Lotyšsko – Andorra | 0:0 (kon.) |
Azerbajdžan – Sev. Írsko | 0:1 (kon.) | | | Kazachstan – Dánsko | 1:3 (kon.) | | | Škótsko – Anglicko | 2:2 (kon.) |
Slovinsko – Malta | 2:0 (kon.) | | | Nemecko – San Maríno | 7:0 (kon.) | | | Nórsko – Česko | 1:1 (kon.) |
Čierna Hora – Arménsko | 4:1 (kon.) | | | Poľsko – Rumunsko | 3:1 (kon.) | | | Litva – Slovensko | 1:2 (kon.) |
koniec
Slovinsko
2:0
(1:0)
Malta
89
|
Striedanie v tíme Malta: z ihriska odchádza Steve Borg, prichádza Sam Magri.
|
|
88
|
Striedanie v tíme Slovinsko: z ihriska odchádza Nejc Skubic, prichádza Matej Palčič.
|
|
64
|
Striedanie v tíme Slovinsko: z ihriska odchádza Robert Berić, prichádza Milivoje Novaković.
|
|
62
|
Striedanie v tíme Malta: z ihriska odchádza André Schembri, prichádza Michael Mifsud.
|
|
59
|
Striedanie v tíme Slovinsko: z ihriska odchádza Roman Bezjak, prichádza Nik Omladič.
|
|
46
|
Striedanie v tíme Malta: z ihriska odchádza Bjorn Kristensen, prichádza Luke Gambin.
|
Góly:
45+2. Iličić, 84. Novaković
Rozhodca: Lee Evans – Philip Thomas, Daniel Beckett – Iwan Arwel Griffith (všetci WAL)
Diváci:
Karty: 85. Novaković (SLV) – 37. S. Pisani (MAL), 45+1. Effiong (MAL), 65. Failla (MAL), 79. R. Fenech (MAL)
Nepremenená penalta:
Slovinsko:
Oblak – Skubic (88. Palčič), Delamea Mlinar, M. Mevlja, Jokić (C) – Kurtić, Krhin – Bezjak (59. Omladič), Iličić, Verbič – Berić (64. Novaković).
Náhradníci: Koprivec, Sorčan – Krajnc, Širok, Omladič, Novaković, Blažič, Rotman, Zajc, Majer, Palčič, Sikošek.
Tréner:
Malta: Hogg – A. Muscat, Z. Muscat, Agius, S. Borg (89. Magri), Failla – S. Pisani, Kristensen (46. Gambin), R. Fenech – Effiong, Schembri (C) (62. Mifsud).
Náhradníci: Bonello – Magri, Zerafa, Mifsud, Gambin, D. Camilleri, J. Bezzina, Beerman, Camilleri.
Tréner:
Náhradníci: Koprivec, Sorčan – Krajnc, Širok, Omladič, Novaković, Blažič, Rotman, Zajc, Majer, Palčič, Sikošek.
Tréner:
Malta: Hogg – A. Muscat, Z. Muscat, Agius, S. Borg (89. Magri), Failla – S. Pisani, Kristensen (46. Gambin), R. Fenech – Effiong, Schembri (C) (62. Mifsud).
Náhradníci: Bonello – Magri, Zerafa, Mifsud, Gambin, D. Camilleri, J. Bezzina, Beerman, Camilleri.
Tréner:
Rozhodca: Lee Evans – Philip Thomas, Daniel Beckett – Iwan Arwel Griffith (všetci WAL)
Diváci:
Miroslav Revaj