Detva – Bratislava Capitals 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Púchov 6:4 (kon.) | Poprad – Budapešť sk 4:2 (kon.)
HK Poprad
4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
UTE Újpest Budapešť
Piatok 25.08.2017, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

59:41
    Poprad dal gól!
    Tak toto bol naozaj moment, ktorý sa tak často nevidí! Huba prenechal puk medzi kruhmi, no jeho spoluhráč odišiel striedať. Puku sa teda zmocnil PATRIK SVITANA a bezpečne ho strelil do bránky!
    Bez asistencie.

58:30
    Spilar to skúšal zakončením z ľavého kruhu, no puk dorazil iba na vyrážačku gólmana Agostona, ktorý už aj opúšťa bránu!

52:26
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme Újpest TE (Becze – 5 min. + osobný trest do konca zápasu, napadnutie).
    Vylúčenie v tíme Újpest TE (Cseter – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Bogoslovskij – 2 min., hrubosť).

49:39
    Oddychový čas pre Poprad.

49:39
    Presilovka o dvoch hráčov pre Popradčanov. Martin Turbucz dostáva dve minúty za podrazenie.

48:50
    Presilová hra pre Poprad. Arnold Varga dostáva dve minúty za sekanie.

45:53
    Presilovka pre Újpest. Peter Lichanec už sedí na trestnej lavici za podrazenie.

39:20
    Podtatranci otáčajú skóre zápasu! Svitanovu strelu z ľavého kruhu najprv dorážal Brejčák, no jemu sa to nepodarilo. Do prázdnej bránky zasunul teda SAMUEL MLYNAROVIČ!
    Asistencie: Daniel Brejčák, Patrik Svitana.

37:21
    V závere druhej tretiny budú hrať presilovku domáci. Dániel Kiss dostáva dve minúty za hákovanie.

33:37
    Zároveň sa domáci budú brániť. Peter Lichanec dostáva dve minúty za hrubosť.

33:37
    Kamzíci mohli ísť aj okamžite do vedenia! Bondra vykorčuľoval po ľavom krídle, prihral pred bránku Lichancovi, ktorý bol vo veľkej šanci, iba mal doklepnúť do bránky, no vtedy sa tam zjavila čarovná Agostonova lapačka!

33:15
    Poprad využíva presilovku a je vyrovnané! Svitana od modrej šikovne nahodil na bránku a ANDREAS ŠTRAUCH tečom umiestnil puk do bránky!
    Asistencia: Patrik Svitana.

31:29
    Ďalšia početná výhoda pre domáce mužstvo. Za podrazenie si dve minúty odsedí Ádám Pichler.

30:07
    Svitana rozprúdil akciu po pravom krídle, perfektne prihral nakorčuľovanému Bondrovi pred bránkou, no jeho strela z prvej mierila iba do Agostona!

28:13
    Dvojnásobná presilovka pre kamzíkov. Péter Huba odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

28:02
    Presilovka pre Poprad. András Benk dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

19:17
    Domáci znižujú stav stretnutia. Štrauchovu strelu z ľavého kruhu Agoston pod kontrolou nemal, prikorčuľoval tam SAMUEL MLYNAROVIČ a dorážkou pretlačil puk cez Agostona!
    Asistencie: Patrik Svitana, Andreas Štrauch.

15:40
    Presilová hra pre UTE. Radomír Heizer dostáva dve minúty za podrazenie.

12:53
    Dávid Bondra rýchlo vykorčuľoval po pravej strane, natlačil sa popri protihráčovi a puk dotlačil aj na Agostona. Maďarský gólman však strelu pokryl.

11:07
    Prvá presilovka v zápase aj pre domácich. Za nedovolenú hru vysokou hokejkou si ide sadnúť Péter Huba.

08:29
    Újpešť TE dali gól!
    Celok z Budapešti zvyšuje svoj náskok! Ropret šikovne vystrelil z ľavého kruhu, Corbeil vyrazil puk pred seba, kde prišiel šikovný TIHAMER BECZE a z dorážky zvýšil na 0:2!
    Asistencia: Anze Ropret.

03:45
    Ďalšia presilovke pre UTE. Peter Lichanec si odsedí dve minúty za hákovanie a ešte dostáva naviac aj 10-minútový osobný trest za nešportové správanie.

02:17
    Budapešť ide do vedenia! TIHAMER BECZE to z pravého kruhu skúsil úplne ľahkou strelou a tá čudne prepadla Corbeilovi popri betóne!
    Asistencia: Nilan Nagy.

01:29
    Budapešť si zahrá prvú presilovku v zápase. Vladislav Bogoslovskij dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 20. Mlynarovič (Svitana, Štrauch), 34. Štrauch (Svitana), 40. Mlynarovič (Brejčák, Svitana), 60. Svitana – 3. Becze (N. Nagy), 9. Becze (Ropret)

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – Ježek, Ignatov, König, Brejčák (A), Zadražil, D. Šterbák, Dinda, Rusina – Spilar, Heizer, Abdul – Štrauch, Mlynarovič (A), Svitana (C) – Bondra, Lichanec, Bogoslovskij – Mašlonka, Matej Paločko, Kroták
    UTE Újpest Budapešť: Ágoston (Sila) – Huba, Kiss (C), Hegyi (A), Varga, N. Nagy, R. Nagy – Benk (A), Cseter, Ropret, Becze, Sikorčin, Sági, Turbucz, Nemes, Schmál, Pichler, Pápa, Roczanov, Dósa