Jekaterinburg – Soči 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 3:4 (kon.) | Čeljabinsk – Nižnekamsk 0:3 (kon.)

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! BOGDAN JAKIMOV trefuje prázdnou branku Traktoru. Člen třetí formace Neftěchimiku se prosazuje poprvé v tomto ročníku. Bez asistence.

58:57
    Francouz míří na střídačku, Traktor to zkusí v šesti!

57:11
    Galimov měl na holi snížení, avšak po přihrávce Jakuceňa nedokázal trefit prázdnou branku!

55:10
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Kulikov – 2 min., hákování).

53:30
    K puku se ale ve střední třetině dostali hokejisté Neftěchimiku. Následná nebezpečná střela Sextona skončila v lapačce Pavla Francouze.

52:00
    Velký závar před brankou Ježova! Šipin ani Šolochov však nedokázali dostat puk za brankovou čáru.

46:30
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Richard Gynge – 2 min., sekání).

43:52
    Dobrá střela Vidella, Ježov byl ale připraven na správném místě.

36:34
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., nedovolené bránění).

32:50
    Ogurcov, vracející se z trestné lavice, se objevil za obranou Traktoru zcela osamocen. Zakončit se mu však v samostatném úniku nepodařilo.

30:42
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dmitrij Ogurcov – 2 min., držení protihráče).

30:32
    Hanzl vybídl střílenou přihrávkou k teči Sextona, Francouz předvedl skvělý zákrok pravým betonem.

25:55
    Chyba v rozehrávce Čeljabinsku, ke střele se dostal v prostoru mezi kruhy Jakimov, Francouz však dokázal podržet svůj tým.

23:40
    Neftěchimiku, konkrétně Damiru Šaripzjanovi, se podařilo překonat gólmana Traktoru, branka však neplatí pro postavení útočícího hráče (Avcina) v brankovišti.

22:22
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Maxim Šipin – 2 min., držení protihráče).

14:46
    Sexton dostal ve střední třetině přihrávku od Hanzla a následně nabral dobrou rychlost. V obrovské příležitosti pak těsně minul Francouzovu branku!
    09:01 Chad RAU - 0:2

09:01
    Netrvalo dlouho a Neftěchimik jde do dvoubrankového vedení! Skvělou přihrávku Sextona zužitkoval CHAD RAU. Americký útočník vstřelil tak svou čtvrtou branku v sezoně! Asistence: Dan Sexton, Damir Šaripzjanov.
    08:48 Alexandr BRYNCEV - 0:1

08:48
    Je tu úvodní branka utkání! Kulikov vyhrál vhazování v útočné třetině, ke střele se následně dostal obránce ALEXANDR BRYNCEV a svou střelou nedal Francouzovi šanci. Pro dvaadvacetiletého rodáku ze Seversku je to první branka, třetí bod v letošní sezoně! Asistence: Pavel Kulikov.

07:24
    Francouz nyní musel vytáhnout dobrý zákrok proti šanci Sextona!

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 9. Bryncev (P. Kulikov), 10. Rau (Sexton, Šaripzjanov), 60. Jakimov

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Demčenko) – Višnevskij, Bailen, A. Petrov (A), Kolcov (C), Klimontov, Mamajev, Isajev – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, Jakuceňa (A), Kokujov – Penkovskij, Polygalov, Kručinin – Šipin, , Šolochov – Tridčikov.
    Neftechimik Nižnekamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič (C), An. Sergejev, Ogurcov, Bryncev, Graborenko, Šaripzjanov (A), Fazylzianov – Rau, R. Hanzl, Sexton (A) – E. Galimov, Nestrašil, Avcin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, P. Kulikov, Arkalov.

Rozhodca: Andris Ansons, Alexandr Sergejev – Nikita Viljugin, Alexandr Nikolajev

Diváci: 6 100