K. Vary – Sparta Praha 3:1 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:1 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Pardubice 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 5:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 3:1 (kon.)
Hradec Králové – Zlín 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
cz Utorok 28.02.2017, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 51. kolo

59:36
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jakub Klepiš – 2 min., hákování).

59:13
    Na dvě minuty byl vyloučen za držení hole Jan Holub (MBL).

54:59
    Za podražení útočícího hráče byl na dvě minuty vyloučen Matěj Stříteský (MBL). Po komerční přestávce začne přesilová hra Třince.

46:48
    Jiří Kučný (MBL) nedovoleně dohrál jednoho z hostujících hráčů. Byl vykázán na dvě minuty za faul kolenem. Zdá se, že toto může být jedna z posledních příležitostí pro Třinec, jak se dostat do zápasu.

30:11
    Za podražení musí na dvě minuty na trestnou lavici Jan Hanzlík (MBL).

22:12
    Bruslaři budou hrát 21 sekund pět na tři. Na dvě minuty za hákování odjel na trestnou lavici podruhé v zápase Tyler Redenbach (TRI).

20:33
    Vladimír Roth (TRI) sekl jednoho z domácích hráčů a ještě za to kromě vyloučení dostal proslov od hlavního rozhodčího Petra Laciny: "Já nevím, proč to děláš!"

19:23
    Na dvě minuty za držení protihráče byl vyloučen Dominik Pacovský (MBL). Hosté tedy zakončí a dost možná i započnou první, respektive druhou třetinu přesilovkou.

15:33
    Boleslavští se budou poprvé v zápase bránit. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jakub Klepiš (TRI).

11:32
    Jakub Orsava byl faulován, když ujížděl sám na branku. Nájezd z toho ale nebude, hlavní rozhodčí vyloučil Lukáše Jaška (TRI) na dvě minuty za nedovolené bránění.

09:20
    Na dvě minuty za podražení odjel na trestnou lavici Erik Hrňa (TRI). Boleslavští hrají druhou přesilovku.

03:21
    Za faul na Jiřího Kurku v rohu kluziště musí na dvě minuty na trestnou lavici Tyler Redenbach (TRI). Jednalo se o hákování.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 11. Urban (Musil, Hyka), 19. Hyka, 29. Žejdl (Orsava), 40. Pospíšil (Vampola), 57. Lenc (Klepiš) – 16. Petružálek (Redenbach, Martin Růžička)

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Halász) – Stříteský, Kučný, Kurka, Hanzlík (C), Holub, Štich – Hyka, Musil, Lenc – Pacovský, Urban, Látal – Žejdl, Klepiš, Orsava – Pabiška (A), Vampola (A), Pospíšil.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Linhart, Krajíček, M. Doudera, Nosek, L. Galvas (A), Hrabal, L. Doudera – Petružálek (A), Redenbach, Rákos – Martin Růžička, Kane, Adamský (C) – Hrňa, Marosz, Jašek – Netík, Marek Růžička, Cienciala.

Rozhodca: Lacina, Hejduk – Brejcha, Suchánek

Diváci: 3 517