili až za svou vlastní bránu.

45:07

44:59
    Otrokovice jsou po gólu vyměněné a mačkají svého soupeře jak pomeranč.

43:59
    Autorem branky je PAVEL JURČÍK, který dává domácímu celku ještě nějakou naději. Asistence: Petr Kittel.

43:44
    Lukáš Pešat se pokusil o střelu, jenže jeho ránu vyrazil Jan Hándl do bezpečí.

42:48
    Otrokovice opět drží balónek, jenže to jim je zatím k ničemu.

42:17
    Filip Horák si parádně počkal na Martina Szwedu, který se přes něj nedokázal procpat.

41:37
    Moje slova o Zapletalově dnešní smůle se naplňují, protože si musí jít do šatny pro další hokejku.

40:45
    Autorem branky je TOMÁŠ KUCHARIČ.Otrokovice opět potvrzují špatný vstup do třetí třetiny a Kucharič střílí hattrick. Asistence: Jiří Salava.

40:01

Sledovali jsme druhé dějství, které končí sice překvapivým výsledkem, jenže naprosto zaslouženým. Znojmo ji vyhrálo 0:3 a celkově vede již 2:5. V druhé třetině se radovali branky Pánek, Kucharič a Horák. Uvidíme, zda se domácí Otrokovice dokážou vzpamatovat, nebo si hosté připíšou velké vítězství.

Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:31
    Útočným faulem se provinil hostující David Kučera.

37:49
    Hosté přitvrdili v osobních soubojích. Domácí hráči jsou hodně rozhození.

36:29
    Současný herní projev šelem na mě dělá dojem, jako že jim opravdu nic nevychází.

35:15
    Domácí trenér stáhl sestavu na dvě lajny, které budou muset dotahovat třígólový deficit.

35:08
    Otrokovice jsou u míčku, jenže v druhé třetině jsou naprosto neškodní.

34:42
    Dnešní utkání sleduje 322 diváků.

32:33
    Timeout pro domácí pantery z Otrokovic.

32:33
    Autorem branky je FILIP HORÁK, který parádním způsobem zužitkoval přihrávku od Petra Číhala. Znojmo se dostává do vedení 2:5!Asistence: Petr Číhal.

32:18
    Petr Kittel se pokusil o střelu, jenže jeho ránu blokuje Daniel Krejčíř.

31:56
    Hosté kombinují kolem svého brankáře a velice vyspěle kontrolují průběh utkání.

31:37
    Otrokovice jsou sice na míčku, jenže Znojmo se v druhé třetině parádně brání.

30:46
    Kittel přeletěl přes gólmana hostí, nepříjemné pro obě strany, řekl bych.

29:25
    Zhruba v polovině utkání vede Znojmo překvapivě 2:4 a jde si pro velice důležité tři body.

28:32
    Sláma pěknou křižnou našel Dabergera, stav se ale nemění.

27:44
    K zakončení se dostal Marek Švajný, nicméně jeho střela končí těsně vedle brány Maliny.

26:59
    Otrokovice je hodně zaskočené a neví, co má hrát.

26:16
    Autorem branky je TOMÁŠ KUCHARIČ, který dnes vstřelil již druhou branku a dostává Znojmo do vedení 2:4! Asistence: Jiří Salava.

25:46
    Znojmo navázalo na výkon z první třetiny a zatím zaslouženě vedou, navíc i kontrolují hru.

24:14
    Martinkova střela nebyla pro Malinu příliš nebezpečná.

23:57
    Možná dnes diváci vzhledem k postavení týmů v tabulce očekávali něco jako kočka a myš, ale musím říct, že zatím je Znojmo o trochu lepším týmem.

23:21
    Domácímu celku se nepovedl útok a Znojmo opět kombinuje na své polovině hřiště.

22:43
    Dnes velmi dobře hrající Vykopal si teď vylámal zuby na Hándlovi.

22:18
    Znojmo uklidňuje hru dlouhou rozehrávkou.

21:48
    Otrokovice jsou na míčku. K zakončení se dostal Matěj Kostka, jenže brankář Hándl předvedl další dobrý zákrok.

20:42
    Autorem branky je MARTIN PÁNEK, který posílá hostující celek do vedení.

20:01

Sledovali jsme první třetinu mezi Otrokovicemi a Znojmem, která končí překvapivě 2:2 a průběh utkání je velice vyrovnaný. Za domácí se prosadili Pešat s Kittelem. Za hosty skórovali Šindelář s Kucharičem. Uvidíme, co si oba celky připraví do druhého dějství.

Druhá třetina začne zhruba za deset minut.

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:52
    Otrokovice si signál pohlídali a prchají do rychlého brejku.

18:37
    Znojmo bude mít standardní situaci u mantinelu. Nejdříve jdou ale oba celky střídat.

17:05
    Pešat opět výborně hledal Švajného, ten ale přestřelil.

16:14
    Autorem branky je TOMÁŠ KUCHARIČ.Celá branka vznikla díky krásné kombinace na jeden dotek. Znojmo hraje zatím vyrovnané utkání s velkým favoritem. Asistence: Jiří Salava.

15:16
    Znojmo nadále kombinuje na své útočné polovině a zatím se prezentuje aktivním florbalem.

14:22
    Domácí v plném počtu.Ke střele se ještě dostal Petr Číhal, jenže trefil pouze boční síťku.

13:17
    Domácí tým vyhazuje míček až k hostujícímu brankáři.

12:44
    Daniel Krejčíř hledal Petra Číhala, jenže do trajektorie přihrávky se vmísil Pavel Jurčík.

12:22
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Tomáš Sovják – 2 minuty, Držení).

11:27
    Autorem branky je PETR KITTEL, který rychle využívá první přesilovou hru Otrokovic v utkán ía posílá tak svůj celek do vedení 2:1. Asistence: Pavel Jurčík.

10:49
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Daniel Krejčíř – 2 minuty, Hrubost).

10:49
    Daniel Krejčíř neštrně fauloval domácího útočníka, který byl přimáčknutý na mantinel.

10:09
    Jiří Salava z bezprostřední blízkosti trefuje pouze síťku, která je natažena za hrací plochou.

9:30

8:57
    Michal Nagy se dostal ke střele. Ta letěla jen těsně vedle brány mladíka Jana Hándla.

7:27
    Znojmo je překvapivě častěji na míčku. Jsem zvědav, jak dlouho jim aktivní hra vydrží.

6:53
    Do zakončení se dostal Tomáš Kucharič, jenže Jaromír Malina si připisuje další úspěšný zákrok.

6:22
    Daniel Krejčíř zkoušel vystřelit tahem, jenže jeden z domácích útočníků stihl vložit florbalku do střely a ránu blokuje.

5:51
    František Vykopal hledal dlouhou přihrávkou Ondřeje Čevela, jenže ten nedokázal zpracovat poskakující míček.

4:52
    Znojmo drží míček na svých hokejkách a hledají skulinku v obraně domácích. To bude těžké, protože hrají proti soupeři, který má třetí nejlepší obranu.

3:37
    Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT., který potvrzuje pověst nejlepšího hráče domácí mužstva a rychle vyrovnává. Asistence: Petr Kittel.

3:14
    Prosazuje se třetí hostující útočná řada. Autorem branky je MARTIN ŠINDELÁŘ, který skvělou dorážkou dostává Znojmo do vedení. Asistence: Tomáš Kucharič.

2:26
    Otrokovice dominují na míčku a za mohutné podpory jejich fanoušků hledají skulinku v obraně nováčka nejvyšší české florbalové soutěže.

1:39
    Po úvodním oťukávání čelil Hándl prvnímu pokusu domácích.

00:01
    Buly vyhrály domácí Otrokovice, které drží balónek na svých hokejkách.

00:01

HU-FA Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Vykopal, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Petřík, Čevela.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek, Daberger – Palát, Salava, Číhal – Sláma, Procházka II, Kučera – Juříček, Kriš, Šindelář – Kucharič, Krejčíř.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula.

Poslední tři vzájemné utkání:
    30.09.17 Znojmo-Otrokovice 1 : 5
    24.11.15 Znojmo-Otrokovice 8 : 15
    14.11.12 Znojmo-Otrokovice 7 : 8

Znojmo se nachází na třináctém místě. Na svém kontě mají 10 bodů za dvě výhry, výhru v prodloužení a dvě prohry v prodloužení. Skóre mají záporné 65:118. Mají nejhorší útok a čtvrtou nejhorší obranu. Z posledních pěti utkání dokázali získat bod za prohru v prodloužení s Bohemians 8:7. Nejproduktivnějším hráčem je s 17 body Petr Číhal.

Otrokovice se momentálně nachází na pátém místě čtrnáctičlenné tabulky. Na svém kontě mají 30 bodů za devět výher a tři prohry v prodloužení. Skóre mají kladné 89:70. Mají třetí nejlepší obranu. Z posledních pěti utkání dokázali získat 8 bodů za dvě výhry a dvě prohry v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 31 body Lukáš Pešat.

Hezký den u sledování české Tipsport superligy! V dnešním 18.kole se představí domácí Otrokovice, které vyzvou Znojmo. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Klos

Góly a asistencie: 4. Pešat (Kittel), 12. Kittel (Jurčík), 44. Jurčík (Kittel), 47. Ťopek (Petřík), 52. Kittel (Jurčík) – 4. Šindelář (Kucharič), 17. Kucharič (Salava), 21. Pánek, 27. Kucharič (Salava), 33. Horák (Číhal), 41. Kucharič (Salava), 50. Šindelář (Salava), 51. Šindelář (Salava), 59. Salava

PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Vykopal, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Petřík, Čevela.

Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula