Bardejov – Podbrezová B 7:0 (kon.) | Pohronie – Sereď 2:3 (kon.)
7:0 (5:0)
FK Železiarne Podbrezová B
Piatok 20.10.2017, 14:30 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 13. kolo

75
    Bardejov dal gól! Fanúšikovia, ktorí merali cestu na štadión, sa nemajú prečo zlostiť. Domáci skórujú aj po siedmy raz. SZYMON GRUCA taktiež neobíde bez hattricku, interný súboj medzi ním a Hamuľakom pokračuje.

70
    Bardejov dal gól! Pokutový kop premenený, čo znamená jediné! Poltucet v sieti hostí. MICHAL HAMUĽAK si postavil loptu na biely bod, Lukáč bol prikrátky. Hamuľak tak zaznamenáva hattrick.

34
    Bardejov dal gól! Demolácia pokračuje, viac písať snáď netreba. MICHAL HAMUĽAK dobieha spoluhráča Grucu, cítim tu súboj o hattrick.

28
    Bardejov dal gól! Akoby v tom bola symbolika. Štvrtý roh, štvrtý gól. Samozrejme, nie všetky zásahy prišli po štandardkách. Bardejov dnes pri chuti. Do streleckej listiny sa zapísal aj MÁRIO JACKO.

14
    Bardejov dal gól! Dovolím si tvrdiť, že je po zápase. Tretí gól v úvodnej štvrťhodine, druhý pre SZYMONA GRUCU. Podbrezová zrelá na uterák.

7
    Bardejov dal gól! Rozprávkový úvod pre domácich, hrôzostrašný pre Podbrezovú. Dva góly v rozpätí štyroch minút, a to všetko v prvých siedmich minútach. Na 2:0 zvyšuje SZYMON GRUCA.

3
    Bardejov dal gól! Prvá akcia a hneď zásah do čierneho! Perfektná efektivita! MICHAL HAMUĽAK otvára skóre dnešného duelu.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.

Góly: 3. Hamuľak, 7. Gruca, 14. Gruca, 28. Jacko, 34. Hamuľak, 70. Hamuľak (pen.), 75. Gruca

Karty:   23. Berežný (BAR), 83. Verčimák (BAR) – 27. Kuzma (ZLB)

Nepremenená penalta: 90+1. Hamuľak (BAR), mimo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:2.
    Partizán Bardejov: Gmitter – Jacko, Berežný, Grohoľ, Belunek, Gruca, Staš, Macej, Andraščík (C), Hamuľak, Staško
    Náhradníci: Verčimák, Ľalík, Didik, Pangrác-Piter, Szczepanski, Ducár, Vinclér

FK Železiarne Podbrezová B: Lukáč – Kupčík, Marchuk, Hric (C), Magda, Garaj, Weiss, Bellay, Kačerík, Kuzma, Sokol
    Náhradníci: Adamčák, Lihan, Lukáčik, Fischer, Horváth