Jihlava – Bohemians 2:4 (kon.) | Ostrava – Sigma Olomouc 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:4 (0:3)
Bohemians 1905
cz Piatok 20.10.2017, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • HET liga (CZ)

Duel 11. kola je v Jihlavě minulostí. Jak se bude zápas vyvíjet ukázal Jevgenij Kabajev, který během třinácti minut vstřelil tři branky. 3:0 tak hosté vedli po první poločase, do hry sice dostal domácí obránce Petr Tlustý. Šanci na drama měl na noze Ikaunieks, ale z protiútoku se hosté prosadili počtvrté. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě Ikaunieks z penalty. Nutno podotknout, že výhra hostí je naprosto zasloužená, spoustu šancí ještě pochytal Jan Hanuš. (19:54:38)

90+3

90+2
    Do zakončení nepustil Jakuba Nečas Petr Tlustý. Od své brány bude rozehrávat Jan Hanuš.

90+1
    Domácí se ještě snaží o další branku, ale jejich počin byl zastaven pro ofsajd.

90
    Dnešní duel bude o tři minuty delší.

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    K penaltě se postavil DAVIS IKAUNIEKS a nedal Fryštákovi šanci, když svůj pokus poslal k jeho levé tyči.

89
    Michael Rabušic byl ve vápně faulován a bude z toho pokutový kop.

88
    Zmar jihlavských hráčů dokumentuje centr Ikauniekse, který poslal centr do vápna strašně nízko, na to nikdo z jeho spoluhráčů nemohl reagovat.

87
    Hosté sice Šmídem přidali další branku, ale ta není stoperovi hostí uznána pro ofsajd.

86
    Krejčí odvrátil centr z levé strany jen k nohám Jindřiška, který jej zpoza hranice vápna poslal na bránu, Jan Hanuš jeho pokus chytá.

84
    Rabušic ve snaze o zpracování míče se dostal do autu. Vhazovat tak budou hosté.

83
    Bohemians naposledy střídají, Antonína Vaníčka nahrazuje Milan Jirásek.

82
    Tlustý chtěl centrovat z pravé strany do vápna, ale do jeho přihrávku vložil nohu Fulnek a poslal míč do zámezí.

Jaroslav Wollmann

Góly: 60. Tlustý (D. Ikaunieks), 90. D. Ikaunieks (pen.) – 9. Kabajev, 16. Kabajev (Mašek), 22. Kabajev (Luts), 73. Reiter (Mašek)

Karty:   37. Luts (BOH)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:5.
    FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Kryštůfek, Tlustý, J. Krejčí, Mišůn (20. Nový) – Vaculík (C), Urblík (78. N. Daníček) – Fulnek, Zoubele (46. Rabušic), Popović – D. Ikaunieks.
    Náhradníci: Rakovan – Rosa, F. Novotný, N. Daníček, Rabušic, Nový, Záviška.

Bohemians 1905: Fryšták – M. Dostál, Hůlka, Šmíd, Kocič – Jindřišek (C), M. Hašek – Vaníček (83. Jirásek), Mašek, Luts (46. Reiter) – Kabajev (75. Nečas).
    Náhradníci: Budinský – P. Buchta, Reiter, Jirásek, Nečas, Kuchta, Krch.

Rozhodca: Hrubeš – Pelikán, Myška