Litvínov – Zlín 1:3 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Olomouc – Hradec Králové 1:0 (kon.) | Liberec – Třinec 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta Praha 3:2 (po pr.)
HC Kometa Brno
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC Sparta Praha
cz Piatok 03.11.2017, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo

56:01
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Petr Vrána – 2 min., hrubost).

38:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Zbyněk Michálek – 2 min., držení protihráče).

34:02
    A pozor! Tři sekund nato se provinil faulem ihned po buly také Michal Gulaši, a to vysokou holí, a hosté mají téměř dvouminutovou přesilovku 5 na 3!

33:59
    Hosté mají šanci na vyrovnání. Dvouminutový trest za hákování si odpyká Lukáš Nahodil.

13:19
    Přesilovka domácích je u konce, na trestnou lavici usedá Marcel Haščák, který si odpyká dvě minuty za podražení v útočné třetině.

12:21
    Domácí si zahrají druhou přesilovku. Za faul na Nečase je vyloučen Alexander Reichenberg, který si odpyká dvě minuty za podražení.

03:26
    První přesilovka utkání a zahrají si ji domácí. Vyloučen je útočník hostů Petr Kumstát, a to na dvě minuty za hákování.

Daniel Kinc

Góly a asistencie: 6. Nečas (Mallet), 26. H. Zohorna (Mallet), 62. Hruška (H. Zohorna, Nečas) – 18. Kudrna (P. Vrána, Rousek), 35. Forman (Z. Michálek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Štencel, Bartejs – Zaťovič (A), Nečas, M. Erat (A) – T. Svoboda, L. Čermák (C), Dočekal – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Nahodil, V. Němec, Haščák.
    HC Sparta Praha: Honzík (Aittokallio) – T. Pavelka, Z. Michálek, Mikuš, Kalina, Švrček, Tomáš Dvořák, Piskáček (A) – Kumstát, Pech (C), Forman – Rousek (A), P. Vrána, Kudrna – Říčka, Klimek, Reichenberg – Smejkal, Černoch, Uher.

Rozhodca: Kubuš, Šír – Lhotský, Ondráček

Diváci: 7 700