Inter Bratislava – Pohronie 2:1 (kon.) | KFC Komárno – Bardejov 3:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Lok. Košice 0:3 (kon.)
Šamorín – Žilina B 2:3 (kon.) | Poprad – Spiš. N. Ves 3:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:3 (2:0)
MŠK Žilina B
Sobota 02.09.2017, 17:00 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga • 6. kolo

89
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Martinček, prichádza Petrák.

88
    Žltú kartu dostáva Juliao (FC ŠTK 1914 Šamorín).

87
    Žltú kartu dostáva Gerebenits (MŠK Žilina B).

75
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Herrera.

70
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Pančík, prichádza Dos Santos.
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Fuják, prichádza Vávra.

69
    Žltú kartu dostáva Horváth (FC ŠTK 1914 Šamorín).
    64. MARTINČEK - 2:3

64
    MŠK Žilina B dáva gól! Famózne, Žilinčania otáčajú vývoj duelu počas jedenástich minút. Ďalší veľký výpadok Šamorína, domáci priaznivci si neodpustili zopár nadávok. JURAJ MARTINČEK dokonal obrat svojho mužstva.

61
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza Auban.
    58. BOŽENÍK - 2:2

58
    MŠK Žilina B dáva gól! Čo sa stalo s hráčmi oboch celkov cez polčas? Hostia zo Žiliny nastúpili ako vymenení, za päť minút vymazali náskok Šamorína a na konci úvodnej hodiny začíname odznova. RÓBERT BOŽENÍK zoči-voči Hajdúchovi nezaváhal.
    53. MICHLÍK - 2:1

53
    MŠK Žilina B dáva gól! Máme tu kontaktný gól od hostí, ktorí sa týmto vracajú späť do hry o body. JAKUB MICHLÍK krásnym technickým pokusom obstrelil všetko čo mu stálo v ceste!

47
    Žltú kartu dostáva Šmehyl (FC ŠTK 1914 Šamorín).

46
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Majštinik, prichádza Boženík.
    40. JULIAO - 2:0

40
    Šamorín dáva gól! Druhý gól v rozpätí piatich minút, Šamorín je na dobrej ceste za tromi bodmi. IGOR DE CARVALHO JULIAO zvyšuje na 2:0!
    35. ŠMEHYL - 1:0

35
    Šamorín dáva gól! Pokutový kop využitý, domáci sa ujímajú vedenia. ŠIMON ŠMEHYL nedal Holecovi najmenšiu šancu.