Nitra – Trenčín 4:3 (kon.) | Žilina – Zvolen 6:3 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.)
Košice – Nové Zámky 5:1 (kon.)
HK Poprad
2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 26.02.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 49. kolo

49:20
    Po chvíľkovej powerplay Mikuláša, počas ktorej hostia zbierali najmä cenné sekundy, je hra prerušená. Iľja Davydov dostáva 2+2 minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

44:20
    Prvá presilovka pre hostí v tomto zápase. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

39:50
    Tak napokon si hostia nevydýchnu. Andrej Lištiak bol opäť vinníkom. Fauloval protihráča a dostáva dve minúty za podrazenie.

37:33
    Tretia presilovka pre Poprad v tomto zápase je realitou. Andrej Lištiak dostáva dve minúty za seknutie. Záver tretiny sa teda pravdepodobne bude odohrávať v obrannom pásme MHK 32.

32:31
    Poprad bude hrať presilovú hru. Martina Cibáka poriadne môže mrzieť tento útočný faul práve v momente, keď mohli liptáci po vyhratom vhadzovaní dostať súpera pod tlak. Cibák dostáva dve minúty za hákovanie.

09:51
    Presilovka pre Poprad. Filip Mezovský dostáva dve minúty za krosček.

05:21
    Stodvadsať sekúnd sa bude hrať o jedného hráča menej na oboch stranách. Ježek a Kadlubiak dostávajú po dve minúty za hrubosť.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Mlynarovič (Svitana), 9. Lichanec (Štrauch, Bjalončík) – 7. Uram (M. Sukeľ), 46. Kriška (Bagin, Nádašdi), 47. Kadlubiak (Lištiak), 50. Ri. Huna (Ró. Huna, Stehlík)

HK Poprad: Fokin – Suchý, Fabian, Davydov, Ibragimov, Guliajev, Dinda, Pokovič, Ježek – Kroták, Mlynarovič, Svitana – Henderson, Zagrapan, Matúš Paločko – Štrauch, Bjalončík, Lichanec – Bondra, Murček, Troliga
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Nagy – Luža, Stehlík, Nádašdi, Mezovský, Bagin, Burzala, Kadlubiak, Moravčík – Kriška, Ró. Huna, Ri. Huna – Uram, M. Sukeľ, J. Sukeľ – Lištiak, Cibák, Langhammer – Vybiral, Stümpel, Laco

Rozhodca: Jura, Kalina – Jobbágy, Korba

Diváci: 1 121