Wild Boys Bratislava – Levice 6:4 (kon.) | Pinerola Bratislava – Lučenec 5:10 (kon.)
Wild Boys 02 Bratislava
6:4 (2:1)
Futsal team Levice
Piatok 22.09.2017, 19:30 • Hant Aréna (Bratislava) • Varta futsal liga • 2. kolo

Wild Boys vyhrali aj v druhom zápase aktuálnej sezóny. Po triumfe v Podolí dnes zdolali Levice, ktoré si naopak pripísali druhú porážku. Levičania išli síce rýchlo do vedenia v tretej minúte, ale po prvom polčase prehrávali 1:2 a odvtedy už len márne doťahovali. Na domácej strane skórovali dvakrát Javnický, Paštrnák aj Šporánek. V tábore hostí sa presadili raz Gabaš, Rakica, Bačík a Zorád. (21:12:52)

39:30
    Ďalekonosný pokus Matúša Budovca nebol vôbec presný. Levičania sa pripravili o loptu aj šancu skórovať.

39:12
    Marek Kušnír vytiahol dôležitý zákrok. Vo veľkej šanci sa ocitol Viliam Rakica, ktorý zblízka nedokázal skórovať.

39:00
    Levice majú problém skrotiť loptu. Bratislavčania ju získali do svojej moci a do konca druhého polčasu zostáva posledná minúta.

38:24
    Levice stratili loptu. Domáci tréner zareagoval oddychovým časom. Hráčov chce pred poslednými sekundami hlavne upokojiť.

37:46
    Bratislavčania stratili loptu a navyše faulovali. Už štvrtýkrát v druhom polčase. Levice sú zase v pätici.

37:15
    Levičania by chceli využiť piateho hráča v poli, ale nedokážu kontrolovať loptu, aby vystriedali brankára.

36:44
    Levice dávajú gól! Hostia využili početnú prevahu. Z ostrého uhla prekvapil brankára Kušníra EGON ZORÁD, ktorý ešte dramatizuje záver stretnutia.

36:20
    Šporánek výborne vystrelil cez celé ihrisko a mal na dosah hetrik. Jeho ďalekonosný pokus skončil na žrdi.

36:00
    Levičania nemajú na čo čakať, a tak zvolili hru na riziko. Piati hráči v poli a prázdna brána za nimi.

35:53
    Hosťujúci tréner si zobral oddychový čas. Svojim zverencom rozdáva inštrukcie a už pripravuje brankársky dres pre hráča z poľa.

35:00
    Do konca zápasu zostáva posledných päť minút. Levičania stále hrajú vo štvorici a nechcú skúsiť odvolať brankára.

34:35
    Hostia sa pripravili o loptu zbytočnou nepresnosťou. Zorád nezachytil prihrávku.

34:03
    Šporánek zozadu atakoval Zoráda a rozhodca fúkol do píšťalky. Tretí faul na domácej strane v druhom polčase.

33:43
    Dominik Ostrák tvrdo vystrelil spoza hráčov. Ak by lopta prešla, mohli mať hostia problémy.

33:11
    Levičania začínajú riskovať a už sa im nechce príliš vracať pred vlastnú bránu.

32:20
    Radoslav Liska dostal vynikajúcu prihrávku do behu, ale loptu si nechal odísť trochu ďaleko a Kušnír mu zmenšil strelecký uhol.

31:42
    Druhý polčas je skromnejší na nedovolené zákroky. Domáci majú na konte dva fauly a hostia iba jeden.

Tomáš Lengyel

Góly: 9. Javnický, 16. Javnický, 22. Paštrnák, 24. Šporánek, 26. Paštrnák, 28. Šporánek – 3. Gabaš, 22. Rakica, 26. Bačík, 37. Zorád

Karty:   23. Bielik (LVC)

Wild Boys 02 Bratislava: Kušnír (Ferianc) – Štilla, Jalakša, Chamilla, Lenčéš, Paštrnák, Matyi, Javnický (C), Gajdács, Procháczka, Ostrák, Šporánek, Vangel.
    Futsal team Levice: Bielik (Baniar) – Zorád, Švec, Ďurič, Rakica, Liska, Mikuláš, Molnár, Gabaš, Bačík, Budovec, Krivočenko (C).

Rozhodca: Belavý, Szkokan