Frankfurt – Brémy 2:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:2 (0:2)
Werder Brémy
Piatok 07.04.2017, 20:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 28. kolo

Boli sme svedkami dvoch rozdielnych polčasov. V prvom hostia dvoma gólmi zaskočili domácich a nečakane sa dostali do trháku. Lenže hráči Frankfurtu vleteli do druhého polčasu ako výchor a takisto sa im podarilo dvakrát skórovať. V závere zápasu sme videli tuhý boj o tri body, ale remíza je zaslúžená. Bláznivý piatkový zápas je predzvesťou programu, ktorý nás ešte len čaká. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás zasa zajtra, napríklad pri zápase Hamburg SV – TSG 1899 Hoffenheim. Dobrú noc! (22:25:07)

Držanie lopty: 58 % : 42 %.
    Strely na bránu: 7:4. Strely mimo: 8:1. Rohové kopy: 4:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 19:8.

90+3

90+3
    Už sa toho asi moc nestane. Na ihrisku zbiera sekundy jeden z domácich hráčov.

90+2
    Kruse to skúsil z uhlu, ale jeho strela letí o dosť mimo.

90+1
    Bežia nám posledné minúty a stále nepoznáme víťaza. Ani jedno z mužstiev sa nechce zmieriť s remízou.

90
    Hlavný rozhodca nastavuje 3 minúty.

90
    Kruse sám na jedenástke! Strela ako z kanóna končí nad bránou a bude to rohový kop. Abraham sa vrhol do strely a zachránil domácich od jasného gólu.

89
    Mascarell teraz v strede ihriska zostrelil Pizarra. Taktický faul zo strany Frankfurtu.

88
    Hradecky dobre čítal hru a loptu vo výskoku chytá. Veľmi tvrdý dopad nasledoval po zrážke s útočníkom.

87
    Blum fauloval Eggesteina a bude to štandardka s dobrej pozície. Pri lopte kapitán Zlatko Junuzovič.

86
    Čas sa nám kráti a výsledok je stále nerozhodný. Kto strhne víťazstvo na svoju stranu v posledných minútach?

85
    Blum netrafil loptu ideálne a k lopte sa dostali hráči Brém.

84
    Frankfurt bude zahrávať rohový kop.

83
    Obrovská šanca domácich. Fabian centroval veľmi zle, ale Wiedwaldovi lopta vypadla a nastal súboj medzi Seferovicom a domácimi obrancami. Všetko to skončilo strelou asi zo 4 metrov do bočnej siete. Piaty gól vysí vo vzduchu.

82
    Domáci sú opäť aktívny po ľavej strane, ale ich snahu zastavuje postavenie mimo hry.

81
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Branimir Hrgota, prichádza Haris Seferović.

80
    Blum mohol dokonať perfektný obrat. Sám presne na hranici šestnástky strieľa vysoko nad. Hráč, ktorý hrá Bundesligu musí dať z takejto šance jednoznačne gól.

78
    Hostia sa po dvoch inkasovaných góloch nechcú zmieriť s remízou a vrhajú všetky sily do útoku.