Šprint mužov, 10 km, Östersund | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) |
Zjazd mužov, Beaver Creek | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) | | | Zjazd žien, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Žrebovanie zákl. skupín MS vo futbale | (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Lillehammer | J. H. Klæbo (NOR) a M. Caspersen Fallaová (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS100, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Tímové preteky, beh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímové preteky, skoky HS100, Lillehammer
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Samir Mastijev (RUS)
2. Tomáš Portyk (CZE)
3. Armin Bauer (ITA)
4. Vid Vrhovnik (SLO)
5. Pawel Twardosz (POL)
6. Jasper Good (USA)
7. Arttu Mäkiaho (FIN)
8. Francois Braud (FRA)
9. Go Jamamoto (JPN)
10. Wilhelm Denifl (AUT)
11. Vincenz Geiger (GER)
12. Jörgen Graabak (NOR)
1. Vitalij Ivanov (RUS)
2. Lukáš Daněk (CZE)
3. Raffaele Buzzi (ITA)
4. Marjan Jelenko (SLO)
5. Adam Cieslar (POL)
6. Taylor Fletcher (USA)
7. Leevi Mutru (FIN)
8. Jason Lamy Chappuis (FRA)
9. Taihei Kato (JPN)
10. Lukas Klapfer (AUT)
11. Fabian Riessle (GER)
12. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Vjačeslav Barkov (RUS)
2. Miroslav Dvořák (CZE)
3. Lukas Runggaldier (ITA)
4. Leon Šarc (SLO)
5. Pawel Slowiok (POL)
6. Ben Berend (USA)
7. Ilkka Herola (FIN)
8. Antoine Gerard (FRA)
9. Jošito Watabe (JPN)
10. Philipp Orter (AUT)
11. Eric Frenzel (GER)
12. Jan Schmid (NOR)
1. Erněst Jachin (RUS)
2. Ondřej Pažout (CZE)
3. Alessandro Pittin (ITA)
4. Tomaz Druml (AUT)
5. Szczepan Kupczak (POL)
6. Bryan Fletcher (USA)
7. Eero Hirvonen (FIN)
8. Maxime Laheurte (FRA)
9. Akito Watabe (JPN)
10. Mario Seidl (AUT)
11. Johannes Rydzek (GER)
12. Espen Andersen (NOR)
1. Samir Mastijev (RUS)
2. Tomáš Portyk (CZE)
3. Armin Bauer (ITA)
4. Vid Vrhovnik (SLO)
5. Pawel Twardosz (POL)
6. Jasper Good (USA)
7. Arttu Mäkiaho (FIN)
8. Francois Braud (FRA)
9. Go Jamamoto (JPN)
10. Wilhelm Denifl (AUT)
11. Vincenz Geiger (GER)
12. Jörgen Graabak (NOR)
1. Vitalij Ivanov (RUS)
2. Lukáš Daněk (CZE)
3. Raffaele Buzzi (ITA)
4. Marjan Jelenko (SLO)
5. Adam Cieslar (POL)
6. Taylor Fletcher (USA)
7. Leevi Mutru (FIN)
8. Jason Lamy Chappuis (FRA)
9. Taihei Kato (JPN)
10. Lukas Klapfer (AUT)
11. Fabian Riessle (GER)
12. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Vjačeslav Barkov (RUS)
2. Miroslav Dvořák (CZE)
3. Lukas Runggaldier (ITA)
4. Leon Šarc (SLO)
5. Pawel Slowiok (POL)
6. Ben Berend (USA)
7. Ilkka Herola (FIN)
8. Antoine Gerard (FRA)
9. Jošito Watabe (JPN)
10. Philipp Orter (AUT)
11. Eric Frenzel (GER)
12. Jan Schmid (NOR)
1. Erněst Jachin (RUS)
2. Ondřej Pažout (CZE)
3. Alessandro Pittin (ITA)
4. Tomaz Druml (AUT)
5. Szczepan Kupczak (POL)
6. Bryan Fletcher (USA)
7. Eero Hirvonen (FIN)
8. Maxime Laheurte (FRA)
9. Akito Watabe (JPN)
10. Mario Seidl (AUT)
11. Johannes Rydzek (GER)
12. Espen Andersen (NOR)
1. Norsko
2. Německo +0:46
3. Japonsko +0:50
4. Francie +1:12
5. Rakousko +1:28
6. Finsko +1:37
7. Česko +1:54
8. Slovinsko +2:09
9. Polsko +2:22
10. Rusko +2:34
11. USA +2:50
12. Itálie +3:47
1. Norsko
2. Německo +0:36
3. Japonsko +0:51
4. Francie +1:11
5. Rakousko +1:18
6. Slovinsko +1:26
7. Finsko +1:30
8. Česko +1:35