Pohronie – Spiš. N. Ves | 4:0 (kon.) | | | Sereď – Bardejov | 3:3 (kon.) |
Arsenal – Everton | 3:1 (kon.) | | | Burnley – West Ham | 1:2 (kon.) | | | Chelsea – Sunderland | 5:1 (kon.) |
Hull City – Tottenham | 1:7 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Middlesbrough | 3:0 (kon.) |
Manchester United – Crystal Palace | 2:0 (kon.) | | | Southampton – Stoke City | 0:1 (kon.) | | | Swansea – West Bromwich | 2:1 (kon.) |
Watford – Manchester City | 0:5 (kon.) |
Atlético Madrid – Bilbao | 3:1 (kon.) | | | Valencia – Villarreal | 1:3 (kon.) | | | Vigo – Sociedad | 2:2 (kon.) |
Barcelona – Eibar | 4:2 (kon.) | | | Malaga – Real Madrid | 0:2 (kon.) |
Empoli – Bergamo | 0:1 (kon.) | | | AC Miláno – Bologna | 3:0 (kon.) | | | Sassuolo – Cagliari | 6:2 (kon.) |
Juventus – Crotone | 3:0 (kon.) | | | Udinese – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | CFC Janov – Turín | 2:1 (kon.) |
Lazio – Inter | 1:3 (kon.) |
Anderlecht – Oostende | 3:2 (kon.) | | | Brugge – Gent | 2:1 (kon.) | | | Waregem – Charleroi | 2:2 (kon.) |
Praia – Arouca | 4:2 (kon.) | | | Tondela – Braga | 2:0 (kon.) | | | Moreirense – Porto | 3:1 (kon.) |
Lisabon – Chaves | 4:1 (kon.) |
Tomsk – FK Krasnodar | 1:5 (kon.) | | | Arsenal Tula – S. Moskva | 3:0 (kon.) | | | Perm – Kazaň | 1:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Machačkala | 4:0 (kon.) | | | Ufa – FC Ural | 1:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Zenit | 0:2 (kon.) |
Samara – Groznyj | 1:3 (kon.) | | | Orenburg – Rostov | 2:0 (kon.) |
Táborsko – Vlašim | 3:5 (kon.) | | | Žižkov – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Prostějov | 4:0 (kon.) |
Vítkovice – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Sokolov – Opava | 0:1 (kon.) | | | Znojmo – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) |
Rapid Viedeň – Sturm Graz | 1:0 (kon.) |
Kerkrade – Helmond | 1:1 (kon.) | | | Breda – Volendam | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Maastricht | 1:2 (kon.) |
Nijmegen – Emmen | 1:0 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Jablonec | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 1:4 (kon.) |
Plzeň – Brno | 6:0 (kon.) |
Lech Poznań – Gdańsk | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Légia Varšava | 0:0 (kon.) |
Zambia – Portugalsko | 2:1 (kon.) | | | Irán – Kostarika | 1:0 (kon.) | | | Južná Afrika – Japonsko | 1:2 (kon.) |
Taliansko – Uruguaj | 0:1 (kon.) |
koniec
SV Zulte Waregem
2:2
(0:2)
Sporting Charleroi
81
|
Djamal Bakar je dalším potrestaným hráčem.
|
|
79
|
Lukas Lerager vidí žlutou kartu za druhé družstvo.
|
|
79
|
Žlutou kartu vidí Martos.
|
|
62
|
Benjamin Boulenger je potrestán žlutou kartou.
|
Góly:
56. Dalsgaard, 85. Mühren – 9. Benavente, 26. Benavente
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 10:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 6:12.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 79. Lerager (WAR) – 62. Boulenger (CHL), 79. Martos (CHL), 81. Bakar (CHL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 10:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 6:12.
SV Zulte Waregem:
Bostyn – Dalsgaard, Marrone, Baudry (46. Mühren), Hamalainen (80. Bala) – Meite, Lereager – Coopman, Lepoint, Kaya – Leye. Trenér: Francky Dury.
Náhradníci: Steppe – De Fauw, Ankersen, Cordaro, Naessens, Bala, Mühren.
Tréner:
Sporting Charleroi: Mandanda – Boulenger, Zajkov, Martos – Benavente (80. Pollet), Diandy, Saglik (72. Bakar), Hendrickx, Marcq – Bedia, Fall (84. N´Ganga). Trenér: Felice Mazzu.
Náhradníci: Penneteau – N´Ganga, Bakar, Pollet, Poulain, Di Vita, Rodes.
Tréner:
Náhradníci: Steppe – De Fauw, Ankersen, Cordaro, Naessens, Bala, Mühren.
Tréner:
Sporting Charleroi: Mandanda – Boulenger, Zajkov, Martos – Benavente (80. Pollet), Diandy, Saglik (72. Bakar), Hendrickx, Marcq – Bedia, Fall (84. N´Ganga). Trenér: Felice Mazzu.
Náhradníci: Penneteau – N´Ganga, Bakar, Pollet, Poulain, Di Vita, Rodes.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Rostislav Králik