Šprint mužov, 10 km, Östersund | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) |
Zjazd mužov, Beaver Creek | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) | | | Zjazd žien, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Žrebovanie zákl. skupín MS vo futbale | (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Lillehammer | J. H. Klæbo (NOR) a M. Caspersen Fallaová (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS100, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Tímové preteky, beh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímové preteky, beh 4x5 km, Lillehammer
Vítěz: Norsko
Sedmá končí Itálie a Tomáš Portyk nakonec v souboji s Američanem Taylorem Fletcherem obstál a vybojoval osmou pozici!
|
||
Norsko vítězí v týmovém závodě v Lillehammeru před Německem!
|
||
Graabak se dostává v cílové rovince před Riessleho!
|
||
Geiger jde před Riibera!
|
||
2,5km
|
Ale po sjezdu už se to stáhlo. Geiger ztrácí pouhé tři vteřiny a Nemci útočí na domácí tým.
|
|
3,3km
|
Rydzek ztrácí na Andersena už jen 12 vteřin! Rydzkovi jedou lyže fantasticky a navíc prokazuje své nesporné běžecké kvality.
|
Startovní listina
Norsko (Graabak, Riiber, Schmid, Andersen)
Německo (Geiger, Riessle, Frenzel, Rydzek)
Japonsko (Jamamoto, Kato, J. Watabe, A. Watabe)
Francie (Braud, Lamy Chappuis, Gerard, Laheurte)
Rakousko (Denifl, Klapfer, Orter, Seidl)
Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
Česko (Portyk, Daněk, Dvořák, Pažout)
Polsko (Twardosz, Cieslar, Slowiok, Kupczak)
Rusko (Mastijev, Ivanov, Barkov, Jachin)
USA (Good, T. Fletcher, Berend, B. Fletcher)
Itálie (Bauer, Buzzi, Runggaldier, Pittin)
Slovinsko (Vrhovnik, Jelenko, Sarc, Druml)
Norsko (Graabak, Riiber, Schmid, Andersen)
Německo (Geiger, Riessle, Frenzel, Rydzek)
Japonsko (Jamamoto, Kato, J. Watabe, A. Watabe)
Francie (Braud, Lamy Chappuis, Gerard, Laheurte)
Rakousko (Denifl, Klapfer, Orter, Seidl)
Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
Česko (Portyk, Daněk, Dvořák, Pažout)
Polsko (Twardosz, Cieslar, Slowiok, Kupczak)
Rusko (Mastijev, Ivanov, Barkov, Jachin)
USA (Good, T. Fletcher, Berend, B. Fletcher)
Itálie (Bauer, Buzzi, Runggaldier, Pittin)
Slovinsko (Vrhovnik, Jelenko, Sarc, Druml)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka