KHL
Novosibirsk – Novgorod 2:3 (kon.) | Omsk – S.Moskva 4:2 (kon.) | Barys – Čerepovec 4:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 2:3 (po pr.) | Ufa – Red Star Kunlun 1:2 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)

Riga právě vstřelila branku!
    Riga vítězí! Hosté dokázali otočit takřka ztracené utkání! LUCAS LESSIO ujel všem obráncům domácího celku, prosmýkl se do útočného pásma a blafákem překonal brankáře!

60:46
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Danny Kristo – 2 min., podražení).

60:37
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Martin Štajnoch – 2 min., příliš mnoho hráčů).
    59:46 Miks INDRAŠIS - 2:2

59:46
    Hosté to dokázali! Je vyrovnáno! Riga nakonec posílá utkání do prodloužení! Hned po vyhraném vhazování vypálil MIKS INDRAŠIS, jehož dělovka se zastavila až v síti!

59:38
    Obrovská šance Dinama! Domácí brankář měl zcela zakrytý výhled a kotouč vyrazil jen před sebe Lucas Lessio se snažil dorážet, ale Vladislav Fokin předvedl další parádní zásah!

59:10
    Hostující brankář míří na střídačku! Riga zkouší štěstí bez gólmana!

55:27
    Alexandr Ugolnikov ujel po levé straně, vlétl do útočného pásma, jenže prudkou střelou netrefil branku!
    54:15 Brandon MCMILLAN - 2:1

54:15
    Dinamo přeci jen využívá přesilovou hru! Po obrovském tlaku se před brankou uvolnil BRANDON MCMILLAN, který překonal bezmocného brankáře! Asistence: Miks Indrašis, Danny Kristo.

52:24
    A další vyloučení na straně domácích. Dvě minuty za krosček dostává Konstantin Panov.

52:21
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Dinamo Riga. Dvě minuty za hákování dostává Denis Gorbunov.

50:10
    Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Jugra. Dvě minuty za držení dostává Roberts Lipsbergs.

48:02
    Tohle měl být gól! Vladislav Fokin neudržel puk ve své moci. Po odraženém puku se natahoval Lucas Lessio, ale Maxim Pestuško puk špičkou hole vypíchl!

47:05
    Vladislav Fokin musel vytáhnout parádní zákrok! Oskars Batna vystřelil z otočky z mezikruží a domácí gólman proti jeho dobré střele vytasil lapačku!

45:02
    Nikita Jevpalovs se před brankou prodral k odraženému kotouči a ze vzduchu jej napálil na branku! Vladislav Fokin vytáhl nádherný zákrok lapačkou!

39:40
    Navíc je tady další problém pro hosty! Karl Stollery dostává dvě minuty za krosček!
    39:20 Pavel VARFOLOMEJEV - 2:0

39:20
    Jugra právě vstřelila branku!
    Jugra v závěru druhé třetiny navyšuje své vedení na 2:0! PAVEL VARFOLOMEJEV získal puk na modré čáře, ujel obráncům a střelou na zadní tyč překonal Peterse! Bez asistence.

29:02
    Jevgenij Skačkov obdržel parádní přihrávku do útočného pásma a šel sám na brankáře! Skačkov střílel na zadní tyč, avšak Peters předvedl parádní zákrok!

27:32
    Jugra nadále pokračuje v aktivitě! Konstantin Panov si sjel na přihrávku před branku, jenže z těsné blízkosti nechal vyniknout Peterse!

26:20
    Obrovský závar před brankou Dinama Riga! Peters neudržel v lapačce nahození z levé strany a dotírající Dmitrij Makarov nezvedl kotouč za zády ležícího brankáře!

25:00
    Zdá se, že pořadatelé už problém s osvětlením vyřešili. Za malou chvíli se tak bude pokračovat ve hře.

25:00
    Hra je přerušena! V hale totiž během hry zhasla všechna světla! Zatím sledujeme opravdu zajímavou druhou třetinu!

23:51
    Jeden z obránců zablokoval pokus od modré čáry, ale puk se odrazil před branku, kde byl Konstantin Majorov, který jej pohotově uklidil za Petersova záda! Rozhodčí se šel poradit s kolegou u videa a branku nakonec neuznal!

21:23
    Uvidíme další přesilovou hru hostů. Ivan Lekomcev dostává dvě minuty za držení.

17:00
    Anton Koroljov ujel ve vlastním oslabení obraně soupeře, postupoval z levé strany na brankáře, jenže Peters jeho střelu příklepem vyrazil!

16:12
    Uvidíme další přesilovou hru. Tentokrát se vylučuje na straně domácích. Pavel Varfolomejev odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

15:31
    Jeremy Morin jel z levé strany sám na hostujícího brankáře, pokusil se o blafák, jenže Peters mu puk vypíchl hokejkou. Nikdo z dotírajících hráčů už se ke střele nedostal!

13:03
    A vzešla z toho další obrovská šance pro domácí celek! Daniil Iljin se před brankou dostal k odraženému kotouči, ale neprocedil jej kolem pravé tyče!

10:14
    Bude se znovu vylučovat! Jugra si zahraje druhou přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Georgijs Pujacs.

10:02
    Andrej Ankudinov si před brankou zpracoval prudkou přihrávku a pohotově zakončil betonem! Peters jeho pokus vyrazil betonem!
    06:53 Ivan LEKOMCEV - 1:0

06:53
    Jugra se ujímá vedení! Domácí celek dokázal zužitkovat svou první přesilovku! Na pěknou přihrávku mezi kruhy si sjel IVAN LEKOMCEV, který měl dostatek prostoru a pohotově prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Jevgenij Skačkov, Maxim Pestuško.

05:51
    Poprvé v utkání se bude vylučovat! Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Nikolajs Jelisejevs.

02:05
    Sergej Pereťagin vystřelil od modré čáry. Hostující brankář měl dobře zakrytý výhled, ale povedenou střelu na poslední chvíli vykopl betonem!

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 7. Lekomcev (Skačkov, Pestuško), 40. Varfolomejev – 55. McMillan (Indrašis, Kristo), 60. Indrašis, 62. Lessio

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Proskuriakov) – Ugolnikov, Pereťagin, Šulakov, Lekomcev, Štajnoch, Valentenko, Meljakov – Iľjin, Panov, Varfolomejev – Skačkov, D. Makarov, Pestuško – Gorbunov, Koroljov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Šen – Ankudinov.
    HC Dinamo Riga: Peters (Kalniņš) – Stollery, Ališauskas, Pujacs, Wrenn, Rēdlihs, Jerofejevs, Zile – McMillan, Kristo, Indrašis – Jevpalovs, Lessio, Gegeris – Bičevskis, Skvorcovs, Meija – Jeļisejevs, Batna, Misjus – Lipsbergs.

Rozhodca: Akuzovskij, Ščenjov – Nikolajev, Savenkov