Nitra – Trenčín 4:3 (kon.) | Žilina – Zvolen 6:3 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.)
Košice – Nové Zámky 5:1 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (1:0, 1:0, 1:2) Stav série: 1:0
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Nedeľa 26.02.2017, 17:30 • ZS Eden • Play-off Chance ligy (CZ) • Štvrťfinále

59:59
    Závěr zápasu ještě okořenila bitka. Pěstní souboj ocenili fanoušci potleskem, rozhodčí tresty na obou stranách. Dvě plus dvě minuty pro Nika (TRE) s Kubicou (SLA) už ale nic nezmění.

53:58
    Další přesilovka pro Horáky. Pohl podrazil protihráče a už sedí na trestné.

47:55
    Zdráhal odjíždí na střídačku s úsměvem od ucha k uchu. Z jeho souboje s Jankovským byl totiž potrestán jen domácí hráč. S jeho vyloučením za krosček nejsou spokojení jak diváci, tak domácí střídačka.

44:08
    Další komplikace pro domácí. Šafránek musí pykat za sekání.

38:35
    Dolníček nekončeně předchozí zákrok reklamoval u rozhodčích, až si vysloužil osobní desítku.

38:35
    Zajímavá šance pro Pražany. Paták v útoku (sice neúmyslně) fauloval a po jeho hře vysokou holí si Pražané zahrají přesilovku.

32:24
    Přece jen sešívaní něco z útočného snažení vytěžili. Havránek bude dvě minuty pykat za hákování a je tu přesilovka Pražanů.

29:35
    Kubica s Pletkou se hnali po zákroku Jekela za dorážkou. Druhý jmenovaný to ale s aktivitou na brankovišti přehnal a musí na trestnou (menší trest, sekání).

19:23
    Sešívaní se ale musí bránit. Jankovský musí na trestnou za držení.

16:45
    Bude se pokračovat ve čtyřech. Ihned po buly odpískali rozhodčí Dolníčkovi hru vysokou holí.

15:28
    Další komplikace pro červenobílé. Růžička míří za katr – držení protihráče.

14:45
    Zohorna byl v samostatném úniku zastaven nedovoleně a svůj nájezd si zopakuje.

12:43
    Nyní ale Mikyska nepřidal do statistik kladný zápis. Odsedí si dvě minuty za krosček.

07:29
    Milfait poslal Tejrala u mantinelu k ledu. Hostující hráč inkasuje menší trest za faul loktem.

01:58
    Třebíč si zahraje přesilovku. Šagát musí pykat za držení.

David Soumar

Góly a asistencie: 19. Pohl (Knot), 40. Šafránek (Jankovský, J. Novák), 51. Rys (Šagát, M. Kadlec) – 41. Kristl (J. Zdráhal, R. Erat), 58. R. Zohorna (Jan Wasserbauer)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Kolařík (A), Knot, Pohl, J. Novák (C), J. Holý, A. Růžička, Bača – Jankovský, Šafránek (A), P. Beránek – Pletka, Kubica, Šmerha – M. Kadlec, Šagát, Rys – Tejral, Krliš, Půhoný.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal (A), Lojek, D. Mikyska, Hort, Přibyl, Jiří Wasserbauer – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Jan Wasserbauer, R. Zohorna, Psota – Malec, T. Havránek, Paták – Kusko, Milfait, Huňa – Juráň.

Rozhodca: Kopeček, Kašík – Reich, Měkýš