Trnava – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Trenčín – Michalovce 1:2 (kon.) | Senica – Nitra 0:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Prešov 4:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
4:1 (3:1)
FC Tatran Prešov
Sobota 19.08.2017, 19:00 • Štadión FC ViOn, Zlaté Moravce • Niké liga • 5. kolo

83
    Tak napokon budú striedať obaja tréneri. Na strane hostí prichádza na ihrisko András Lenárt, ktorý nahradil Petra Katonu. Na domácej strane diváci potleskom vyprevadili Ľubomíra Urgelu. Autor dvoch gólov schádza z ihriska a namiesto neho nastupuje de Oliveira Renan.

74
    Druhé striedanie aj na strane domáceho tímu. V zápase končí aktívny Róbert Gešnábel, ktorý je momentálne najlepším strelcom tímu. Tentokrát prenecháva svoje miesto Erikovi Ujlakymu.

69
    Miroslav Jantek druhýkrát v dnešnom zápase strieda. Na trávnik posiela Martina Dupkalu, ktorý by mohol oživiť ofenzívne rady. Naopak, zápas sa končí pre Issu Adekunleho.

63
    Prvé striedanie na domácej strane. Cleber Silva Nascimento končí v dnešnom stretnutí a tréner Juraj Jarábek posiela na trávnik Ewertona Paixao da Silvu.

46
    Hosťujúci tréner počas polčasovej prestávky urobil jednu zmenu v zostave. Na trávniku vidíme Jozefa Špyrku, ktorý nahradil zrejme Lukáša Micherdu.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Tatran Prešov. Viac informácií tu.

Góly: 26. Urgela (Orávik), 40. Gešnábel, 45+1. Bariš (Orávik), 51. Urgela (Orávik) – 24. Černák (Katona)

Karty:   88. Horník (ZMO), 90. Renan Renan (ZMO) – 37. Dzurík (PRE), 44. Kačala (PRE), 56. Udeh (PRE)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:12.
    FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Chren (C), Karlík, Horník, Záhumenský – Nascimento (63. Paixao da Silva), Bariš, De Oliveira Silva, Orávik – Gešnábel (74. Ujlaky) – Urgela (83. Renan Renan).
    Náhradníci: Novota – Paixao da Silva, Ujlaky, Jamrich, Jančura, Renan Renan, Baggio da Costa.

FC Tatran Prešov: Talian (C) – Kačala, Bartek, Udeh, Dzurík – Micherda (46. Špyrka), Sedlák, Katona (83. Lenárt), Adekunle (69. Dupkala) – Černák – Grzegorz.
    Náhradníci: Slančík – Dupkala, Keresteš, Špyrka, Miliutin, Lenárt.

Rozhodca: Michal Smolák – Rastislav Žákech a Juraj Lieskovský.