Riga – HC Slovan 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Třinec 8:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (0:3 po s.n.)
Dinamo Minsk – Sparta Praha 2:3 (2:3 po s.n.) | Dinamo Minsk – K. Vary 5:0 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 6:0 (kon.)
Sparta Praha – HC Slovan 4:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Dinamo Minsk
2:3 (2:0, 0:1, 0:1)
HC Sparta Praha
cz Sobota 05.08.2017, 11:15 • Minsk Arena • President Cup

Utkání končí vítězstvím Sparty, která tak ve skupině WERK ARENA končí na třetím místě. (13:37:41)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.

Samostatné nájezdy začínají.

Vítěze tedy musí určit samostatné nájezdy.

60:00

59:25
    O překvapivou střelu po objetí branky se pokusil Šavljuk, Sluka si na jeho úmysl počíhal.

58:41
    Utkání se chýlí ke své šedesáté minutě, skóre je stále nerozhodné. Kotouč se pohybuje ve středním pásmu, nikomu se nedaří přechod do útočné třetiny.

57:48
    Do předbrankového prostoru se snažil natlačit Vágner. To se mu sice povedlo, než ale stačil zakončit, tak mu kotouč sebral Lionof.

Daniel Ježek

Góly a asistencie: 11. Kolesov, 16. Osovski (Šundrik) – 28. Bláha (Kubánek, Vitouch), 53. Mácha (Gurjevský), rozh. náj. Adamec