Čeljabinsk – Jekaterinburg 1:2 (kon.) | Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 4:5 (kon.) | Dinamo Minsk – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Helsinki 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | D. Moskva – HC Slovan sk 4:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
CSKA Moskva
cz Nedeľa 27.08.2017, 16:00 • Minsk Arena • KHL

62:03
    Jevgenij Lisovec musel hasit vznikající požár ve středním pásmu a podrazil svého soupeře, za což obdržel menší trest.

59:23
    A je po přesilovce. Maxim Šalunov při snaze nadzvednout hokejku soupeři trefil domácího hráče do obličeje a půjde na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

58:35
    Velká šance pro CSKA. Dmitrij Korobov zastavil ve středním pásmu svého soupeře a dostává dvě minuty za podražení.

50:35
    Poté se před hostujícím brankářem strhla mela, po které se bude vylučovat. Michajl Naumenkov a Alexandr Pavlovič si odpykají menší trest za hrubost.

47:52
    Jegor Kovyršin komplikuje situaci svému týmu. Domácí hokejista totiž sevřel kotouč v rukavici v obranném pásmu a je za svůj prohřešek vyloučen na dvě minuty.

42:53
    Michajl Pašnin je dnes podruhé vyloučen. Nyní putuje za katr na dvě minuty za hrubost.

39:50
    V závěru prostředního dějství je vyloučen Alexandr Pavlovič, který fauloval soupeře za svou bránou a dostává menší trest za vražení na hrazení.

33:44
    A je zde další početní výhoda pro Moskvu. Domácí totiž hráli v šesti a jsou potrestání dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě.

28:41
    Dmitrij Bujnickij jde za svůj zákrok na Grega Scotta na dvě mintuy na trestnou lavici, kde bude doufat, že si zde svůj trest odpyká celý.

24:23
    Michajl Pašnin srazil bez puku protihráče ve středním pásmu a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.

21:03
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., vysoká hůl).

14:59
    Máme zde první vyloučení zápasu a jde o trest vzájemný. Na straně hostů je potrestán menším trestem Greg Scott za nedovolené bránění a za domácí je to Jegor Šarangovič, který si odpyká dvě minuty za sekání.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 30. Fontaine (Gragnani) – 55. Ničuškin (Svetlakov), 64. Svetlakov (M. Robinson)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Korobov (A), Lisovec (C), Gragnani, Ďukov, Šinkevič, Chenkel, Znacharenko – Fontaine, Howden (A), Klinkhammer – Materuchin, Šarangovič, Pavlovič – Stepanov, Kovyršin, Kulakov – Linglet, A. Volkov, Kitarov – Bujnickij.
    CSKA Moskva: Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Kiselevič (C), Naumenkov (A), Nestěrov, Ožiganov, Blažijevskij, Pašnin – K. Petrov, Okulov, Burdasov – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – Ničuškin, Svetlakov, Telegin – Ľubimov, Scott (A), Platt.

Rozhodca: Bondar, Gofman – Sazonov, Černyšjov