Kladno – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Motor ČB – Pardubice | 2:4 (kon.) |
Litvínov – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) | | | Plzeň – Chomutov | 2:3 (po pr.) | | | Detva – Michalovce | 4:1 (kon.) |
Benátky n/J – Ústí n/L | 6:2 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 3:0 (kon.) | | | HC Slovan – Kometa Brno | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava | 10:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 3:4 (kon.) | | | Poprad – SAPA Fehérvár | 4:3 (kon.) |
Česko – Tornado Moskva | 1:4 (kon.) |
Zlín – Znojmo | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Slavia | 7:5 (kon.) |
koniec
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:4
(1:2, 0:2, 2:0)
HK Opava
56:15
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Seidler – 2 min., podražení).
|
|
50:07
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Seidler – 2 min., faul loktem).
|
|
40:40
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Vaněk – 2 min., podražení).
|
|
36:50
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Kažimír – 2 min., držení protihráče).
|
|
30:20
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Slavík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
27:59
|
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hladiš – 2 min., sekání).
|
|
17:57
|
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Daněk – 2 min., vysoká hůl).
|
|
15:42
|
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Plšek – 2 min., podražení).
|
|
14:05
|
Vyloučení v týmu HK Opava (Galvas – 2 min., hákování).
|
|
10:05
|
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hladiš – 2 min., podražení).
|
Góly a asistencie:
5. Studený (Dalajka), 41. Daněk (Kubo), 58. Hladiš (Dvořák, Varga Mir.) – 8. Fědor (Seidler), 20. Vaněk (Seidler, Šindelář), 22. Vaněk (Sedlář), 32. Vaněk (Sedlář)
Rozhodca: Zbyněk – Janiš
Diváci: 184
Nepremenená penalta:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Plšek (Netolička) – Talán, Mikel, Hajda, Báchor (C), Varga Mar., Baroš, Hladiš, Svozílek – Kývala, Dalajka, Pořický, Kubo, Dvořák, Daněk, Martiník, Studený, Varga Mir., Koňařík, Kuchařík L.
Trenéři: Jiří Weintritt, Roman Čechmánek
Náhradníci:
Tréner:
HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Šindelář, Slavík, Kiss, Štindl, Galvas (C) – Kažimír, Vaněk, Seidler, Herman, Sedlář, Maxner, Hartmann, Vítek, Horváth, Hladomír, Fědor, Černý, Svoboda
Trenér: Antonín Plánovský
Náhradníci:
Tréner:
Trenéři: Jiří Weintritt, Roman Čechmánek
Náhradníci:
Tréner:
HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Šindelář, Slavík, Kiss, Štindl, Galvas (C) – Kažimír, Vaněk, Seidler, Herman, Sedlář, Maxner, Hartmann, Vítek, Horváth, Hladomír, Fědor, Černý, Svoboda
Trenér: Antonín Plánovský
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Zbyněk – Janiš
Diváci: 184
Daniel Gargulák