Chaves – Rio Ave 1:1 (kon.) | Feirense – Setúbal 1:0 (kon.) | Lisabon – Portimonense 2:0 (kon.)
Tondela – Benfica 1:5 (kon.)
CD Feirense
1:0 (1:0)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 17.12.2017, 17:00 • Estádio Marcolino de Castro, Feirense • Primeira Liga • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

V 15. kole portugalské Primeira Liga se proti sobě utkají týmy CD Feirense a Vitória FC Setúbal. Naposled se tato mužstva utkala před devíti měsíci, když hrál na domácí půdě Setúbal. První poločas sice vyhráli domácí, ale ve druhé půli hosté srovnali a v 82. minutě vstřelil vítězný gól Feirense Machado. Nyní se bude hrát na stadionu Estádio Marcolino de Castro ve Feirense. Tento stadion nabídne kapacitu pro 5 401 diváků.

CD Feirense:

Feirense se zatím nachází na patnáctém místě s jedenácti body a skóre 11:19. Ovšem nyní si připsalo už šest proher v řadě. V posledním utkání zavítalo na půdu Guimaraes. I když domácí celý zápas tlačili a hosté se nedostali ani k jedné střele na bránu, už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou. Ovšem v 90+5. minutě se prosadil domácí Ferreira a zařídil, že všechny tři body zůstanou doma. Nejlepším střelcem je Raphinha, který se prosadil již osmkrát. Hlavním trenérem je Nuno Manta.

Vitória FC Setúbal:

Setúbal je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř, ale má o jeden bod méně, tudíž se nachází na šestnáctém místě s deseti body a skóre 13:28. I Setúbal má už pět proher v řadě. V posledním utkání přivítal na své půdě velmi silné Porto. To po prvním poločase vedlo jasně 3:0. Ve druhé půli přidalo další dva góly a Setúbal prohrál 0:5. Nejlepším střelcem je s pěti góly Amaral. Hlavním trenérem je José Couceiro.

CD Feirense: Secco – L. Rocha, Flávio, Alcénat, T. Gomes – Etebo, Babanco, Tiago Silva, L. Aurélio – Seco, João Silva.
    Náhradníci: Miśkiewicz – Briseňo, Graça, Cris, Kakuba, Valencia, Farias.

Vitória FC Setúbal: Cristiano – P. Pinto, V. Fernandes, N. Pinto, C. Martins – Costinha, Pedrosa, Bonilha, J. Teixeira – Paciência, Amaral.
    Náhradníci: Trigueira – Allef, A. Sousa, L. Felipe, Edinho, Patrick, Podstawski.

Rozhodčí: Pinheiro – Rodrigues, Eiras.

1

1
    Jaao Silva se hned z úvodu utkání pokoušel vystřelit z pravé strany, bránu však minul.

2
    Tiago Silva byl na konci útoku Fereirense, jeho rána ale míří mimo.

4
    Domácí jsou zatím aktivnějším týmem.

5
    Hlavičku Fernandese zastavil domácí brankář.

6
    Útok Fereirense táhne Babanco, domácí se dál snaží o aktivní úvod.

9
    Hostující Amaral se dostal ke střele, ale cíl minul.

12
    V prvních minutách domácí tlačí svého soka k bráně, Vitória jen brání.

14
    Sudí píská, domácí zadák Flávio si patrně nějak ublížil a musí být ošetřen přímo na hrací ploše.

16
    Po necelých dvou minutkách se ale Flávio vrací do akce a může se pokračovat ve hře.

18
    V probíhající 18. minutě se po pravé straně posunují domácí, kteří teď vybojovali aut.

20
    Penalta pro domácí tým. Vasco Fernandes fauloval ve vápně Huga Seca a je z toho pokutový kop.
    20.

21
    Feirense právě vstřelilo branku!
    K exekuci desítky se postavil TIAGO SILVA a s přehledem proměnil, domácí jdou do vedení.
    21. Tiago SILVA - 1:0

25
    Po obdržené brance se do zápasu víc dostávají i hosté a snaží se odpovědět na nepříznivý vývoj skóre.

30
    První půlhodinka je za námi, s výjimkou oné penalty se zatím hraje velmi vyrovnaný zápas a bojuje se zejména ve středu hrací plochy.

32
    Akci domácího křídelníka Eteba zastavuje ofsajd.

34
    Opět zastavuje výpad domácího týmu ofsajdová pozice, provinil se Silva.

37
    Rohový kop rozehrají hosté, balon se do zámezí dostal od Tiaga Silvy.

38
    Žlutou kartu dostává Babanco (CD Feirense).

39
    Hosté mají k dispozici nebezpečný volný kop.

40
    Gonçalo Paciência se po volném kopu dostal do zakončení, ale mířil jen těsně vedle brány.
    40.

43
    Etebo utekl hostující obraně, zastavuje jej však praporek sudího – ofsajd.
    43.

45
    Paciênciova tvrdá střela neprošla skrz defenzivní val Fereirense.

45
    Nastaveny jsou dvě minuty.

45+2
    V nastaveném čase se už nic významného nestalo a první půle končí.

45+2

V poločase je ve vedení domácí tým, za který otevřel z penalty skóre Tiago Silva. Na straně hostí hrozil hlavně aktivní Paciência, ani v jednom případu ale nedokázal přímo ohrozit brankáře Secca.

Před začátkem druhé půle řeší rozhodčí nějaké technické problémy.

Zdá se, že hlavní problém je v tom, že nejde zapnout osvětlení.

Zápas se už dnes nedohraje, jelikož se nepodařilo ani po půl hodině zapnout osvětlení na jedné straně hrací plochy.

Dohrávka utkání bude zítra 17. 12. od 17:00.

46

46
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Pedro Pinto, přichází Edinho.

46
    Žlutou kartu dostává Vasco Fernandes (Vitória FC Setúbal).

66
    Flávio šel dosti neohrabaně po Teixeirově centru z pravé strany a jen díky intuitivnímu zákroku Secca si nedal vlastní gól!

73
    Žlutou kartu dostává André Pedrosa (Vitória FC Setúbal).

77
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Hugo Seco, přichází Edson Farias.

82
    Žlutou kartu dostává Oghenekaro Etebo (CD Feirense).

83
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Pedrosa, přichází André Sousa.

90+1
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Tiago Silva, přichází Cris.

90+1
    Žlutou kartu dostává Caio Secco (CD Feirense).

90+4
    Žlutou kartu dostává João Silva (CD Feirense).

90+4
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Oghenekaro Etebo, přichází João Graça.

90+5

Je dobojováno! Utkání, které se netradičně rozdělilo do dvou hracích dnů, v dohrávaném druhém poločase nepřineslo žádný gól ani vyloženou šanci, která by mohla něco změnit na výhře Feirense 1:0. O jedinou trefu se včera z penalty postaral Tiago Silva.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (17:54:08)