Prostějov – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Košice – GKS Tychy | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Zlín | 2:3 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Litvínov – Kladno | 5:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta Praha | 3:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 5:4 (kon.) | | | Znojmo – Budapešť | 5:3 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Poruba "B" | 8:4 (kon.) |
Ufa – Soči | 11:3 (kon.) | | | Riga – S.Moskva | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Togliatti | 5:2 (kon.) |
Kometa Brno – Kuopio | 3:2 (po pr.) | | | TPS – Bern | 3:1 (kon.) | | | Redhawks – Stavanger | 2:1 (kon.) |
Växjö – Davos | 5:3 (kon.) | | | Esbjerg – HV71 | 2:7 (kon.) | | | Vienna – Jyväskylä | 1:3 (kon.) |
Mannheim – Třinec | 6:2 (kon.) | | | EC-KAC – Frölunda | 2:4 (kon.) | | | Zug – Něman Grodno | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Zürich – Gap | 4:0 (kon.) | | | Cardiff – Liberec | 3:7 (kon.) | | | Nottingham – Hradec Králové | 4:3 (po pr.) |
koniec
Ak Bars Kazaň
5:2
(1:1, 2:1, 2:0)
Lada Togliatti
Dominik Zajan
Góly a asistencie:
7. Markov (Lander, Sekáč), 27. An. Popov (Glinkin), 37. M. Gluchov (Glinkin, An. Popov), 54. Čibisov (Galijev), 60. Azevedo (Sekáč) – 1. Zernov (Babenko), 39. Sotnieks (Soin, Kostromitin)
Rozhodca:
Diváci: 5 201
Nepremenená penalta:
Ak Bars Kazaň:
Biljalov (Garipov) – Markov, Jarullin, Tokranov, Abrosimov, Ohtamaa, D. Musin, Sidorov – Sekáč, Lander, Azevedo – Galijev, Tkačov, Čibisov – Glinkin, An. Popov, M. Gluchov – Lukojanov, Malychin, Jazkov.
Náhradníci:
Tréner:
Lada Togliatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Gurkin, Kostromitin, Sotnieks, Ďjakov – Valujskij, Novotný, Ashton – Babenko, Zernov, Skorochodov – Nesterov, Soin, Sulejmanov – Strelcov, Achmetov, Bočarov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Lada Togliatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Gurkin, Kostromitin, Sotnieks, Ďjakov – Valujskij, Novotný, Ashton – Babenko, Zernov, Skorochodov – Nesterov, Soin, Sulejmanov – Strelcov, Achmetov, Bočarov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci: 5 201
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Justin Azevedo – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Anton Krasotkin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Gluchov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Kirill Ďjakov – 2 min.,hrubost).