Jekaterinburg – Red Star Kunlun 1:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novosibirsk sk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Piatok 01.09.2017, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

47:05
    Zackrisson sekol Buchteleho, neušiel pozornosti hlavného a ide von, hrať budeme štyria proti štyrom.

46:20
    Smoleňák vyhadzoval puk von z pásma a poslal ho na tribúnu, inkasuje dve minúty a Sibir má možnosť na vyrovnanie.

43:31
    Nedovolené bránenie v podaní Sannikova, ktorému sa na trestnú nechcelo, no musel. Presilovka pre Slovan.

33:27
    Za hákovanie dostal dve minúty Polášek, pri signalizovanom vylúčení mal šancu Smoleňák, jeho puk z medzikružia Salák lapil do lapačky.

25:56
    Za držanie pôjde na trestnú Švarný, Slovan tak do štvorky.

19:58
    Slovan priviezol puk do bránkoviska z pravej strany, Salák ho schoval pod rukavicu, Zyrianov však dostal za nešportové správanie osobný trest desať minút.

19:07
    Seknutie a dve minúty inkasuje Polášek.

16:07
    Mikúš hákoval Konkova a už sedí na trestnej, opäť presilovka pre Sibir.

12:46
    Smoleňák oslabil domácich, putuje na trestnú, menší trest dve minúty za držanie.

10:24
    Za držanie dostal dve minúty Konstantin Alexejev a Slovan dostal výhodu v podobe presilovej hry.

02:20
    Podrazenie videli arbitri a na trestnú poslali Voráčka, hostia si zahrajú presilovú hru v úvode duelu.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 33. Meszároš (Buchtele, Viedenský), 35. Co. Genoway (Smoleňák) – 9. Artemov

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štepánek) – Barker, Meszároš (C), Després, Ebert, Švarný (A), Taimi, Hedera, Voráček – Kašpar (A), Viedenský, Skalický – Smoleňák, Co. Genoway, Řepík – Hrnka, J. Mikúš, Buchtele – Šťastný, Sádecký, Šerbatov
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Rejzvich) – K. Vorobiov, Polášek, Naumov, Vereščagin, K. Alexejev (A), Beľakov, M. Ignatovič – Sannikov (C), Zackrisson, Bergström – Konkov (A), Enlund, Sigariov – I. Barbašev, Šarov, Pervušin – Arťomov, Zemčenko, Zyrianov

Rozhodca: Hofman, Sidorenko – Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 6.411