Twente – Willem II 2:1 (kon.) | Eindhoven – Kerkrade 4:0 (kon.) | Zwolle – Arnhem 3:1 (kon.)
PEC Zwolle
3:1 (2:0)
SBV Vitesse Arnhem
cz Sobota 04.03.2017, 20:45 • MAC³PARK Stadion (Zwolle) • Holandská Eredivisie • 25. kolo
    55. Danny HOLLA - 3:1

55
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Exekutorem nařízené standardní situace se stal DANNY HOLLA a podle očekávání sestrojil přímou střelu, jež proletěla kolem obranné zdi a zaplula přesně k pravé tyči za záda zkoprnělého Törnese.
    48. Ricky van Wolfswinkel - 2:1

48
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Hosté prožívají vydařený vstup do druhé půle. Rashica si navedl míč před hranici šestnáctky, jeho přízemní pokus van der Hart vyrazil pouze před sebe a dorážející RICKY VAN WOLFSWINKEL už měl jednoduchou úlohu.
    18. Nicolai BROCK-MADSEN - 2:0

18
    Fanoušci Zwolle znovu jásají, jejich tým si totiž vytváří dvougólový náskok. NICOLAI BROCK-MADSEN se vydal do pokutového území za dlouhým nákopem a přehlavičkoval vyběhnuvšího Törnese. Balon, který skákal do brány, se pokusil zastavit vracející se Miazga, ale bylo už příliš pozdě.
    10. Mustafa SAYMAK - 1:0

10
    Po necelých deseti minutách hry domácí celek otevírá gólový účet zápasu. Po pravé straně se rozběhl van Polen a poslal balon na hranici šestnáctky, odkud MUSTAFA SAYMAK přízemním pokusem usměrnil balon k pravé brankové konstrukci. Ve Zwolle tak začalo být veselo!