Pardubice – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Třinec – Příbram 2:1 (kon.) | Opava – Vítkovice 6:2 (kon.)
Táborsko – Olympia Radotín 2:2 (kon.)
FK Třinec
2:1 (2:1)
FK Příbram
cz Sobota 05.08.2017, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 2. kolo
    42. Mikk REINTAM - 2:1

42
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí se před koncem poločasu prosazují a mají vedení zpět na své straně! Na Šumberův centr z rohu si naskočil MIKK REINTAM, předběhl brankáře Boháče a hlavičkoval k pravé tyčce – 2:1! Za ním byl navíc ještě připravený Juřena.

13
    Příbram právě vstřelila branku!
    Jenže už o dvě minuty později je vyrovnáno! Tregler se uvolnil na levé straně a odcentroval přesně na hlavu JIŘÍHO JANUŠKU. Ten se z malého vápna úplně osamocen trefil k pravé tyči. Trestuhodná chyba třineckých obránců – 1:1!

11
    Třinečtí fotbalisté se ujímají vedení už v jedenácté minutě! Ilko si udělal prostor na pravé straně a poslal před branku střílený přízemní centr. Míč propadl až na zadní tyčku, kam si naběhl VÁCLAV JUŘENA a rozvlnil síť prázdné branky – 1:0!