KHL
Novosibirsk – Novgorod 2:3 (kon.) | Omsk – S.Moskva 4:2 (kon.) | Barys – Čerepovec 4:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 2:3 (po pr.) | Ufa – Red Star Kunlun 1:2 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Soči – Vladivostok 3:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC Dinamo Riga
cz Pondelok 28.08.2017, 16:00 • Arena Jugra • KHL

60:46
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Danny Kristo – 2 min., podražení).

60:37
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Martin Štajnoch – 2 min., příliš mnoho hráčů).

52:24
    A další vyloučení na straně domácích. Dvě minuty za krosček dostává Konstantin Panov.

52:21
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Dinamo Riga. Dvě minuty za hákování dostává Denis Gorbunov.

50:10
    Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Jugra. Dvě minuty za držení dostává Roberts Lipsbergs.

39:40
    Navíc je tady další problém pro hosty! Karl Stollery dostává dvě minuty za krosček!

21:23
    Uvidíme další přesilovou hru hostů. Ivan Lekomcev dostává dvě minuty za držení.

16:12
    Uvidíme další přesilovou hru. Tentokrát se vylučuje na straně domácích. Pavel Varfolomejev odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

10:14
    Bude se znovu vylučovat! Jugra si zahraje druhou přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Georgijs Pujacs.

05:51
    Poprvé v utkání se bude vylučovat! Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Nikolajs Jelisejevs.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 7. Lekomcev (Skačkov, Pestuško), 40. Varfolomejev – 55. McMillan (Indrašis, Kristo), 60. Indrašis, 62. Lessio

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Proskuriakov) – Ugolnikov, Pereťagin, Šulakov, Lekomcev, Štajnoch, Valentenko, Meljakov – Iľjin, Panov, Varfolomejev – Skačkov, D. Makarov, Pestuško – Gorbunov, Koroljov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Šen – Ankudinov.
    HC Dinamo Riga: Peters (Kalniņš) – Stollery, Ališauskas, Pujacs, Wrenn, Rēdlihs, Jerofejevs, Zile – McMillan, Kristo, Indrašis – Jevpalovs, Lessio, Gegeris – Bičevskis, Skvorcovs, Meija – Jeļisejevs, Batna, Misjus – Lipsbergs.

Rozhodca: Akuzovskij, Ščenjov – Nikolajev, Savenkov