Slavia B – Žižkov 1:2 (kon.) | Podbrezová – Bielsko-Biala sk 2:0 (kon.) | Sturm Graz – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
NK Olimpija Ljubljana
0:1 (0:0)
Vaasan Palloseura
cz Štvrtok 06.07.2017, 20:15 • Stadion Stožice, Lublaň (kapacita 16.038 diváků) • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

76
    Ihned poté následuje střídání také na domácí straně, a to druhé v dosavadním průběhu zápasu. Kapitána Branka Iliće vystřídal Danijel Miškić.

75
    Hosté potřetí a tedy i naposledy střídají, když místo Jespera Engströma přichází na plac Markus Jürgenson.

70
    Goran Brkić odchází v sedmdesáté minutě z placu, když jej střídá Luka Gajič. Jedná se o posilnění domácí, zatím hodně chaotické, ofenzívy.

66
    Sebastian Strandvall je druhým hráčem, který půjde na hřiště v průběhu hry v kádru Vaasy, když střídá Joonase Vahteru.

63
    Leon Benko, který dnes rozhodně nehrál špatný zápas, jde z placu a jeho místo zabere Blessing Eleke s jasným úkolem – dát gól.

46
    Do druhého poločasu nastoupilihráči v černém a bílém s jednou změnou. Na hřišti již nebude pokračovat Juho Lähde, kterého nahrazuje Ebrima Sohna.

Tomáš Lysý

Góly: 66. Strandvall

Karty:   65. Bajrić (OLL), 68. Issah (OLL), 81. Miškić (OLL) – 39. Lähde (VPS), 86. Meerits (VPS)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 13:0. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:15.
    NK Olimpija Ljubljana: Vidmar – Ilić (C) (76. Miškić), Mitrovič, Bajrić, Štiglec – Tomić, Cretu – Issah, Brkić (70. Gajič), Oduwa – Benko (63. Eleke). Trenér: Igor Biščan
    Náhradníci: Šeliga – Eleke, Alves, Gajič, Kapun, Zarifovič, Miškić

Vaasan Palloseura: Meerits – Lampi (C), Lahti, Viitikko, Levänen – Engström (75. Jürgenson), Voutilainen, Hakola, Lähde (46. Sohna) – Morrissey, Vahtera (66. Strandvall). Trenér: Petri Vuorinen
    Náhradníci: Volotinen – Koskimaa, Strandvall, Böling, Jürgenson, Clennon, Sohna

Rozhodca: Kominis – Alexeas, Baltas – Mantalos (všichni Řecko)