Sparta Praha – Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Hradec Králové 4:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:3 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:0 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 26.02.2017, 15:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga (ČR) • 50. kolo

S konstatováním, že Piráti Chomutov porážejí Mladou Boleslav 3:1 se s Vámi loučím, někdy příště na počtenou. (17:58:15)

Piráti právě vstřelili branku!
    Obrovská chyba jednoho z hostujících obránců, který namazal kotouč přímo mezi kruhy na volného MICHALA POLETÍNA, který neměl problém poslat kotouč do prázdné brány. Bez asistence.

59:40
    Hosté se sami vyhodili z útočného pásma.

59:33
    Velmi přísné zakázané uvolnění Pirátů, vhazovat se bude po pravici Laca.

59:23
    Maxwell je na střídačce, hosté to zkusí v šesti.

59:23
    Zakázané uvolnění Pirátů.

59:18
    Ofsajd Mladé Boleslavi. Ta se sice tlačí do zakončení, ale obrana domácích je koncentrovaná.

58:57
    Domácím se nedaří vyhodit kotouč z obranného pásma.

58:27

58:12
    Hosté začínají akci u své brány.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Další vyhození domácích.

57:08
    Oddechový čas pro hosty.

57:08
    Klepiš svou střelou od modré nachází pouze připraveného Laca.

56:45
    Tomica vyhazuje až za Maxwella.

56:27
    Teď to budou mít Piráti těžké. David Kämpf je potrestán dvě minutami za nedovolené bránění.

56:10
    O kotouč se bojuje za brankou Maxwella.

55:42
    Piráti drží kotouč na hokejkách a nikam se netlačí.

54:44
    Vampola se dostal do zakončení, puk ale vyjel vedle brány.

53:56
    Pokračovat se bude po komerční přestávce vhazováním ve středním pásmu.

53:27
    Hosté se hodně tlačí do útoku, domácí mají s jejich bráněním plné ruce práce.

53:00
    Přesně s koncem přesilovky si Laco připisuje další těžký zákrok.

52:59

52:40
    Piráti vyhazují za Maxwella.

52:08
    Tomica s Poletínem ujeli do přečíslení, prvně jmenovaný vystřelil, kotouč ale zblokoval obránce.

51:21
    Musil dostal parádní přihrávku za obranu, jeho samostatný nájezd ale Laco zlikvidoval betonem.

50:59
    Zbytečným faulem oslabuje Petr Koblasa svůj tým, provinil se držením protihráče.

49:45
    Žejdl neprotlačil kotouč pod vyrážečku Laca.

Dnešní utkání sleduje 4 231 diváků.

49:20
    Hra je hodně rozkouskovaná. Ačkoliv se domácí snaží útočit, hostující obrana je pozorná.

48:43
    Vhazování před Lacem.

48:25

48:25
    Ruttova střela trefila přesně beton Maxwella.

48:04
    Rutta pouze nahodil kotouč do útočného pásma.

47:17
    Pirátům se tato přesilovka zatím vůbec nedaří, nedokáží se dostat k ohrožení branky.

47:00
    Klepiš vyvezl kotouč až před Laca.

46:28
    Hosté hned vyhazují.

46:25
    Petr Vampola fauloval v útočném pásmu a je vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:52
    Pabiška neuspěl bekhendem z bezprostřední blízkosti.

45:16
    Piráti jsou poněkud zaskočeni a nemohou se dostat do útočného pásma.

44:25
    Kämpf v dobré pozici neuspěl, Maxwell vykopl kotouč betonem.

43:37
    Hosté výrazně ožili a dělají starosti domácí obraně.

43:05

42:46
    Skokan opět v akci. Po parádní stahovačce ale nestihl zakončit.

42:06
    Růžička posílal kotouč na Dávida Skokana, který svojí teč poslal jen těsně mimo bránu.
    41:22 Tomáš HYKA - 2:1

41:22
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ HYKA se prosmýkl mezi dvěma hráči a přesnou střelou snižuje stav utkání na 2:1. Parádní individuální akce. Asistence: Jiří Kurka, Jan Hanzlík.

41:00
    Lenc vypálil na bližší tyč, Laco si ale tento prostor pohlídal.

40:35
    Domácí zatím drží hostující hráče mimo své pásmo.

40:01

Ve druhé třetině se hra trochu vyrovnala, Piráti ale i tak přidali druhou branku. Po nešťastném zásadu od obličeje Hanzlíka se kotouč dostal k Tomicovi, který mířil přesně. Třetí třetina začne přibližně v 17:19.

40:00

39:14
    Domácí hráli zcela evidentně v šesti, dostávají tak dvě minuty.
    38:35 Marek TOMICA - 2:0

38:35
    To je velká smůla pro hosty. Po střele Růžičky se kotouč odrazil od obličeje Hanzlíka přímo na hůl MARKA TOMICI, který trefil přesně růžek branky. Asistence: Vladimír Růžička.

38:15
    Hosté se usadili v útočném pásmu a snaží se vyrovnat.

37:42
    Kämpf nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, byl by před ním již jen hostující brankář.

36:46
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

36:24
    Klepiš byl zcela sám na vrcholu kruhu, Laco ho vychytal efektním semaforem, za což sklidil ovace SD ARÉNY.

36:05
    Dlapova střela k Maxwellovi nedoputovala.

35:22
    Kämpf vystřelil z otočky a trefuje boční oblouk branky.

34:45
    Trochu krkolomný zákrok Laca. Následuje komerční přestávka.

34:06
    Domácí se upínají spíše na útok a nechávají otevřená zadní vrátka. naštěstí pro ně se ale stačí včas vracet.

33:18

33:08
    Další vyhození Pirátů.

32:30
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

31:58
    Velká skrumáž těl před Lacem, který ovšem s pomocí obránce neuvěřitelně udržel kotouč na před brankovou čárou.

31:40
    Lenc nedosáhl na kotouč, který stačilo jen sklepnout do brány.

31:18
    Vondrka fauloval ve svém útočném pásmu a je potrestán za hákování.

30:44
    Látal posílal kotouč k teči na Pabišku, od jeho hokejky ale kotouč minu bránu.

29:45
    Hyka byl v předbrankovém prostoru blízko kotouče, ale nedokázal překonat Laca.

29:29
    Další kotouč v ochranné síti nad Maxwellem.

29:03
    Poletín zkusil střelu z pravého kruhu, hostující brankář vyráží kotouč do ochranné sítě.

28:41
    Hosté ve druhé třetině hrají spíše házenou, další přihrávka rukou.

28:24
    Látal zkusil překvapit Laca z velkého úhlu, ten ale po kotouči skočil jako tygr.

27:49
    Další přerušení hry, tentokrát pro ofsajd domácích.

27:28
    Nakonec se ale vhazuje ve středovém kruhu.

27:28

27:15
    Další přihrávka rukou mladoboleslavských. Pokračovat se bude po komerční přestávce.

26:48
    Hosté dobře napadají a vytváří si tlak v útočném pásmu.

26:05
    Klepišovu střelu vyráží Laco vyrážečkou.

25:13
    Další šance pro domácí, kteří ale neprocpali kotouč do brány. Hostující brankář by navíc bez hokejky.

24:39
    Kaše se opět zmocnil kotouče, ale jeho střelu na poslední chvíli zblokoval obránce.

24:23
    Domácí ujížděli do přečíslení čtyři na dva, Maxwell ale další kotouč za svá záda nepustil.

23:56
    Spousta nepřesností před pirátskou brankou, ta ale nakonec zůstala nedotčena.

23:36
    Maxwell vyhodil kotouč z hřiště, ten se ještě předtím ale otřel o mantinel, takže se vylučovat nebude.

23:15
    Látalovi byla odpískána přihrávka rukou a poté si ho ještě rozhodčí pozval na kobereček, jelikož se mu toto rozhodnutí nelíbilo.

22:52
    Kaše výborně vybojoval kotouč, posla ho před bránu Tomicovi, který nepřekonal Maxwella a navíc byl tvrdě sestřelen.

22:23
    Hostující branka nevydržela zásah jednoho z obránců, vhazovat se bude před Maxwellem.

21:57
    Lauko střelou zápěstím přestřeluje.

21:51

21:34
    Kämpf bekhendem minul branku.

21:25
    Po střele od modré vyráží Maxwell kotouč do ochranné sítě.

20:55

20:36
    Flemmingovi utekl kotouč a hosté vyhazují do obranného pásma Pirátů.

20:01

V první třetině jsme viděli rychlý hokej. Aktivnějším celkem byli domácí, kteří svou snahu přetavili ve vedoucí branku. Trochu se štěstím se kotouč dostal k Dávidu Skokanovi, který překonal Maxwella. Druhá třetina začne přibližně v 16:21.

20:00

19:58
    Poletín neprocedil svou střelu přes obránce.

19:20
    Klepiš zkušeně podržel kotouč ve svém pásmu a poté ho poslal za Laca.

18:55
    Radan Lenc zbytečně oslabuje svůj tým, je potrestán dvěma minutami za hákování.

18:15
    Hosté opět kombinují v útočném pásmu.

17:32
    Piráti se ubránili i tlaku po skončené přesilovce a vrhají se do útoku.

17:13

16:55
    Stříteského střela letí mimo bránu.

16:28
    Růžička vypálil dělovku ze středního pásma, Maxwellovi zůstal kotouč pod betonem, ale ani o tom nevěděl.

16:09
    Lenc se zkusil prosadit, Laco byl ale pozorný.

15:43
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale domácí vzápětí vyhazují.

15:13
    Dlapa dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

14:53
    Hosté jsou poněkud rozhozeni a nemohou založit útočnou akci.

14:06
    Klepiš se dostal do nebezpečného zakončení, ale střela šla nad bránu.
    13:26 Dávid SKOKAN - 1:0

13:26
    Domácí se dostávají do vedení. Po střele od modré se kotouč zastavil o Hrdinku a spadl přímo k holi DÁVIDA SKOKANA, který překonal Maxwella. Asistence: Brett Flemming.

12:55
    Hosté vybojovali kotouč v útočném pásmu, ale Lenc svým bekhendem trefil pouze beton Laca. Pokračovat se bude po komerční přestávce.

12:22
    Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

12:04
    Kaše vybojoval kotouč v útočném pásmu.

11:11
    Vondrka z velkého úhlu vystrašil hostujícího brankáře, střela ale šla nad bránu.

10:49
    Hosté pouze poslali kotouč za domácí bránu a odcházejí střídat.

10:18
    Sklenář upaloval do útoku, v poslední chvíli ho ale odzbrojil Štich.

10:08
    Další z lehkých zákroků pro Laca, který pouze přikryl kotouč lapačkou.

10:00
    Domácí jsou rozhodně aktivnějším týmem.

09:17
    Račuk motal hlavy hostujícím obráncům, ti se ale nakonec kotouč zmocnili.

08:11
    Poletín se dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti, trefil ovšem pouze Maxwella.

08:00
    Humlovo nahození se odrazilo přesně před Maxwella, který ho pohotově přikryl na ledě.

07:27
    Kurkova střela od modré letí mimo tři tyče.

06:27
    Kotouč je dlouho ve skrumáži těl u boleslavské střídačky, nakonec se ho zmocnili domácí.

06:07
    Následuje komerční přestávka, poté se bude vhazovat před Maxwellem.

05:51
    Mrázek před bránou nenechal projít kotouč až k Lacovi po střele od modré čáry.

05:24
    Na druhé straně vyslal nepřesnou střelu Pabiška.

05:00
    Koblasa statečně bojoval o kotouč, hostující obrana ho ale nenechala projít do zakončení.

04:34
    Přísně odpískaný ofsajd Sklenářovi.

04:10
    Urban se z pravé strany pokusil překonat Laca, ten jeho pokus vyrazil do rohu.

03:54
    Za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku, vhazuje se před Lacem.

03:54
    Rutta zůstává ležet na ledové ploše.

03:42
    Lauko zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj ale přišel.

02:56
    Vampola zastavil pronikajícího Vondrku, z následné akce se ale Mladá Boleslav neprosadila.

02:29
    Pabiška bekhendem vylekal Laca, ten ale nadvakrát kotouč zkrotil.

02:24
    Po nahození z obranného pásma Boleslavi Laco přikryl kotouč.

02:00
    Kaše svou střelou minul bránu.

01:12
    Huml vyvezl kotouč z vlastního pásma, ale jeho střelu Maxwell chytil.

00:33
    Flemming střílel od modré čáry, kotouč však minul levou tyčku.

00:15
    Dlapa nahodil kotouč od červené čáry, ale ten skončil v ochranné síti nad brankou Maxwella.

00:01

Piráti Chomutov: J. Laco – Dlapa, Flemming, Mrázek, Rutta, Skinner, Valach, L. Chalupa – Poletín, Huml (A), Vondrka (C) – Tomica (A), V. Růžička, Kaše – Sklenář, Kämpf, Koblasa – Lauko, Račuk, Skokan – Šťovíček.

BK Mladá Boleslav: Maxwell – T. Voráček, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, Kučný, Hrdinka, Štich – Lenc, Musil, Hyka – Látal, Urban, Pacovský – Orsava, Klepiš, Žejdl – Pospíšil, Vampola (A), Pabiška (A).

Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Gerát, Hynek.
    Dvojice Klepiš - Musil nastřílela v letošní sezoně devatenáct branek

Opory @bkmladaboleslav Jakub Klepiš a Pavel Musil ???????? #CCMhockey #RibcorTrigger #MadeOfHockey

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Naopak Mladá Boleslav nemá jisté ani předkolo play-off. Na jedenáctou Plzeň mají bruslaři náskok pěti bodů. Právě kolem desátého místa je v tabulce hned několik týmů a především jedenáctá Plzeň se zcela jistě bude snažit do elitní desítky dostat. Pokud by Mladá Boleslav v dnešním utkání uspěla, výrazně by se posunula k předkolu.

Domácí Piráti potřebují sbírat každý bod, pokud se chtějí dostat po základní části do elitní šestice, která zajišťuje postup přímo do vyřazovacích bojů.

BK Mladá Boleslav je v tabulce na devátém místě se ziskem sedmdesáti bodů. V posledním utkání překazila bruslařům čtyřzápasovou šňůru vítězství pražská Sparta. Ta se dostala ve druhé třetiny do dvoubrankového vedení a nakonec vyhrála 4:2.

Piráti Chomutov jsou v tabulce aktuálně na sedmém místě, pouze o skóre za brněnskou Kometou. Poslední utkání odehráli modrobílí na ledě dalekého Zlína, kde vybojovali jeden bod za prohru po samostatných nájezdech.

Dobré nedělní odpoledne, vítejte u online přenosu z chomutovské SD ARÉNY, kde se utkají Piráti Chomutov a BK Mladá Boleslav.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Miroslav Kučera

Góly a asistencie: 14. Skokan (Flemming), 39. Tomica (V. Růžička), 60. Poletín – 42. Hyka (Kurka, Hanzlík)

Rozhodca: Pešina, Petružálek – Gerát, Hynek

Diváci: 4 231