La Coruña – Sociedad 2:4 (kon.) | Bilbao – Girona 2:0 (kon.) | Vigo – Alavés 1:0 (kon.)
Villarreal – Real Betis 3:1 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (1:1)
Real Betis
Nedeľa 10.09.2017, 20:45Španielska LaLiga • 3. kolo

Villarreal si napravil chuť po zlom vstupe do novej sezóny, keď vyhral na vlastnom trávniku proti Realu Betis 3:1. Trojbodový zápis sa však nerodil ľahko, pretože už v 11. minúte poslal hostí do vedenia Sergio León. Ešte v prvom polčase však prišla chyba brankára Adána a Carlos Bacca vyrovnal. Druhé dejstvo bolo dlho opatrné a bez šancí. Skóre mohol zmeniť v brejku Cristian Tello, ale svoj samostatný nájazd nepremenil a to bol možno rozhodujúci moment stretnutia. Domáci potom gólmi Samuela Castilleja a Enesa Ünala strhli víťazstvo na svoju stranu. (22:39:38)

90+4

90+4
    Villarreal si pripíše prvé tri body v tejto sezóne. Po dvoch prehrách bez streleného gólu prišlo konečne víťazstvo v podaní "žltej ponorky".

90+2
    Hlavný arbiter vytiahol tretiu žltú kartu v dnešnom stretnutí. Dostal ju Antonio Rukavina (Villarreal), ktorý zastavil črtajúci sa brejk súpera.

90+1
    Mariano Barbosa si pripísal úspešný zákrok po ľahkej hlavičke zvnútra šestnástky. Domáci gólman dnes musel iba raz vážnejšie zasahovať, keď vychytal v brejku Tella.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil. Hlavný rozhodca ešte pridal štyri minúty navyše.

88
    V závere duelu sledujeme platonickú snahu hosťujúcich futbalistov. Real Betis ale nemá nárok proti sústredenej obrane Villarrealu.

87
    Domáci lodivod musel druhýkrát za sebou nútene striedať. Rodrigo Hernández uvoľnil miesto Rúbenovi Semedovi.

86
    Ďalšie prerušenie hry, ktoré neteší najmä hostí. Rodrigo Hernández si sadol na trávnik a spoluhráči mu pomáhajú vyrovnať sa s kŕčmi.

84
    Manu Trigueros pre istotu schádza z trávnika, aby si neprivodil nejaké zranenie. V posledných minútach si zahrá Víctor Moya Martínez prezývaný aj Chuca.

83
    Hra bola na chvíľu prerušená. Manu Trigueros mal zdravotné problémy a musel byť ošetrený.

81
    Cédric Bakambu zakončil svoj výpad z ľavého krídla veľmi nepresnou strelou. Loptu poslal vysoko nad bránu Betisu.

80
    Real Betis pôsobí bezmocne v situácii, keď má útočiť do sformovanej obrany Villarrealu. Domáci nemajú problém eliminovať snahu súpera.

78
    Hosťujúci tréner okamžite reaguje tretím striedaním. Z trávnika stiahol Cristiana Tella, nahradil ho Matías Nahuel.
    77. Enes Ünal (VLR) - 3:1

77
    Villarreal dal gól! Domáci futbalisti potrestali pasivitu Betisu Sevilla. Striedajúci ENES ÜNAL vbehol do pokutového územia a prudkou strelou prekonal bezmocného Adána.

74
    Hostia sa snažia oživiť hru druhým striedaním. Z ihriska odišiel Víctor Camarasa, ktorého vymenil Andrés Guardado.

73
    Enes Ünal prihral Pablovi Fornalsovi, ale potom zastavil svoj pohyb a už nepokračoval vpred. Akcia domácich preto stroskotala.

72
    Villarreal v prvých dvoch kolách nebodoval, a tak dnes potrebuje zabrať naplno. Preto hrá opatrne a nechce zbytočne otvárať obranu.