Barys – Novgorod | 4:2 (kon.) | | | HC Slovan – Dinamo Minsk | 4:2 (kon.) |
koniec
HC SLOVAN Bratislava
4:2
(1:1, 0:1, 3:0)
HC Dinamo Minsk
Vladimír Korduliak
Góly a asistencie:
20. Co. Genoway (Smoleňák), 47. Meszároš (Co. Genoway, Řepík), 54. Řepík (Co. Genoway, Meszároš), 59. Smoleňák – 14. Pavlovič (Materuchin), 32. Kovyršin (Šarangovič)
Rozhodca: Hofman, Gusev – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 7.406
Nepremenená penalta:
HC SLOVAN Bratislava:
Mazanec (Štepánek) – Barker, Meszároš (C), Voráček, Ebert, Švarný (A), Taimi, Hedera – Kašpar (A), Viedenský, Skalický – Smoleňák, Co. Genoway, Řepík – Hrnka, J. Mikúš, Buchtele – Šťastný, Sádecký, Hecl – M. Sloboda
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Korobov (A), Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Znacharenko, Bujnickij – Klinkhammer (A), Howden, Fontaine – A. Pavlovič (C), Šarangovič, Materuchin – A. Kulakov, J. Kovyršin, Stepanov – Gavrus, Kitarov, Linglet – S. Drozd
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Korobov (A), Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Znacharenko, Bujnickij – Klinkhammer (A), Howden, Fontaine – A. Pavlovič (C), Šarangovič, Materuchin – A. Kulakov, J. Kovyršin, Stepanov – Gavrus, Kitarov, Linglet – S. Drozd
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Hofman, Gusev – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 7.406
01.09.2017 – 17:00 HC Slovan Bratislava – Sibir Novosibirsk
03.09.2017 – 17:00 HC Slovan Bratislava – Jugra Chanty-Mansijsk
05.09.2017 – 19:30 HC Slovan Bratislava – Avangard Omsk
08.09.2017 – 19:00 HC Slovan Bratislava – Neftechimik Nižnekamsk
Je dobojované, prázdnu bránku hostí pokrstil svojim pukom z ľavej strany RADEK SMOLEŇÁK.
MICHAL ŘEPÍK dostal puk do jazdy, vystrelil z ľavého kruhu švihom a okolo vyrážačky Enrotha puk umiestnil k vzdialenejšej žrdi jeho bránky. Asistencie: Colby Genoway a Andrej Meszároš.
01.09.2017 – 17:00 HC Slovan Bratislava – Sibir Novosibirsk
03.09.2017 – 17:00 HC Slovan Bratislava – Jugra Chanty-Mansijsk
05.09.2017 – 19:30 HC Slovan Bratislava – Avangard Omsk
08.09.2017 – 19:00 HC Slovan Bratislava – Neftechimik Nižnekamsk