Kežmarok – Skalica 2:1 (po pr.)
MŠK Kežmarok
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:0
HBK Hokejmarket Skalica
Sobota 13.05.2017, 14:30 • Areál ZŠ Dr. D. Fischera • Extraliga Play-off (SK) • Finále

50:28
    Kežmarok dáva gól! Je rozhodnuté! DOMINIK GLEVAŇÁK strieľa rozhodujúci gól v tomto stretnutí.
    Asistencia: Oravec.

49:30
    Michal Holaza sa dostal opäť do úniku na brankára Glevaňáka! Brankár situáciu prečítal a zneškodnil prichádzajúci útok.

45:22
    Hneď po začiatku predĺženia smeruje na trestnú lavicu domáci Marek Bednár, 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

44:45
    Veľká chyba domáceho tímu pár sekúnd pred koncom tretiny! Roháčik prihral nepresne, loptičku stihol zasiahnuť Michal Holaza, ktorý mal dostatok času, aby si strelu dôkladne pripravil. Tvrdá strela mierila iba do Glevaňákovej masky!

41:59
    Lenže trest prichádza na skalickej strane. Na lavicu hanby smeruje Jaroslav Martinusík, 2 minúty za faul lakťom.

38:00
    Lukáš Maděra (KEZ) prihral cez os ihriska perfektnú prihrávku presne na hokejku Pisarčíkovi. Strela len tesne minula ľavú žŕďku Komendovej brány!

35:06
    A je po skalickej presilovke. Michal Holaza si počínal nedovolene a inkasuje menší trest za sekanie.

34:33
    Branislav Zwick inkasuje menší trest za napadnutie. Zároveň Dominik Glevaňák si neudržal nervy na uzde a dostáva osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

32:05
    Kežmarčania úplne prepadli v obrane a do útoku zavelil Milan Rampáček vo vlastnom oslabení. Ten nastrelil iba ľavý Glevaňákov betón a loptička sa odrazila ku druhému Skaličanovi. Patrik Svitana vynikajúco pozdvihol súperovu hokejku.

31:35
    Michal Salajka oslabuje svoj tím, inkasuje 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

27:29
    Radovan Dejneka a Vladimír Lantoš inkasujú 2 minúty za sekanie. Hrá sa 4 na 4.

24:46
    Martin Daniel bol potrestaný. Inkasuje 2 minúty za hrubosť.

21:17
    Dominik Glevaňák inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.

19:30
    Boris Oravec vyskúšal pozornosť Komendu. Ten síce mal výhľad zakrytý, ale strelu ľavým betónom zneškodnil.

14:58
    Veľká šanca Kežmarčanov na gól do šatne! Libor Teplický vyslal na Komendu prízemnú strelu, ktorá sa odrazila ku Pisarčíkovi. Tiesnený obrancom dokázal ohroziť bránku hostí, ale Komenda vytiahol brilantný zákrok ľavým betónom a loptička len preskočila hornú žŕďku!

13:50
    Skalica mala vynikajúcu šancu na vsietenie druhého gólu! Škadra (SKA) krásne našiel pred bránou osamoteného Michala Holazu, ktorému stačilo len usmerniť loptičku medzi tri tyče. Nestalo sa však tak.

12:57
    Kežmarok dáva gól! Kežmarok strieľa vyrovnávajúci gól v presilovej hre! Z ľavého kruhu prepálil ŠIMON PISARČÍK všetko, čo mu stálo v ceste!
    Asistencie: Šlachtič, Kromka

11:33
    Vladimír Lantoš dostáva 2 minúty za hrubosť. Domáci majú šancu na vyrovnanie.

10:40
    Skalica dáva gól! Tak nakoniec to skalický hokejbalisti dokázali a prepasírovali loptičku za chrbát domáceho Glevaňáka. V trme-vrme sa pred brankárom najlepšie zorientoval JARO MARTINUSÍK, ktorý mení stav finálového stretnutia na 0:1!
    Asistencie: Válek, Romančík.

09:03
    Radovan Dejneka inkasuje prvý trest v tomto stretnutí. 2 minúty za hákovanie.

07:15
    Milan Sobol (SKA) napriahol a vypálil ďalekonosnú strelu na Glevaňáka. Vyrážačka brankára bola na správnom mieste.

03:30
    Skvelá spolupráca Rampáčka s Martinusíkom (SKA) pred domácou svätyňou. Druhý menovaný však z tesnej blízkosti minul pravú žrď!

Lukáš Belejkanič

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Kežmarok. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Pisarčík (Šlachtič, Kromka), 51. Glevaňák D. (Oravec) – 11. Martinusík (Válek, Romančík)

MŠK Kežmarok: Glevaňák M. (Svitana M.) – Teplický (C), Pospíšil, Svitana P., Pisarčík, Maděra, Oravec, Glevaňák D., Jankura, Zwick, Bednár, Roháčik, Šlachtič (A), Kromka, Dejneka (A), Kundľa, Reľovský, Barč, Jurský
    HBK Hokejmarket Skalica: Komenda (Petrovič) – Zelenka (C), Salajka A), Mikeška, Miklík, Sobol, Daniel – Rampáček, Janáč, Martinusík, Lantoš, Romančík, Válek, Holaza, Vadík (A), Škadra, Smetana R., Smetana P., Čulen

Rozhodca: Kralovič, Krist