Šprint mužov, 10 km, Östersund | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) |
Zjazd mužov, Beaver Creek | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) | | | Zjazd žien, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Žrebovanie zákl. skupín MS vo futbale | (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Lillehammer | J. H. Klæbo (NOR) a M. Caspersen Fallaová (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS100, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Tímové preteky, beh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
SP - šprinty mužov a žien, Lillehammer
J. H. Klæbo (NOR) a M. Caspersen Fallaová (NOR)
Dominik Zajan
Vítěz
1. Klaebo Johannes Hoesflot (NOR) 3:33.88
2. Ustiugov Sergey (RUS) +0.83
3. Bolshunov Alexander (RUS) +1.29
4. Halfvarsson Calle (SWE) +1.64
5. Iversen Emil (NOR) +8.20
6. Fossli Sondre Turvoll (NOR) +17.30 (12:59:56)
1. Falla Maiken Caspersen (NOR) 3:19.98
2. Parmakoski Krista (FIN) +2.07
3. Bjornsen Sadie (USA) +5.04
4. Oestberg Ingvild Flugstad (NOR) +5.28
5. Nilsson Stina (SWE) +6.09
6. Diggins Jesica (USA) +7.81
1. Halfvarsson Calle (SWE) 3:44.90
2. Iversen Emil (NOR) +0.20
3. Stadaas Kasper (NOR) +0.70
4. Northug Even (NOR) +1.30
5. Aune Paal Troean (NOR) +2.10
6. Vuorinen Lauri (FIN) +2.90
1. Ustiugov Sergei (RUS) 3:35.92
2. Klaebo Johannes Hoesfolt (NOR) +0.25
3. Fossli Sondre Turvoll (NOR) +0.43
4. Bolshunov Alexandr (RUS) +1.02
5. Niskanen Iivo (FIN) +2.56
6. Brandsdal Eirik (NOR) +12.43
1. Bjornsen Sadie (USA) 3:23.35
2. Nilsson Stina (SWE) +0.46
3. Kowalczyk Justyna (POL) +0.87
4. Weng Heidi (NOR) +1.17
5. Murud Thea Krokan (NOR) +2.65
6. Ida Ingemarsdotter (SWE) +6.52
1. Falla Maiken Caspersen (NOR) 3:21.20
2. Parmakoski Krista (FIN) +0.71
3. Oestberg Ingvild Flugstad (NOR) +1.58
4. Diggins Jessica (USA) +1.64
5. Caldwell Sophie (USA) +1.70
6. Nepryaeva Natalia (RUS) +2.45
1. Iversen Emil (NOR) 3:41.45
2. Vuorinen Lauri (FIN) +0.34
3. Ketelae Toni (FIN) +0.73
4. Chanavat Lucas (FRA) +1.36
5. Hediger Jovian (SVI) +3.88
6. Pentsinen Anssi (FIN) +11.47
1. Aune Paal Troean (NOR) 3:41.90
2. Northug Even (NOR) +0.26
3. Hakola Ristomatti (FIN) +0.36
4. Taugboel Haavard Solaas (NOR) +0.67
5. Manificat Maurice (FRA) +1.72
6. Harvey Alex (CAN) +3.06
1. Bolshunov Alexander (RUS) 3:38.53
2. Halfvarsson Calle (SWE) +0.01
3. Stadaas Casper (NOR) +0.47
4. Brandsdal Eirik (NOR) +0.74
5. Björnestad Sindre Skar (NOR) +0.77
6. Poltoranin Alexey (KAZ) +3.12
1. Fossli Sondre Tuvoll ( NOR) 3:58.52
2. Niskanen Iivo (FIN) +0.29
3. Peterson Teodor (SWE) +1.36
4. Riseth Fredrik (NOR) +1.78
5. Joensson Emil (SWE) +3.77
6. Valnes Erik (NOR) + 16.29
1. Klaebo Johannes Hoesflot (NOR) 3:40.75
2. Ustiugov Sergey (RUS) +0.17
3. Golberg Paal (NOR) +0.54
4. Pellegrino Federico (ITA) +1.46
5. Vitsenko Alexey (RUS) +2.84
6. Jouve Richard (FRA) +2.86
1. Nilsson Stina (SWE) 3:24.25
2. Kowalczyk Justyna (POL) +0.33
3. Matveeva Natalia (RUS) +0.56
4. Bjoergen Marit (NOR) +1.08
5. Van Der Graaf Laurien +1.08
6. Svendsen Anna +1.73
1. Weng Heidi (NOR) 3:22.06
2. Bjornsen Sadie (USA) +0,38
3. Murud Thea Krokan (NOR) +2,42
4. Jacobsen Astrid Uhrenholdt (NOR) +2,49
5. Falk Hanna (SWE) +2,70
6. Soemskar Linn (SWE) +5,73
1. Nepryaeva Natalia (RUS) 3:25.58
2. Ingemarsdotter Ida (SWE) +0,02
3. Harsem Kathrine Rolsted + 0,42
4. Scardoni Lucia (ITA) +1,40
5. Visnar Katja (SLO) +2,62
6. Hennig Katharina (GER) +4,56
1. Parmakoski Krista (FIN) 3:27.16
2. Calswell Sophie (USA) +0,14
3. Weng Lutta Udnes (NOR) +1,45
4. Settlin Evelina (SWE) +1,94
5. Ringwald Sandra (GER) +3,41
6. Belorukova Yulia (RUS) + 5,67
1. Falla Maiken Caspersen (NOR) 3:24.28
2. Dighins Jessica (USA) + 0,20
3. Oestberg Ingvild Flugstad (NOR) +0,22
4. Eide Mari (NOR) +1,07
5. Saarinen Aino Kaisa (FIN) + 4,09
6. Laurent Gret (ITA) + 9,69
1. čtvrtfinále
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Pål Golberg (NOR)
Sergej Ustiungov (RUS)
Alexej Vitsenko (RUS)
Federico Pellegrino (ITA)
Richard Jouve (FRA)
2. čtvrtfinále
Fredrik Riseth (NOR)
Emil Jönsson (SWE)
Erik Valnes (NOR)
Iivo Niskanen (FIN)
Turvoll Sondre Fossli (NOR)
Teodor Peterson (SWE)
3. čtvrtfinále
Aleksander Bolšunov (RUS)
Calle Halfvarsson (SWE)
Eirik Brandsdal (NOR)
Alexej Poltoranin (KAZ)
Kasper Staadas (NOR)
Björnestad Sindre Skar (NOR)
4. čtvrtfinále
Ristomatti Hakola (FIN)
Tröan Paal Aune (NOR)
Even Northug (NOR)
Alex Harvey (CAN)
Solaas Haavard Taugböl (NOR)
Maurice Manificat (FRA)
5. čtvrtfinále
Anssin Pentsinen (FIN)
Jovian Hediger (SUI)
Emil Iversen (NOR)
Lauri Vuorinen (FIN)
Lucas Chanavat (FRA)
Toni Katelae (FIN)
...
3. čtvrtfinále
Natalja Něprjajevová (RUS)
Katja Višnarová (SLO)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Katharina Hennigová (GER)
Lucia Scardoniová (ITA)
4. čtvrtfinále
Sadie Bjornsenová (USA)
Thea Krokan Murudová (NOR)
Heidi Wengová (NOR)
Linn Sömskarová (SWE)
Hanna Falková (SWE)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. čtvrtfinále
Stina Nilssonová (SWE)
Justyna Kowalczyková (POL)
Anna Svendsenová (NOR)
Marit Björgenová (NOR)
Natalia Matveevová (RUS)
Laurien van der Graaffová (SUI)