Anaheim – Nashville 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 7:0 (kon.)
Anaheim Ducks
1:3 (0:0, 1:1, 0:2) Stav série: 2:3
Nashville Predators
cz Nedeľa 21.05.2017, 01:15 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Finále Z. konferencie

59:50
    Na straně Nashvillu dostal dvě plus dvě minuty za hrubost Mattias Ekholm, zatímco Vernon Fiddler stejně jako na opačné straně Corey Perry 10 minut za nesportovní chování.

59:50
    Nick Ritchie a Ryan Kesler na straně Anaheimu dostali dvě minuty za hrubost. Nick Ritchie ovšem dvojnásobný trest, tedy čtyři minuty, zatímco Corey Perry desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:39
    P. K. Subban dostal 21 sekund před koncem zápasu dvě minuty za hrubost poté, co fauloval za bránou Ducks.

37:30
    Filip Forsberg zasáhl před bránou vysokou holí do obličeje Johna Mansona, faul mu ale rozhodčí odpustili. Vzápětí ho navíc fauloval právě Josh Manson, který dostal trest za krosček.

34:00
    Filip Forsberg zahákoval Samiho Vatanena v pravém kruhu útočného pásma poté, co Pekka Rinne vyrazil střelu Andrewa Cogliana z pravého kruhu pro vhazování a na opačné straně si připsal úspěšný zákrok také Jonathan Bernier.

16:41
    Filip Forsberg nabral rychlost a podél hrazení se snažil protáhnout do pravého rohu útočného pásma, před kterým ho podrazil Jakob Silfverberg. První přesilová hra Preds.

10:41
    Za úplně stejný zákrok dostal dvě minuty také Nicolas Kerdiles, domácí hráč byl ovšem vyloučen za vysokou hůl.

10:41
    Cody McLeod chtěl u střídaček předvést tvrdý hit, jenže mu úplně nevyšel a skončil na ledě. Navíc dostal dvě minuty za hrubost.

06:26
    Brandon Montour se chystal rozehrávat za bránou v blízkosti pravé tyče, kde ho podrazil zezadu Colton Sissons. Následuje krátká reklamní přestávka a druhá přesilová hra Anaheimu.

01:37
    James Neal si na útočné modré čáře pomohl faulem, když vysekl hůl z rukou Ryana Keslera. Ducks si zahrají přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 33. Wagner (Montour, Silfverberg) – 40. C. Wilson (Sissons, P. K. Subban), 52. Åberg (Forsberg, Ekholm), 60. Watson

Anaheim Ducks: Gibson (21. Bernier) – Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Vatanen, Bieksa – N. Ritchie, Getzlaf (C), O. Kaše – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Wagner, N. Thompson, Perry (A) – Kerdiles, Vermette, Boll.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Järnkrok, Arvidsson – Åberg, Sissons, Watson – Salomäki, C. Wilson, Neal (A) – McLeod, Fiddler, F. Gaudreau.

Rozhodca: Jean Hebert, Dan O'Rourke. Čároví: Derek Amell, Jonny Murray

Diváci: 17307