Šprint mužov, 10 km, Östersund | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) |
Zjazd mužov, Beaver Creek | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) | | | Zjazd žien, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Žrebovanie zákl. skupín MS vo futbale | (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Lillehammer | J. H. Klæbo (NOR) a M. Caspersen Fallaová (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS100, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Tímové preteky, beh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
SP - šprint mužov, 10 km, Östersund
Vítěz: T. Bø (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Tarjei Bø (NOR) 22:40,6
2. Martin Fourcade (FRA) +0,7
3. Erik Lesser (GER) +3,7
4. Emil Hegle Svendsen (NOR) +13,3
5. Simon Schempp (GER) +15,0
6. Mario Dolder (SUI) +16,0
7. Fredrik Lindström (SWE) +16,7
8. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +22,6
9. Johannes Kühn (GER) +23,4
10. Jakov Fak (SLO) +34,3
11. Johannes Thingnes Bø (NOR) +34,4
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +35,6
13. Timofej Lapšin (KOR) +36,9
14. Simon Eder (AUT) +37,1
15. Simon Fourcade (FRA) +39,9
16. Scott Gow (CAN) +41,4
17. Anton Babikov (RUS) +41,5
18. Benjamin Weger (SUI) +41,8
19. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +44,2
20. Jesper Nelin (SWE) +44,3
...
38. Michal Šlesingr (CZE) +1:14,0
43. Michal Krčmář (CZE) +1:27,3
44. Ondřej Moravec (CZE) +1:29,3
45. Tomáš Krupčík (CZE) +1:33,1
51. Matej Kazár (SVK) +1:41,5
64. Martin Otčenáš (SVK) +1:57,0
68. Jaroslav Soukup (CZE) +2:04,6
88. Michal Šíma (SVK) +2:42,6
98. Tomáš Hasilla (SVK) +3:14,7
Startovní listina
1. Christian Gow (CAN)
2. Vladimir Čepelin (BLR)
3. Kauri Koiv (EST)
4. Leif Nordgren (USA)
5. Lorenz Wäger (AUT)
6. Krasimir Anev (BUL)
7. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
8. Serafin Wiestner (SUI)
9. Jevgenij Garaničev (RUS)
10. Dmitro Pidručnij (UKR)
11. Tomáš Krupčík (CZE)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA)
13. Martin Fourcade (FRA)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Matej Kazár (SVK)
16. Cornel Puchianu (ROU)
17. Sergej Semjonov (UKR)
18. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
19. Emil Hegle Svendsen (NOR)
20. Anton Babikov (RUS)
21. Tim Burke (USA)
22. Erik Lesser (GER)
23. Maxim Cvetkov (RUS)
24. Scott Gow (CAN)
25. Simon Desthieux (FRA)
26. Anton Šipulin (RUS)
27. Tomas Kaukenas (LTU)
28. Johannes Thingnes Bø (NOR)
29. Mario Dolder (SUI)
30. Michal Šlesingr (CZE)
31. Michal Krčmář (CZE)
32. Julian Eberhard (AUT)
33. Michael Rösch (BEL)
34. Timofej Lapšin (KOR)
35. Lowell Bailey (USA)
36. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
37. Daniel Mesotitsch (AUT)
38. Klemen Bauer (SLO)
39. Lukas Hofer (ITA)
40. Remus Faur (ROU)
41. Dominik Windisch (ITA)
42. Artěm Prima (UKR)
43. Fredrik Lindström (SWE)
44. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
45. Simon Schempp (GER)
46. Benjamin Weger (SUI)
47. Tomáš Hasilla (SVK)
48. Sergej Bočarnikov (BLR)
49. Simon Eder (AUT)
50. Arnd Peiffer (GER)
51. Vladimir Iliev (BUL)
52. Čong-min Kim (KOR)
53. Mikito Tačizaki (JPN)
54. Raman Jaljotnau (BLR)
55. Karol Dombrovski (LTU)
56. Grzegorz Guzik (POL)
57. Jakov Fak (SLO)
58. Sean Doherty (USA)
59. Mitja Drinovec (SLO)
60. Martin Jäger (SUI)
61. Anton Pantov (KAZ)
62. Roman Jeremin (KAZ)
63. Thomas Bormolini (ITA)
64. Benedikt Doll (GER)
65. Tero Seppälä (FIN)
66. Apostolos Angelis (GRE)
67. Dimitar Gerdžikov (BUL)
68. Vladimir Semakov (UKR)
69. Alexandr Loginov (RUS)
70. Johannes Kühn (GER)
71. Brendan Green (CAN)
72. Kalev Ermits (EST)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. George Buta (ROU)
75. Ondřej Moravec (CZE)
76. Olli Hiidensalo (FIN)
77. Lars Helge Birkeland (NOR)
78. Martin Otčenáš (SVK)
79. Krešimir Crnković (CRO)
80. Jesper Nelin (SWE)
81. Simon Fourcade (FRA)
82. Oskard Muiznieks (LAT)
83. Scott Dixon (GBR)
84. Edin Hodžić (SRB)
85. Felix Leitner (AUT)
86. Ruslan Tkalenko (UKR)
87. Rene Zahkna (EST)
88. Matvej Jelisejev (RUS)
89. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
90. Paul Schommer (USA)
91. Vytautas Strolia (LTU)
92. Mateusz Janik (POL)
93. Philipp Nawrath (GER)
94. Tarjei Bø (NOR)
95. Miha Dovžan (SLO)
96. Anton Sinapov (BUL)
97. Jeremy Finello (SUI)
98. Vasilij Podkorytov (KAZ)
99. Vladislav Vitěnko (KAZ)
100. Mikko Loukkaanhuhta (FIN)
101. Jaroslav Soukup (CZE)
102. Maxim Varabej (BLR)
103. Nathan Smith (CAN)
104. Cukasa Kobonoki (JPN)
105. Peter Brunner (AUT)
106. Martin Ponsiluoma (SWE)
107. Emilien Jacquelin (FRA)
108. Michal Šíma (SVK)
1. Tarjei Bø (NOR) 22:40,6
2. Martin Fourcade (FRA) +0,7
3. Erik Lesser (GER) +3,7
4. Emil Hegle Svendsen (NOR) +13,3
5. Simon Schempp (GER) +15,0
6. Mario Dolder (SUI) +16,0
7. Fredrik Lindström (SWE) +16,7
8. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +22,6
9. Johannes Kühn (GER) +23,4
10. Jakov Fak (SLO) +34,3
11. Johannes Thingnes Bø (NOR) +34,4
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +35,6
13. Timofej Lapšin (KOR) +36,9
14. Simon Eder (AUT) +37,1
15. Simon Fourcade (FRA) +39,9
16. Scott Gow (CAN) +41,4
17. Anton Babikov (RUS) +41,5
18. Benjamin Weger (SUI) +41,8
19. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +44,2
20. Jesper Nelin (SWE) +44,3
...
38. Michal Šlesingr (CZE) +1:14,0
43. Michal Krčmář (CZE) +1:27,3
44. Ondřej Moravec (CZE) +1:29,3
45. Tomáš Krupčík (CZE) +1:33,1
51. Matej Kazár (SVK) +1:41,5
64. Martin Otčenáš (SVK) +1:57,0
68. Jaroslav Soukup (CZE) +2:04,6
88. Michal Šíma (SVK) +2:42,6
98. Tomáš Hasilla (SVK) +3:14,7
Startovní listina
1. Christian Gow (CAN)
2. Vladimir Čepelin (BLR)
3. Kauri Koiv (EST)
4. Leif Nordgren (USA)
5. Lorenz Wäger (AUT)
6. Krasimir Anev (BUL)
7. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
8. Serafin Wiestner (SUI)
9. Jevgenij Garaničev (RUS)
10. Dmitro Pidručnij (UKR)
11. Tomáš Krupčík (CZE)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA)
13. Martin Fourcade (FRA)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Matej Kazár (SVK)
16. Cornel Puchianu (ROU)
17. Sergej Semjonov (UKR)
18. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
19. Emil Hegle Svendsen (NOR)
20. Anton Babikov (RUS)
21. Tim Burke (USA)
22. Erik Lesser (GER)
23. Maxim Cvetkov (RUS)
24. Scott Gow (CAN)
25. Simon Desthieux (FRA)
26. Anton Šipulin (RUS)
27. Tomas Kaukenas (LTU)
28. Johannes Thingnes Bø (NOR)
29. Mario Dolder (SUI)
30. Michal Šlesingr (CZE)
31. Michal Krčmář (CZE)
32. Julian Eberhard (AUT)
33. Michael Rösch (BEL)
34. Timofej Lapšin (KOR)
35. Lowell Bailey (USA)
36. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
37. Daniel Mesotitsch (AUT)
38. Klemen Bauer (SLO)
39. Lukas Hofer (ITA)
40. Remus Faur (ROU)
41. Dominik Windisch (ITA)
42. Artěm Prima (UKR)
43. Fredrik Lindström (SWE)
44. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
45. Simon Schempp (GER)
46. Benjamin Weger (SUI)
47. Tomáš Hasilla (SVK)
48. Sergej Bočarnikov (BLR)
49. Simon Eder (AUT)
50. Arnd Peiffer (GER)
51. Vladimir Iliev (BUL)
52. Čong-min Kim (KOR)
53. Mikito Tačizaki (JPN)
54. Raman Jaljotnau (BLR)
55. Karol Dombrovski (LTU)
56. Grzegorz Guzik (POL)
57. Jakov Fak (SLO)
58. Sean Doherty (USA)
59. Mitja Drinovec (SLO)
60. Martin Jäger (SUI)
61. Anton Pantov (KAZ)
62. Roman Jeremin (KAZ)
63. Thomas Bormolini (ITA)
64. Benedikt Doll (GER)
65. Tero Seppälä (FIN)
66. Apostolos Angelis (GRE)
67. Dimitar Gerdžikov (BUL)
68. Vladimir Semakov (UKR)
69. Alexandr Loginov (RUS)
70. Johannes Kühn (GER)
71. Brendan Green (CAN)
72. Kalev Ermits (EST)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. George Buta (ROU)
75. Ondřej Moravec (CZE)
76. Olli Hiidensalo (FIN)
77. Lars Helge Birkeland (NOR)
78. Martin Otčenáš (SVK)
79. Krešimir Crnković (CRO)
80. Jesper Nelin (SWE)
81. Simon Fourcade (FRA)
82. Oskard Muiznieks (LAT)
83. Scott Dixon (GBR)
84. Edin Hodžić (SRB)
85. Felix Leitner (AUT)
86. Ruslan Tkalenko (UKR)
87. Rene Zahkna (EST)
88. Matvej Jelisejev (RUS)
89. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
90. Paul Schommer (USA)
91. Vytautas Strolia (LTU)
92. Mateusz Janik (POL)
93. Philipp Nawrath (GER)
94. Tarjei Bø (NOR)
95. Miha Dovžan (SLO)
96. Anton Sinapov (BUL)
97. Jeremy Finello (SUI)
98. Vasilij Podkorytov (KAZ)
99. Vladislav Vitěnko (KAZ)
100. Mikko Loukkaanhuhta (FIN)
101. Jaroslav Soukup (CZE)
102. Maxim Varabej (BLR)
103. Nathan Smith (CAN)
104. Cukasa Kobonoki (JPN)
105. Peter Brunner (AUT)
106. Martin Ponsiluoma (SWE)
107. Emilien Jacquelin (FRA)
108. Michal Šíma (SVK)
1. Christian Gow (CAN)
2. Vladimir Čepelin (BLR)
3. Kauri Koiv (EST)
4. Leif Nordgren (USA)
5. Lorenz Wäger (AUT)
6. Krasimir Anev (BUL)
7. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
8. Serafin Wiestner (SUI)
9. Jevgenij Garaničev (RUS)
10. Dmitro Pidručnij (UKR)
11. Tomáš Krupčík (CZE)
12. Quentin Fillon Maillet (FRA)
13. Martin Fourcade (FRA)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Matej Kazár (SVK)
16. Cornel Puchianu (ROU)
17. Sergej Semjonov (UKR)
18. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
19. Emil Hegle Svendsen (NOR)
20. Anton Babikov (RUS)
21. Tim Burke (USA)
22. Erik Lesser (GER)
23. Maxim Cvetkov (RUS)
24. Scott Gow (CAN)
25. Simon Desthieux (FRA)
26. Anton Šipulin (RUS)
27. Tomas Kaukenas (LTU)
28. Johannes Thingnes Bø (NOR)
29. Mario Dolder (SUI)
30. Michal Šlesingr (CZE)
31. Michal Krčmář (CZE)
32. Julian Eberhard (AUT)
33. Michael Rösch (BEL)
34. Timofej Lapšin (KOR)
35. Lowell Bailey (USA)
36. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
37. Daniel Mesotitsch (AUT)
38. Klemen Bauer (SLO)
39. Lukas Hofer (ITA)
40. Remus Faur (ROU)
41. Dominik Windisch (ITA)
42. Artěm Prima (UKR)
43. Fredrik Lindström (SWE)
44. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
45. Simon Schempp (GER)
46. Benjamin Weger (SUI)
47. Tomáš Hasilla (SVK)
48. Sergej Bočarnikov (BLR)
49. Simon Eder (AUT)
50. Arnd Peiffer (GER)
51. Vladimir Iliev (BUL)
52. Čong-min Kim (KOR)
53. Mikito Tačizaki (JPN)
54. Raman Jaljotnau (BLR)
55. Karol Dombrovski (LTU)
56. Grzegorz Guzik (POL)
57. Jakov Fak (SLO)
58. Sean Doherty (USA)
59. Mitja Drinovec (SLO)
60. Martin Jäger (SUI)
61. Anton Pantov (KAZ)
62. Roman Jeremin (KAZ)
63. Thomas Bormolini (ITA)
64. Benedikt Doll (GER)
65. Tero Seppälä (FIN)
66. Apostolos Angelis (GRE)
67. Dimitar Gerdžikov (BUL)
68. Vladimir Semakov (UKR)
69. Alexandr Loginov (RUS)
70. Johannes Kühn (GER)
71. Brendan Green (CAN)
72. Kalev Ermits (EST)
73. Łukasz Szczurek (POL)
74. George Buta (ROU)
75. Ondřej Moravec (CZE)
76. Olli Hiidensalo (FIN)
77. Lars Helge Birkeland (NOR)
78. Martin Otčenáš (SVK)
79. Krešimir Crnković (CRO)
80. Jesper Nelin (SWE)
81. Simon Fourcade (FRA)
82. Oskard Muiznieks (LAT)
83. Scott Dixon (GBR)
84. Edin Hodžić (SRB)
85. Felix Leitner (AUT)
86. Ruslan Tkalenko (UKR)
87. Rene Zahkna (EST)
88. Matvej Jelisejev (RUS)
89. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
90. Paul Schommer (USA)
91. Vytautas Strolia (LTU)
92. Mateusz Janik (POL)
93. Philipp Nawrath (GER)
94. Tarjei Bø (NOR)
95. Miha Dovžan (SLO)
96. Anton Sinapov (BUL)
97. Jeremy Finello (SUI)
98. Vasilij Podkorytov (KAZ)
99. Vladislav Vitěnko (KAZ)
100. Mikko Loukkaanhuhta (FIN)
101. Jaroslav Soukup (CZE)
102. Maxim Varabej (BLR)
103. Nathan Smith (CAN)
104. Cukasa Kobonoki (JPN)
105. Peter Brunner (AUT)
106. Martin Ponsiluoma (SWE)
107. Emilien Jacquelin (FRA)
108. Michal Šíma (SVK)
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Erik Lesser (GER)
3. Emil Hegle Svendsen (NOR)
4. Mario Dolder (SUI)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Timofej Lapšin (KOR)
8. Scott Gow (CAN)
19. Michal Šlesingr (CZE)
23. Michal Krčmář (CZE)
24. Tomáš Krupčík (CZE)
1. Tarjei Bø (NOR) 22:40,6
2. Martin Fourcade (FRA) +0,7
3. Erik Lesser (GER) +3,7
4. Emil Hegle Svendsen (NOR) +13,3
5. Simon Schempp (GER) +15,0
6. Mario Dolder (SUI) +16,0
7. Fredrik Lindström (SWE) +16,7
8. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +22,6
9. Johannes Kühn (GER) +23,4
10. Jakov Fak (SLO) +34,3
11. Johannes Thingnes Bø (NOR) +34,4
12. Quentin Fillon Maillet (FRA) +35,6
13. Timofej Lapšin (KOR) +36,9
14. Simon Eder (AUT) +37,1
15. Simon Fourcade (FRA) +39,9
16. Scott Gow (CAN) +41,4
17. Anton Babikov (RUS) +41,5
18. Benjamin Weger (SUI) +41,8
19. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +44,2
20. Jesper Nelin (SWE) +44,3
...
38. Michal Šlesingr (CZE) +1:14,0
43. Michal Krčmář (CZE) +1:27,3
44. Ondřej Moravec (CZE) +1:29,3
45. Tomáš Krupčík (CZE) +1:33,1
51. Matej Kazár (SVK) +1:41,5
64. Martin Otčenáš (SVK) +1:57,0
68. Jaroslav Soukup (CZE) +2:04,6
88. Michal Šíma (SVK) +2:42,6
98. Tomáš Hasilla (SVK) +3:14,7