Lipany – R. Sobota | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 11:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) |
Svätý Jur – Martin | 3:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Trnava B | 2:1 (kon.) | | | Skalica – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Košice – Žilina B | 2:3 (kon.) | | | MFK Zvolen – Nitra | 0:1 (kon.) |
Jihlava – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Brno – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Dukla Praha – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Jablonec – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Bohemians – Karviná | 2:0 (kon.) |
Sparta Praha – Hr. Králové | 3:2 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 0:1 (kon.) |
Gijón – Real Betis | 2:2 (kon.) | | | Leganés – Alavés | 1:1 (kon.) | | | La Coruña – Las Palmas | 3:0 (kon.) |
Sevilla – Osasuna | 5:0 (kon.) |
Bayern – Freiburg | 4:1 (kon.) | | | Dortmund – Brémy | 4:3 (kon.) | | | Mönchengladbach – Darmstadt | 2:2 (kon.) |
Hertha – Leverkusen | 2:6 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Mainz | 2:0 (kon.) | | | Hamburger – Wolfsburg | 2:1 (kon.) |
Ingolstadt – Schalke | 1:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Frankfurt – Lipsko | 2:2 (kon.) |
Chievo – AS Rím | 3:5 (kon.) | | | Neapol – Fiorentina | 4:1 (kon.) |
Roeselare – Eupen | 3:2 (kon.) | | | Lokeren – Genk | 1:1 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Rio Ave – Belenenses | 2:0 (kon.) | | | Ferreira – Marítimo | 0:0 (kon.) | | | Nacional – Setúbal | 1:2 (kon.) |
Guimarães – Feirense | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Benfica | 2:2 (kon.) |
Nancy – Saint-Étienne | 3:1 (kon.) | | | Lorient – Bordeaux | 1:1 (kon.) | | | Lille – Nantes | 3:0 (kon.) |
Marseille – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Lyon – Nice | 3:3 (kon.) | | | Paríž – Caen | 1:1 (kon.) |
Toulouse – Dijon | 0:0 (kon.) | | | Angers – Montpellier | 2:0 (kon.) | | | Rennes – Monaco | 2:3 (kon.) |
Guingamp – Metz | 1:0 (kon.) |
Ried – St. Pölten | 1:1 (kon.) | | | Salzburg – Admira Wacker Mödling | 2:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Austria | 2:1 (kon.) |
Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) |
Utrecht – Heerenveen | 2:1 (kon.) | | | Alkmaar – Groningen | 4:1 (kon.) |
Wisła Pł. – Zagłębie | 1:2 (kon.) | | | Gliwice – Górnik Ł. | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Pogoń | 4:0 (kon.) |
Venezuela – Nemecko | 2:0 (kon.) | | | Argentína – Anglicko | 0:3 (kon.) | | | Vanuatu – Mexiko | 2:3 (kon.) |
J. Kórea – Guinea | 3:0 (kon.) |
koniec
Angers SCO
2:0
(0:0)
HSC Montpellier
28
|
Žlutou kartu dostává Bryan Passi (Montpellier HSC).
|
|
24
|
Žlutou kartu dostává Lukáš Pokorný (Montpellier HSC).
|
Góly:
82. Bamba (Toko Ekambi), 88. Tait (Bamba)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 12:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:10.
Rozhodca: Lionel Jaffredo – Guillaume Debart, Tugdual Philippe
Diváci:
Karty: 24. Pokorný (MON), 28. Passi (MON)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 12:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:10.
Angers SCO:
Letellier – Cissokho, I. Traoré, Thomas, Manceau – N'Doye (C), Santamaría (75. Tait), Mangani – Pépé (69. Bérigaud), Diédhiou (59. Bamba), Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Bérigaud, Sunu, Capelle, Tait, P. Martinez, Bamba.
Tréner:
HSC Montpellier: Jourdren – Mukiele, Pokorný, Congré, Passi – Skhiri (C), Sessègnon (83. Camara) – Mbenza, Boudebouz, Dolly (75. K. Sanson) – Mounié (70. Ikoné).
Náhradníci: Pionnier – Sylla, Camara, K. Sanson, Roussillon, Deplagne, Ikoné.
Tréner:
Náhradníci: Michel – Bérigaud, Sunu, Capelle, Tait, P. Martinez, Bamba.
Tréner:
HSC Montpellier: Jourdren – Mukiele, Pokorný, Congré, Passi – Skhiri (C), Sessègnon (83. Camara) – Mbenza, Boudebouz, Dolly (75. K. Sanson) – Mounié (70. Ikoné).
Náhradníci: Pionnier – Sylla, Camara, K. Sanson, Roussillon, Deplagne, Ikoné.
Tréner:
Rozhodca: Lionel Jaffredo – Guillaume Debart, Tugdual Philippe
Diváci:
Petr Sumbal