West Ham – Huddersfield Town 2:0 (kon.)
West Ham United
2:0 (0:0)
Huddersfield Town
Pondelok 11.09.2017, 21:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 4. kolo

Máme za sebou záverečný duel štvrtého kola Premier League, v ktorom West Ham po dvoch góloch v druhom polčase zdolal Huddersfield 2:0. To je od nás na dnes všetko. Prajem vám príjemný zvyšok večera. (22:54:36)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.

90+4

90+3
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Pedro Obiang, prichádza Declan Rice.

90+2
    Huddersfield oblieha pokutové územie West Hamu, no hosťom sa v dnešnom stretnutí vôbec nedarí.

90+1
    Hlavný rozhodca dnešného stretnutia nastavil 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Už je zrejme rozhodnuté, že tri body zostanú doma.

88
    Do veľmi dobrej pozície sa dostal Ince, ktorý sa ocitol v šestnástke West Hamu. Stredopoliar hostí vystrelil, no s jeho zblokovanou strelou nemal Hart žiadny problém.

87
    Mooy potiahol útočnú akciu a prihral do krídla, odkiaľ poslal presný center, no v šestnástke domácich nenašiel nikoho zo svojich spoluhráčov.

85
    Hostia držia loptu na svojich kopačkách, no zatiaľ sa všetko odohráva na vlastnej polovici.

84
    Stretnutie sa zrejme už len dohrá. Do konca zostáva približne 10 minút aj s nastaveným časom. To je síce dostatok času na vyrovnanie, no Huddersfield sa nedokáže dostať do tempa.

83
    Striedanie v tíme Huddersfield Town: z ihriska odchádza Philip Biling, prichádza Laurent Depoitre.

82
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Andy Carroll, prichádza Diafra Sakho.

81
    Po rohovom kope sa lopta dostala do stredu ihriska, odtiaľ ju centrom do nebezpečného priestoru vrátil Mooy, ktorý našiel Inceho a ten tvrdou strelou opečiatkoval brvno brány Joea Harta!

80
    Pekná strela Mounieho, ktorý skúsil pozornosť Harta z veľkej diaľky. Brankár domácich loptu len vyrazil na rohový kop.
    78. André Ayew (WHU) - 2:0

78
    West Ham United dal gól!
    Zrejme je rozhodnuté! Lopta v šestnástke prepadla na kopačku ANDREHO AYEWA, ktorý ju špičkou kopačky poslal do siete.

77
    "Kladivári" zahrali priamy kop na krátko a dostali sa do šance, keď na center Antonia naskakoval Carroll. Bude z toho rohový kop pre West Ham.