Lipany – R. Sobota 1:2 (kon.) | Poprad – Haniska 11:0 (kon.) | B. Bystrica – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.)
Svätý Jur – Martin 3:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 2:1 (kon.) | Skalica – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Košice – Žilina B 2:3 (kon.) | MFK Zvolen – Nitra 0:1 (kon.)
MFK Skalica
2:1 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 20.05.2017, 17:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga

Skalica sa po tlaku z posledných minútach dokázala presadiť z bieleho bodu. Očakávala sa o niečo jednoduchšie víťazstvo z domácej strany, tri body sú však dobré, Liptáci naopak smolne prehrali. (18:58:06)

Držanie lopty: 55 % : 45 %.
    Strely na bránu: 6:4. Strely mimo: 6:2. Rohové kopy: 14:4.

90+3

90+2
    Skalica síce gól nedala, lopta je však ďaleko od Čikoša-Pavlička, tri body ostanú doma!

90+1
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Meszáros, prichádza Vrábel.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Najlepšia obrana je útok a rohový kop. Skalica už so 14. rohom v priebehu 90 minút!

90
    Posledná minúta riadnej hracej doby, očakávam, že sa budú nadstavovať aspoň tri minúty.

89
    Skaličania kúskujú hru ako sa len dá, Liptákov je o jedného menej.

88
    Dnešné stretnutie sleduje 252 divákov.

87
    Krušné chvíle pre Liptákov, už, už sa zdalo, že by si domov mohli odniesť aspoň jeden bod. Potom však prišlo vylúčenie a využitá penalta.

86
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Janec, prichádza Ferenčík.

86
    Skalica dala gól!
    Domáci sa z bieleho bodu nemýlili, Šavol inkasuje druhýkrát v zápase. DANIEL ŠEBESTA navrátil Skalici vedenie.

85
    Oliver Špilár je vylúčený po tom, čo držal súpera vo vyloženej príležitosti v pokutovom území!

85
    Bola nariadená penalta v prospech Skalice!

84
    Rohový kop pre Skalicu, padne konečne gól?

82
    Pokusy domácich ale gól nepriniesli, vstúpili sme do záverečnej desaťminútovky.

80
    A ďalší roh, v zápase je to už šestnástky krát, čo sa zahráva štandardka spoza rohovej zástavky.