Novosibirsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Omsk – Riga 3:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čerepovec 2:1 (po pr.)
Ufa – Vladivostok 3:1 (kon.) | Nižnekamsk – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Soči – Red Star Kunlun 2:4 (kon.)
HK Soči
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Kunlun
cz Utorok 22.08.2017, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

51:37
    Až teď rozhodčí přerušil hru. Kyle Chipchura dostává dvě minuty za hákování.

47:48
    Dvě minuty za napadení dostává Nikita Ščitov.

37:20
    A další trest pro Kunlun. Tentokrát dvě minuty za podražení dostává Brandon Yip. Následuje dvojnásobná početní výhoda pro domácí mančaft.

36:55
    Dvě minuty za nedovolené bránění pro Jüeho. Přesilovku bude zahrávat Soči.

32:18
    Dneska mají evidentně oba mančafty problémy se střídáním. Tentokrát potrestána hráčská lavice Kunlunu za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:37
    Dnes již podruhé dostává celek ze Soči trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jevgenij Morozov.

23:23
    Kosticyn dostává dvě minuty za zdržování hry/vyhození puku.

18:52
    Ryan Garbutt si počínal před brankou Hellberga nedovoleně a tvrdě zasáhl do obličeje svého protihráče. Domácí hráč tak vyfasuje dvouminutový trest za hrubost.

04:16
    Casey Wellman odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě. První přesilovka v zápase pro Kunlun.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 30. Garbutt, 56. Wellman (Chochlov, Lapenkov) – 6. Yip (Kane, Kinrade), 34. Myttynen, 37. Chipchura, 45. Myttynen (Squires, K. Makarov)

HK Soči: Barulin (45. Šikin) – Alexandrov, I. Vorobjov, Chomickij, Ščitov, Chochlov, Pedan – Padakin, O'Dell, Garbutt – Collins, Lapenkov, Wellman – Morozov, Cvetkov, Ščegolkov – A. Ivanov, I. Zacharčuk, Maľcev.
    Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Järvinen, Kinrade, Kulda, N. Chlystov, Ďaloga, Blacker, Vorobej – Kane, A. Kosticyn, Yip – Myttynen, K. Makarov, Squires – Jaw, Chipchura, DeFazio – Lockhart, Ponikarovskij, Jüe.

Rozhodca: Kuljov, Ovčinnikov – Zacharenkov, Sazonov