Azerbajdžan – Nemecko 0:7 (kon.) | Kosovo – Izrael 0:4 (kon.) | Slovinsko – Čierna Hora 2:0 (kon.)
Francúzsko – Bulharsko 3:0 (kon.) | Španielsko – Island 1:0 (kon.) | Belgicko – Cyprus 3:2 (kon.)
Španielsko
1:0 (1:0)
Island
cz Štvrtok 09.11.2017, 19:30 • Estadio Nueva Condomina (Murcia) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 2

V dnešním utkání padla jenom jedna branka, ale šancí bylo požehnaně. Vprvní poločase se se Španělsko dostalo do tři tutových šancí. V sedmé minutě vedle hlavičkoval Mayorala Moya.Španělsko se devět minut před koncem úvodní poločasu nakonec dočkalo zasloužené branky. Prosadil se Fabian Ruiz. Druhé půle taktéž patřila domácím, ale zvýšení náskoku nepřišlo. V nastavení dokonce mohl stav vyrovnaný. Ze standartní situace Karlsson hlavičkoval těsně kolem levé tyče. (21:31:48)

90+4

90+4
    Tak Island bude mít ještě jednu šanci. Hosté budou zahrávat rohový kop. Z situace nakonec nic nebylo.

90+3
    Nakonec mohlo být vyrovnáno. Island měl výhodu standartní situace a po následném centru se k hlavičce dostal Karlsson. Jeho pokus skončil těsně pár centimetrů od levé tyče.

90+1
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Oyarzabal, přichází Fornals.

90
    Žlutou kartu dostává Andresson (Island).

88
    Caricol vyslal další přihrávku do malého vápna, pass skončil pouze na hlavičce jednoho z branících hráčů. Bude se zahrávat rohový kop.

87
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Einarsson, přichází Brynjarsson.

86
    Olafsson špatně rozehrál a mohla z toho být gólová šance, kdyby Ceballos neuklouzl u zpracování přihrávky.

84
    Španělé mají zápas plně ve svých rukou a nastěhovali se před branku Olafssona. Červení trpělivě kombinují a vyčkávají na šanci.

82
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mayoral Moya, přichází Gual.

80
    Další rohový kop pro Španělsko. K hlavičce se nakonec dostal Hernandez, ale jeho rána letěla pouze do náruče brankáře Olafssona.

78
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Alfonso.

76
    Žlutou kartu dostává Thorsteisson (Island).

73
    Hráči v červeném dresu opět kombinují před brankou soupeře. Island budí víceméně odevzdaným dojmem, obrana zatím ovšem funguje.

71
    Jak se říká: " Když nevíš co s míčem, tak vystřel", Solerova rána z velké vzdálenosti ovšem neletěla mezi brankovou konstrukci.