Fínsko – Estónsko 3:0 (kon.) | Rumunsko – Turecko 2:0 (kon.) | Irán – Panama 2:1 (kon.)
Luxembursko – Maďarsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Holandsko 0:1 (kon.)
Rumunsko
2:0 (1:0)
Turecko
cz Štvrtok 09.11.2017, 19:15 • CFR Stadium, Kluž • Medzinárodný prípravný zápas

To bude pro tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou, třeba hned zítra u zápasu JAR-Senegal nebo Anglie-Německo. (21:12:49)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 6:7. Fauly: 19:6.

Je za námi zajímavé střetnutí, ve kterém jsme byli svědky turecké porážky na hřišti Rumunska 2:0. Dnešní zápas měl pouze jediného střelce a tím byl domácí Gheorghe Grozav, který se trefil ve 42. a 69. minutě.

90+6

90+5
    Tentokrát se Alibec ocitnul v pokutovém území na zemi, ale penalta z toho nebude. Rozhodčí nechává hru pokračovat.

90+4
    Alibec ani nadvakrát nepřekonal tureckého brankáře, na světelné tabuli stále vidíme výsledek 2:0.

90+2
    Turci se snaží alespoň o čestný úspěch, jenže rumunská obrana je pevná jako skála.

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastavil pět minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Rozběhnula se nám poslední minuta základní hrací doby. Navíc hra je přerušena kvůli jednomu z tureckých hráčů, kteří se ocitnul na hrací ploše.

89
    Andone vyzval svého soupeře na sprintový souboj, který vyhrál, ale potom v situaci jeden na jednoho neuspěl.

88
    Rumunský celek se provinil na polovině hřiště útočným faulem. Všichni domácí hráči se stěhují do defenzívy.

87
    Torje byl oslovem dlouhým nákopem, který nestihnul na hrací ploše. Turecký brankář neváhá s odkopem a ihned odkopává.

86
    Koncovka zápasu se nese v takovém klidném tempu. Turci jsou zřejmě smíření s dnešní prohrou.

85
    Turecko rozehrávalo rohový kop, ale z této šance nic není. Rumunsko bude u svého vápna vhazovat.

83
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Tufan, přichází Yardimci.

82
    Žlutou kartu dostává Malli (Turecko).

82
    Alibec se tlačil k míči, jenže tomu všemu předcházel jeho faul, který rozhodčí málem potrestal žlutou kartou.

81
    Turecký brankář opět na výletě, tentokrát se to obešlo bez faulu, míč odkopnul. Jenže kulatý nesmysl se dostal k Alibecovi, který to zkusil z poloviny. Málem z toho byla třetí rumunská branka.

80
    Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby. Rumuni drží skvělý výsledek 2:0 nad svým sokem z Turecka.