Lipany – R. Sobota | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 11:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) |
Svätý Jur – Martin | 3:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Trnava B | 2:1 (kon.) | | | Skalica – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Košice – Žilina B | 2:3 (kon.) | | | MFK Zvolen – Nitra | 0:1 (kon.) |
Jihlava – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Brno – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Dukla Praha – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Jablonec – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Bohemians – Karviná | 2:0 (kon.) |
Sparta Praha – Hr. Králové | 3:2 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 0:1 (kon.) |
Gijón – Real Betis | 2:2 (kon.) | | | Leganés – Alavés | 1:1 (kon.) | | | La Coruña – Las Palmas | 3:0 (kon.) |
Sevilla – Osasuna | 5:0 (kon.) |
Bayern – Freiburg | 4:1 (kon.) | | | Dortmund – Brémy | 4:3 (kon.) | | | Mönchengladbach – Darmstadt | 2:2 (kon.) |
Hertha – Leverkusen | 2:6 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Mainz | 2:0 (kon.) | | | Hamburger – Wolfsburg | 2:1 (kon.) |
Ingolstadt – Schalke | 1:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Frankfurt – Lipsko | 2:2 (kon.) |
Chievo – AS Rím | 3:5 (kon.) | | | Neapol – Fiorentina | 4:1 (kon.) |
Roeselare – Eupen | 3:2 (kon.) | | | Lokeren – Genk | 1:1 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Rio Ave – Belenenses | 2:0 (kon.) | | | Ferreira – Marítimo | 0:0 (kon.) | | | Nacional – Setúbal | 1:2 (kon.) |
Guimarães – Feirense | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Benfica | 2:2 (kon.) |
Nancy – Saint-Étienne | 3:1 (kon.) | | | Lorient – Bordeaux | 1:1 (kon.) | | | Lille – Nantes | 3:0 (kon.) |
Marseille – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Lyon – Nice | 3:3 (kon.) | | | Paríž – Caen | 1:1 (kon.) |
Toulouse – Dijon | 0:0 (kon.) | | | Angers – Montpellier | 2:0 (kon.) | | | Rennes – Monaco | 2:3 (kon.) |
Guingamp – Metz | 1:0 (kon.) |
Ried – St. Pölten | 1:1 (kon.) | | | Salzburg – Admira Wacker Mödling | 2:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Austria | 2:1 (kon.) |
Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) |
Utrecht – Heerenveen | 2:1 (kon.) | | | Alkmaar – Groningen | 4:1 (kon.) |
Wisła Pł. – Zagłębie | 1:2 (kon.) | | | Gliwice – Górnik Ł. | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Pogoń | 4:0 (kon.) |
Venezuela – Nemecko | 2:0 (kon.) | | | Argentína – Anglicko | 0:3 (kon.) | | | Vanuatu – Mexiko | 2:3 (kon.) |
J. Kórea – Guinea | 3:0 (kon.) |
koniec
Boavista FC
2:2
(1:0)
Benfica Lisabon
90+2
|
Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Iuri Medeiros, přichází Bukia.
|
|
83
|
Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Schembri, přichází Fulangxisi Aidi.
|
|
78
|
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Júlio César, přichází Paulo Lopes.
|
|
69
|
Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Talocha, přichází Edu Machado.
|
|
64
|
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Filipe Augusto, přichází Jiménez.
|
|
46
|
Benfica Lisabon vstoupí do druhé půle s jednou změnou v sestavě: Marcela Hermese nahradil Rafa Silva.
|
Góly:
16. Santos, 52. Schembri – 71. Mitroglou, 90. Kalaica
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:10.
Rozhodca: Almeida – Tomé, Ramos
Diváci:
Karty: 74. Mandiang (BOA), 90+3. Carvalho (BOA) – 32. Mitroglou (BNF), 45. Augusto (BNF), 79. López (BNF), 86. Samaris (BNF)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:10.
Boavista FC:
Vagner – Mesquita, Lucas, Sampaio, Talocha (69. Machado) – Carvalho, Mandiang – Medeiros (90+2. Bukia), Espinho, Santos – Schembri (83. Aidi)
Náhradníci: Meira – Aidi, Idelino, Mahmudov, Rochinha, Machado, Bukia
Tréner:
Benfica Lisabon: César (78. Lopes) – Pereira, López, Kalaica, Eliseu – Horta, Samaris – Živković, Augusto (64. Jiménez), Hermes (46. Silva) – Mitroglou
Náhradníci: Lopes – Jiménez, Jonas, Lindelöf, Salvio, Silva, Almeida
Tréner:
Náhradníci: Meira – Aidi, Idelino, Mahmudov, Rochinha, Machado, Bukia
Tréner:
Benfica Lisabon: César (78. Lopes) – Pereira, López, Kalaica, Eliseu – Horta, Samaris – Živković, Augusto (64. Jiménez), Hermes (46. Silva) – Mitroglou
Náhradníci: Lopes – Jiménez, Jonas, Lindelöf, Salvio, Silva, Almeida
Tréner:
Rozhodca: Almeida – Tomé, Ramos
Diváci:
Lukáš Jasoněk